Matrace Heritage nebo Legacy – Co je pro mě to pravé?

Matrace Heritage nebo Legacy – Co je pro mě to pravé?

V této oblasti se pohybujeme již nějakou dobu. Naši neuvěřitelnou matraci Ely prodáváme lidem, kteří hledají pohodlný, hypoalergenní a ekologický výrobek. Měníme kvalitu spánku lidí a měníme životy.

Nyní jsme nadšeni, že můžeme představit dvě zbrusu nové nabídky od Ely; matrace Heritage a Legacy.

Věci se prostě mnohem zábavněji komplikovaly. Nyní máte na výběr. Jak ale poznáte, zda je pro vás nejvhodnější matrace dědictví nebo starší matrace? V tomto článku vám zazpíváme ty nejlepší kousky z obou.

Něco o nás

Nejprve ale něco o nás. Matrace Ely vyrábí matrace ze všech přírodních materiálů, včetně vlny, bavlny a žíně. To znamená, že naše matrace jsou šetrné k životnímu prostředí a hypoalergenní. Protože jsou prodyšné, odvádějí vlhkost, což znamená, že je menší šance, že se plísně nebo vlhko stane problémem.

Naše matrace jsou pohodlné a cenově dostupné. Dodávají se s desetiletou zárukou a třicetidenní zkušební verzí spánku.

Jsme hrdí na to, co děláme. Máme stovky opravdu šťastných zákazníků, kteří jsou ochotni svědčit o tom, jak milují svou matraci Ely.

Dědictví

Starší matrace je kombinována s kapesními pružinami 3000 5 Xone VP ActivEdge®Perimeter Performance a vnořenými kapesními pružinami, které jsou rozděleny do různých zón. Ty podporují nejtěžší část vašeho těla a drží ji v řadě po celou noc.

Legacy přichází s podporou od okraje k okraji, aby se eliminoval pocit odvalování, který získáte na standardní matraci, což znamená, že budete mít každou noc konzistentní a klidný spánek.

Matrace Legacy je pro vás ideální, pokud:

  • jsi neklidný spáč,
  • jste starší a potřebujete větší oporu na okraji matrací,
  • bojuješ s nastupováním a vystupováním z postele,
  • prostě chcete opravdu dobrou, robustní, ale pohodlnou matraci vyrobenou z přírodních materiálů.

Různé vrstvy v Legacy poskytují jasnou podporu a pohodlí pro klíčové oblasti vašeho těla, jako je krk, záda a boky.

Matrace také odvádí vlhkost, reguluje vaši teplotu a vymývá dýchání škodlivých chemikálií během spánku, což je vlastnost, která je součástí matrací z paměťové pěny.

Neexistuje žádné lepidlo, takže používáme vlněné chomáčky, abychom udrželi výplně v bezpečí. To zvyšuje životnost a trvanlivost vaší matrace.

Řekněte mi o matraci Heritage

Matrace Heritage je trochu jiná. Místo třinácti má sedm úžasných vrstev a není překlápěcí, což znamená, že je cenově dostupnější. Neposkytuje desetiletou záruku, jako matrace Legacy, ale stále přichází s neuvěřitelnými pěti lety, i když její životnost bude pravděpodobně mnohem vyšší než tato, pokud se o ni budete řádně starat.

Matraci Heritage byste měli zvážit, pokud:

  • hledáte matraci vyrobenou z přírodních materiálů,
  • chcete matraci, která je pevná a pevná,
  • nákladová efektivita je pro vás důležitá,
  • příliš vám nejde o pravidelné překlápění matrace a jste rádi, že ji můžete vysávat a čistit častěji,
  • chcete mít skvělý pocit z matrace Ely, ale nemůžete si dovolit Legacy.

V žádném případě nechceme, abyste si mysleli, že matrace Heritage není luxusním výrobkem. Je to jen to, že uznáváme, že ne každý si může dovolit vysoké koncové ceny, a místo toho chce skvělý produkt za zvládnutelnější částku.

Pár poznámek

Měli byste si uvědomit, že protože v našich matracích není použito žádné lepidlo, jsou náchylné k mírné změně tvaru. Nejsou tak tuhé jako běžné matrace, protože jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů.

Měli byste si také uvědomit, že váš prostor od podlahy ke stropu musí být alespoň 185 cm pro matraci Super King, jinak ji nebudeme moci dostat do vašeho domova.

Proč bych si měl koupit matraci od Ely?

Matrace Ely jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a jsou vyrobeny bez použití syntetických nebo umělých chemikálií.

Obsahují ty nejkvalitnější koňské vlasy, bavlnu a vlnu, které jsme vybrali, protože jsou to trvanlivé, pohodlné a bezpečné materiály, na kterých můžete spát třetinu svého života.

Na naše matrace je poskytována dlouhá záruka- deset let na Legacy a pět let na Heritage- a pokud si nejste jisti, jsme tak přesvědčeni, že se vám naše matrace bude líbit, že nabízíme třicetidenní zkušební verzi spánku.

Náš dvoučlenný tým doručí vaši matraci do místnosti podle vašeho výběru a společně se skupinou pro recyklaci nábytku dokonce odebereme vaši starou matraci a zlikvidujeme ji způsobem šetrným k životnímu prostředí. To je důležité, protože miliony matrací jsou každoročně vyhozeny na skládku a jejich rozpad trvá stovky let.

Pokud máte zájem dozvědět se více o našich matracích, můžete si přečíst o našich třinácti vrstvách.

Pokud jste připraveni k nákupu, prohlédněte si náš sortiment.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *