Bližší pohled na The Legacy Mattress od Ely Mattress

Matrace Ely jsou fantastické matrace plné dobrot, které vám pomohou dosáhnout nejlepší noci, jakou kdy zažijete.

Jsme o tom tak přesvědčeni, že nabízíme desetiletou záruku a zkušební dobu spánku na třicet nocí, abyste měli čas se ujistit, že jste se rozhodli správně.

Nyní pro vás máme novou řadu matrací, ze kterých si můžete vybrat, a v tomto článku vám chceme přiblížit matraci The Legacy a její úžasné vlastnosti.

Ceny začínají od 1 106 GBP. To může být o něco více, než jste ochotni zaplatit, ale kvalitní matrace plněné vynikajícími přírodními výplněmi mi připadají více než varianty z umělých vláken a navíc nabízíme bezúročné financování, které vám pomůže rozložit náklady.

Nyní, když je otázka plateb z cesty, zde je důvod, proč si myslíme, že byste to měli udělat.

Přirozeně hypoalergenní

Možná jste to nevěděli, ale matrace vyrobené z nepřirozených materiálů jsou často neprodyšné, což znamená, že mohou způsobovat alergie nebo zhoršovat stávající alergie.

Je to proto, že neprodyšné matrace neumožňují cirkulaci vzduchu, což znamená, že když se potíte, když spíte, pot se usadí na matracích a stane se živnou půdou pro plísně a roztoče.

Protože naše tři materiály – bavlna, koňské žíně a vlna – jsou přírodní, znamená to, že jsou tím nejlepším, co příroda může nabídnout, a proto jsou přirozeně hypoalergenní.

Extra odraz

Naše matrace mají 1000 5zónových VP ActivEdge perimeter Pocket Springs a 2000 Nested Pocket pružiny pro tuto extra úroveň pohodlí a odrazu.

Spousta pružin je důležitá, protože čím více pružin bude, tím větší podporu získáte a tím větší podporu budete cítit, když se pružiny přizpůsobí vašemu rámu a podpoří vaše záda, krk a pas.

Naše pružinové systémy znamenají, že tato matrace je pro vás perfektní, ať už jste mladí nebo staří.

Dvakrát život

Naše nová matrace Legacy je otočná, což znamená, že s ní získáte dvakrát delší životnost. Překlápění matrace každých šest měsíců dává pružinám příležitost uvolnit se a prodlužuje životnost vaší matrace. Můžete jej úplně otočit nebo otočit, přičemž horní část bude spodní a spodní část horní, pro ještě více života.

Madla matrace pro snadnější otáčení

Aby bylo manévrování s matrací ještě snazší, je matrace Legacy vybavena otočnými držadly, což znamená, že ji můžete libovolně a snadno přemisťovat.

Naše materiály

Naše matrace jsou vyrobeny ze tří materiálů, vlny, koňských žíní a bavlny. Vybrali jsme tyto materiály, protože jsou:

  • z přírodních zdrojů,
  • odolný,
  • hypoalergenní,
  • prodyšný,
  • přirozeně zpomalující hoření,
  • komfortní,
  • přátelský k životnímu prostředí,
  • komfortní

Jsou to ti nejlepší z nejlepších a my chceme našim zákazníkům dát to nejlepší. Jsme si jisti, že matrace Legacy bude tím nejlepším spánkem, jaký jste kdy měli. Proto nabízíme pětiletou záruku a zkušební dobu třiceti nocí.

Kompatibilní s jakoukoli postelí

Představte si zklamání, když si koupíte matraci, která se otočí a nebude kompatibilní s vaší postelí. Matrace Legacy je kompatibilní s jakoukoli postelí, ať už jde o rošt, pohovku nebo otoman.

Díky tomu je zážitek z nákupu mnohem příjemnější, protože se nemusíte starat o kompatibilitu. Můžete pokračovat a u vaší starší matrace bez obav dorazí a přinese nákup nové postele.

Dodávka dvou mužů

Matrace jsou velké a těžké a vy se můžete obávat, jak ty své dostanete do své vybrané ložnice. Naše dva mužské doručovací týmy přinesou vaši matraci do domu a odnesou ji do místnosti dle vašeho výběru, čímž odstraní nepořádek a starosti z doručení.

Přátelský k životnímu prostředí

Matrace Ely je společnost šetrná k životnímu prostředí. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z materiálů z místních zdrojů a ve Spojeném království, což znamená, že mají nízkou uhlíkovou stopu. Jsou také plně recyklovatelné, což znamená, že nebudou sedět hnisat na skládce roky poté, co je skončíte.

Odvezeme také vaši starou matraci a zrecyklujeme ji za vás, zbavíme vás starostí a viny z konzumu matrací a zároveň zachráníme planetu.

Připoj se k nám

Milujeme nové zákazníky, protože rádi slyšíme o tom, jak naše matrace změnily váš spánek a změnily váš život. Budeme rádi, když se stanete naším klientem zakoupením matrace Legacy.

Je k dispozici od single až po císařskou velikost a v měkké – střední nebo střední – pevné, takže existuje verze Legacy Matrace pro úplně každého, ať už spíte v jakémkoli stylu.

Nezapomeňte, že svou starší matraci můžete získat na bezúročné financování, abyste rozložili náklady.

Pokud jste připraveni nakupovat, navštivte naši stránku věnované produktu.

Pokud se chcete o Ely dozvědět více, přečtěte si prosím o našich třinácti vrstvách.

Další informace o spánku a o tom, jak může ovlivnit kvalitu vašeho života, najdete na našem blogu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *