Ely Matrace: Náš závazek podnikat udržitelné kroky

Navzdory všemu, čím jsme za poslední dva roky prošli, zůstalo životní prostředí pro většinu z nás na prvním místě. Věda je nesporná a dochází nám čas. Abychom se zachránili, musíme podniknout naléhavé a okamžité kroky ke změně kurzu.

To je pro podniky ještě důležitější, protože máme tak masivní dopad na životní prostředí. Pro Ely to není nic nového. Od našeho vzniku jsme mysleli na udržitelnost.

Ale nadále rosteme a rozšiřujeme naše úsilí, protože víme, jak je to důležité, a doufáme, že vy – naši potenciální zákazníci – budete následovat náš příklad a připojit se k naší ekologické misi.

Zde jsou způsoby, jakými podnikáme udržitelné kroky pro planetu a budoucnost v roce 2022.

Přírodní materiály

Matrace Ely jsou vyráběny z přírodních materiálů a my se zavazujeme, že tomu tak bude vždy. Protože naše materiály nejsou vyrobeny člověkem, jejich výroba vyžaduje mnohem méně procesů, což je užitečné, protože proces poškozuje životní prostředí.

Přírodní materiály mají tendenci mít nižší uhlíkovou stopu a přispívají k menšímu množství emisí do životního prostředí. Pokud by to udělaly všechny společnosti, viděli bychom drastické snížení znečištění, které vypouštíme do atmosféry.

Biologicky odbouratelný

Každá matrace, na které jste kdy spali, pravděpodobně leží na skládce a hnije. Je to proto, že většině matrací trvá roky, než se rozloží. Nepřirozené materiály v nich visí po mnoho let, a přestože se planeta zdá obrovská, ve skutečnosti není tak velká, když uvážíte, kolik nás tu je a kolik odpadu každý rok vyhodíme.

Protože jsou naše matrace vyrobeny z biologicky odbouratelných a recyklovatelných materiálů, můžete zaručit, že po dokončení nebudou sedět někde a ničit planetu.

Recyklační schéma

Možná se ptáte, jak byste vůbec přistoupili k recyklaci matrace. Budeme, jsme tu, abychom vám pomohli. Nejen, že odvezeme a zrecyklujeme vaši starou matraci, ale pomůžeme vám také, když bude vaše matrace Ely vyřazena. To může chvíli trvat, protože matrace Ely mají desetiletou záruku.

Výroba trvanlivých produktů

Žijeme ve světě, ve kterém lidé zahazují úplně všechno ve chvíli, kdy si myslí, že s tím skončili. Jedním z nejlepších způsobů, jak s tím bojovat, je kupovat vysoce kvalitní produkty vyrobené z materiálů, které znamenají, že je nemusíte vyměňovat za nové produkty, protože se rozbijí.

Ely vyrábí naše matrace z vlny, koňských žíní a bavlny, protože tyto tři materiály jsou odolné.

To znamená, že vaše matrace vám vydrží déle než matrace vyrobená z méně odolných a umělých materiálů, jako je pěna.

Jsme o tom natolik přesvědčeni, že na naše matrace poskytujeme dlouhé záruky, protože jsme si naprosto jisti, že je nebudete muset vyměňovat za deset nebo více let.

Víme, že není vždy snadné zaplatit za něco více, a to je součástí problému. Lidé jsou v pokušení kupovat levnější a méně udržitelné materiály, protože si nemohou dovolit platit za luxusnější předměty, i když ty pravděpodobně vydrží déle, a proto budou časem levnější.

Abychom tomu pomohli, nabízíme bezúročné možnosti financování, které vám pomohou rozložit náklady na vaši přírodní matraci.

Netoxické materiály

Netoxické materiály jsou šetrnější k životnímu prostředí, protože neznečišťují jako součást jejich výrobního procesu.

A co víc, získáváme místní materiály, což znamená, že jejich pohyb není pro životní prostředí tak škodlivý, jako kdybychom přiváželi levněji vyrobené materiály ze zámoří nebo z britských lokalit daleko od místa, kde pracujeme.

Připojte se k naší misi

Budeme rádi, když se stanete jedním z našich vážených zákazníků a připojíte se k naší misi zachránit svět.

Naše matrace jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k vašemu zdraví.

Bavlna, vlna a koňské žíně jsou prodyšné a přirozeně hypoalergenní materiály, což znamená, že jsou skvělé pro váš dýchací systém. Možná jste nevěděli, že některé matrace mohou být škodlivé pro vaše zdraví, ale rozhodně ano.

Naše tři přírodní materiály jsou také přirozeně ohnivzdorné, což znamená, že je nemusíme stříkat ošklivými chemikáliemi, aby byly bezpečné.

Matrace Ely se dodávají na straně pro dospělé a děti. Prodáváme také krásně zpracovaný chránič matrace, který zabrání poškození vaší matrace.

Jak jsme již uvedli, matraci si můžete koupit na finance bez úroků. Jsme si také tak jisti, že si svou matraci zamilujete, že vám dáme třicetidenní zkoušku spánku, abyste se mohli ujistit, že jste se rozhodli správně.

Pokud jste připraveni nakupovat naše přírodní matrace, prohlédněte si prosím náš sortiment.

Pokud se chcete dozvědět více o zdraví spánku, přečtěte si naše blogy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *