Regulace teploty pro všechna roční období – jak naše matrace regulují vaši teplotu.

Ochlazuje se. Opravdu, opravdu zima. Pokud jste něco jako my, opouštíte pohodlí obývacího pokoje a míříte do ložnice, abyste skočili mezi prostěradla a zkusili se zahřát.

Jak teplota v noci prudce klesá, spoléháte se na to, že vás postel udrží příjemně a v teple. Možná jste investovali do tlusté přikrývky a speciálního prostěradla, které vás udrží hezky a útulně.

Ale co vaše matrace? Jak to přispívá k udržení tepla? A co teprve až přijde léto? Jak může matrace, která vás zahřeje v zimě, zároveň udržet chlad v létě?

Regulace teploty matrace Ely – zima

Už jste někdy viděli chladnou ovci? Ne, my také ne. Ovce jsou venku za každého počasí, protože jejich vlna reguluje jejich teplotu a udržuje je v teple, i když venku mrzne.

Používáme vlnu z Dorset Horn, ovce dovezené z Austrálie v roce 1891. Její vlna je mimořádně vysoké kvality. Je hustá, obsahuje krátká vlákna, která jsou pružná na dotek. Je vnímán jako vysoce kvalitní materiál a používáme ho v našich matracích, protože je také pohodlný a odolný.

Vlna odvádí vlhkost, aby izolovala tělo, takže když se zpotíte, nebudete ležet ve vlhku. to je důležité. Vlna také uzavírá teplý vzduch, abyste se cítili pohodlně. Účinně vám pomáhá zahřát se tím, že zachytí vaše vlastní tělesné teplo a udrží vás v teple, když je teplota mimo přikrývku chladná a nepříjemná.

Regulace teploty matrace Ely – léto

Léto se zdá být daleko, ale převalí se, než se nadějete. Brzy se vrátíme ke starostem o lepkavé noci a propocené prostěradla.

Léto je pro matrace problém, protože se potíme, když spíme. Pokud to nelze nijak regulovat, skončíme spánkem ve vlhku, což je nepříjemné, zapáchající a ničí naše matrace. Pot je také problémem, protože je živnou půdou pro plísně a roztoče, které mohou ovlivnit vaše zdraví.

Matrace Ely jsou porézní a prodyšné, což znamená, že umožňují průchod vzduchu vlákny a odvádějí vlhkost, než se stane problémem, a udrží vás v suchu a pohodě.

Matrace Ely jsou vyrobeny z vlny, bavlny a koňských žíní, které podporují vaše tělo, aniž by se mu přizpůsobily jako pěna, protože to způsobuje zvýšení tělesné teploty.

Místo pěny používáme koňské žíně a vlnu pro jejich pružnost a bavlnu pro jejich prodyšnost. Bavlna je opravdu úžasný materiál a existuje důvod, proč se používá na oblečení, prostěradla a ručníky.

Až do průmyslové revoluce byla bavlna klíčovou složkou matrací, ale vývoj levnějších umělých produktů to zahnal. Nyní přinášíme zpět to nejlepší, co matka příroda nabízí.

nevěříte nám? Zeptejte se britské rady spánku

Mohli byste si myslet, že si jen troubíme na vlastní roh, ale Britská rada spánku cituje:

„Přírodní vlákna, jako jsou koňské žíně, vlna, bavlna a prachové peří, jsou nejlepší, když je vám v noci horko. Syntetická paměťová pěna se může zahřívat a nemusí účinně absorbovat vlhkost, takže pokud je to problém, hledejte produkty, které s tím bojují.“

A nikdo nezná spánek tak jako Britská rada spánku.

Všichni jsme přirození

V matracích Ely nejsou žádné nepřirozené materiály, takže nenajdete žádné nežádoucí ošklivosti.

Naše tři základní materiály jsme vybrali z mnoha důvodů, kromě jejich schopnosti regulovat vaši teplotu.

Všechny tři jsou odolné, takže naše matrace vydrží déle než matrace vyrobené z nepřirozených materiálů. Jsou hypoalergenní, takže jsou skvělé pro lidi, kteří během života kašlou a kýchají.

Protože se jedná o přírodní materiály, jsou také přirozeně ohnivzdorné, což znamená, že jsme do nich nemuseli přidávat žádné nepříjemné chemikálie, aby se na nich dalo bezpečně spát.

Ostatní výhody

Matrace Ely jsou nejen skvělé na spaní, ale také se dodávají s třicetidenní zkouškou spánku, abyste si byli naprosto jisti, že je to to, co chcete, než se zavážete.

Nabízíme také bezúročné financování, abyste si mohli náklady rozložit, a vaši staro