Bližší pohled na The Heritage Mattress od Ely Mattress

Pokud nás nějakou dobu sledujete a my opravdu doufáme, že ano, budete vědět, že Ely vyrábí úžasné matrace z přírodních, prodyšných, přirozeně ohnivzdorných materiálů pro ten nejpohodlnější spánek, jaký jste kdy měli.

V oboru spánku se pohybujeme již několik generací a víme, co dělá neuvěřitelnou matraci.

Ale myslíme si, že jsme možná překonali sami sebe.

Na naši zbrusu novou matraci The Heritage se vztahuje 10letá záruka. Věřte nám, neexistují žádné společnosti, které by garantovaly svou matraci po takovou dobu. Ale protože The Heritage byl postaven s ohledem na odolnost a pohodlí, jsme si naprosto jisti, že ze své zbrusu nové investice získáte alespoň deset let života.

A to nemluvíme o deseti letech průměrného spánku. Hovoříme o deseti letech neuvěřitelně uspokojivého a vysoce kvalitního spánku.

Zde je důvod.

The Heritage je přirozeně hypoalergenní

Pokud jste alergičtí, matrace The Heritage je určena právě vám. Protože v našich matracích používáme vlnu, bavlnu a koňské žíně a tyto materiály jsou prodyšné, nebudou přitahovat a zachycovat prach jako tradiční matrace.

I když nejste alergičtí na prach, nákup přirozeně hypoalergenní matrace je dobrý krok pro každého. Nikdo nechce, aby se kolem povaloval prach, zvláště ne v jeho posteli, a roztoči se obávají každého, protože kdo chce pod prostěradlem strašidelné plazy?

Kapesní pružiny

Všichni jsme o taštičkových pružinách. Matrace Heritage je dodávána s 1000 5zónovými VP ActivEdge Perimeter Pocket Springs a 4000 Nested Pocket Springs pro ten nejpohodlnější spánek, jaký jste kdy měli. Taštičkové pružiny jsou součástí naší matrace, která se přizpůsobuje našemu tělu a podporuje nás, když se pohybujeme. Podporují naše boule a hrboly, když spíme, což pomáhá předcházet bolestem zad a problémům se spánkem.

Spánek má být zdravou součástí vaší každodenní rutiny a to poslední, co chcete, je, aby vám vaše matrace dělala problémy.

To nás pěkně vede k dalšímu bodu.

Žádné hnusy

Protože spíme osm hodin denně, chceme se ujistit, že spíme na něčem, co je pro nás dobré nebo nám alespoň neškodí.

Vzhledem k tomu, že koňské žíně, vlna a bavlna jsou přírodní materiály, můžete zaručit, že materiály v matraci The Heritage nezpůsobí žádné zdravotní problémy.

Pěna může například způsobit dýchací potíže a problémy s očima, nosem a pokožkou.

Oboustranné, na dvojnásobek života

Matrace Heritage je oboustranná, což znamená, že ji můžete převrátit pro dvojnásobnou životnost.

Odborníci doporučují jednou nebo dvakrát ročně matraci převrátit, aby si jedna strana odpočinula a prodloužila životnost matrace.

Kompatibilní s jakoukoli postelí

Přemýšleli jste o své posteli a o tom, zda je dobrá pro matraci, kterou si plánujete pořídit?

Je to důležité, protože nevhodné lůžko pro vaši matraci ji může zničit nebo vážně poškodit její životnost.

Ať už máte lamelovou postel, pohovku nebo otoman, vaše matrace Heritage bude naprosto v pořádku.

Doručení dvěma osobami

Vaši matraci Heritage doručíme do místnosti dle vašeho výběru prostřednictvím dvoučlenného týmu. Jediné, co musíte udělat, je otevřít dveře.

Náš tým přesně ví, jak matraci přemisťovat a přepravovat, aniž by se poškodila, způsobila si zranění nebo ovlivnila vaši výzdobu.

30denní zkouška spánku

Nejen, že nabízíme desetiletou záruku, ale jsme si tak jisti, že si svou matraci zamilujete, že jsme ochotni vám nabídnout třicet dní na její vyzkoušení a změnu názoru.

Přírodní materiály jsou šetrnější k planetě

Máme jen jednu planetu a na zachování Země musíme tvrdě pracovat. Tady v matraci Ely to bereme velmi vážně, a proto nejen odvezeme a zrecyklujeme vaši starou matraci, ale zajistíme, aby byla plně recyklovatelná i vaše nová matrace.

Každý rok se po celém světě vyhodí miliony matrací na skládku a většině matrací trvá stovky let, než hnijí. To znamená, že každá matrace, na které jste kdy spali, vás pravděpodobně přežije.

Všechno, co děláme v Ely, děláme s ohledem na planetu.

Myslíme si, že je to opravdu důležité, protože jeden z nejlepších způsobů, jak investovat na Zemi, je vědomě nakupovat.

Kupte si matraci Ely

Naprosto rádi bychom, abyste svou spánkovou cestu začali s Ely. Pro více informací o matraci Ely’s Heritage navštivte naši vyhrazenou stránku.

Další informace o tom, jak můžete lépe spát, si můžete přečíst na našich blozích, kde najdete rady, jak vybrat matraci a jak změnit svůj život, abyste podpořili lepší spánek a omlazující odpočinek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *