Proč jsme se rozhodli pro výrobu našich matrací Ely používat pouze přírodní materiály

Sháníte tedy novou matraci, ale nejste si jistí, kterou zvolit? V dnešní době je na výběr tak velký výběr, že je někdy těžké vědět, kde začít. Ale neberte to na lehkou váhu. Spánek je tak důležitou součástí vašeho každodenního života. Výběr matrace je velké rozhodnutí a vyžaduje průzkum, než si vyberete, která je pro vás ta pravá.

Tady v Ely věříme, že naše matrace jsou ty nejlepší. Strávili jsme více než čtyřicet let v oboru a naše roky zkušeností a výzkumu nás přivedly k našim matracím Ely, našemu dosud největšímu výtvoru. Během mnoha let v této oblasti jsme se naučili, co je potřeba k tomu, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší možný spánek, a jsme hrdí na to, že máme pocit, že naše matrace jsou lepší než kterékoli jiné na trhu.

Naše matrace je matrace, které můžete věřit a spolehnout se na ni. Je pro to mnoho důvodů, včetně našich nákladů, kvality a pohodlí.

Ale další obrovskou kvalitou našich matrací Ely je použití přírodních materiálů. Jsme velmi zapálení a oddaní výrobě té nejlepší přírodní matrace.

Možná jste to nevěděli, ale použití přírodních materiálů dodává vaší matraci úžasné výhody. Tady jsou některé z nich.

Bezpečnější pro vaše zdraví

Mnoho výrobců matrací bude při výrobě matrace používat syntetické materiály. Tyto materiály mohou být levnější na použití, ale mohou být škodlivé pro vaše zdraví. Použití přírodních produktů znamená, že při výrobě matrace Ely nejsou použity žádné toxické materiály. Naše materiály byly důkladně prozkoumány a testovány, aby bylo zajištěno, že neobsahují žádné škodlivé výpary, přísady nebo vedlejší produkty.

Mnoho matrací obsahuje přidané zpomalovače hoření včetně formaldehydu a benzenu. Pokud vaše matrace uvolňuje tyto škodlivé chemikálie a toxiny, můžete je během spánku každou noc vdechovat celé hodiny. Chemické plyny, jako jsou ty výše uvedené, jsou spojovány se zdravotními problémy, jako je rakovina nebo neplodnost.

Přírodní materiály, které používáme v matracích Ely, zabraňují použití těchto škodlivých chemikálií. Matrace Ely jsou proto skvělým produktem pro ty z vás, kteří dbají na své zdraví a pohodu.

Řízení teploty

Už jste někdy zažili, že je vám v posteli příliš horko? To je pro mnoho lidí opravdu běžná zkušenost. Přehřívání v posteli může být často způsobeno materiálem, ze kterého je matrace vyrobena, například matrace z pěny. Tyto matrace se nedokážou rychle zbavit tepla. V Ely tomuto problému rozumíme a cítíme, že přírodní materiály pomáhají tento problém vyřešit.

Materiály, které používáme – jako je dorsetská vlna, koňské žíně a bavlna – umožní vašemu tělu dýchat. To vám pomůže získat kvalitní noční spánek tím, že vaše tělo bude udržovat perfektní teplotu.

Pohodlí je klíčové

Materiály, které používáme, se zaměřují na pohodlí a jsou navrženy tak, aby udržely vaši páteř vyrovnanou. To pomůže vyhnout se nechtěným bolestem, které lidé někdy zažívají při spánku.

Vrstvy speciálně vybraných materiálů, které používáme, spolupracují, aby poskytovaly nejlepší možnou podporu. To umožňuje, aby vaše páteř zůstala rovná celou noc.

Všechny matrace Ely mají také pětizónovou taštičkovou pružinu, která pomáhá poskytnout maximální pohodlí pro všechny typy postavy. Bez ohledu na to, jaký typ spánku jste, matrace Ely vám poskytne to nejlepší pohodlí.

Přátelský k životnímu prostředí

Věříme, že i o životní prostředí je třeba pečovat. Naším posláním není jen poskytovat našim zákazníkům nejlepší možnou matraci, ale také minimalizovat světovou uhlíkovou stopu. Používání ingrediencí, které jsou udržitelnější, jako je vlna a koňské žíně, znamená, že můžeme být šetrnější k životnímu prostředí.

Všechny naše ingredience pocházejí z místních zdrojů v Yorkshire, abychom podpořili místní podniky ve Spojeném království. Abychom pokračovali v naší uhlíkové stopě, zodpovědně recyklujeme také vaši starou matraci bez použití škodlivých chemikálií nebo plynů. To pomůže snížit počet matrací, které každý rok skončí na skládce.

A konečně, s použitím přírodních produktů v našich matracích Ely je většina našich komponentů biologicky odbouratelných, což znamená, že je můžete v budoucnu bez obav zlikvidovat.

Lepší noční spánek

Každá z našich matrací je ručně vyráběna s péčí a láskou, abychom našim zákazníkům poskytli ten nejlepší možný spánek. Cítíme, že pokud jde o matraci Ely, není třeba dělat kompromisy v žádné oblasti. Chceme, aby každý zákazník měl při spánku každou noc co nejpohodlnější a nejpříjemnější čas a měl pocit, že používání přírodních produktů v tom pomáhá. Pokud je váš spánek kvalitní, budete se cítit mnohem lépe vybaveni a osvěženi, abyste zvládli vše, co vám život přinese. Každý den můžete vzít na vědomí, že spíte na zdravém, ekologickém a kvalitním produktu.

Naší životní vášní je výroba vysoce kvalitních přírodních matrací. Doufáme, že díky skvělému nočnímu spánku se budete každý den cítit připraveni věnovat se svým životním vášním.

Pokud jste připraveni nakupovat, navštivte naši prodejnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *