Mohu si bezpečně koupit matraci Ely, pokud jsem alergický na koňské vlasy?

Lidé bez alergií mohou být překvapeni, když vědí, že někteří lidé jsou alergičtí na koňské vlasy. Způsobuje stejné problémy jako jiné alergie, včetně kýchání, astmatu a závažných alergických reakcí.

Pokud máte alergii na koně, budete tento pocit znát až příliš dobře. Ale víte, co vás na koních dělá alergickým? A pokud jste alergičtí na koňské žíně, můžete si koupit matraci Ely?

Co dělá koně alergenem?

Expozice koně není pro alergiky jednoduchá. Koně nezpůsobují vzplanutí alergií po celou dobu. Většina lidí, kteří jsou alergičtí na koně, jsou alergičtí na jejich sérový albumin. Jedná se o protein nacházející se v krvi koně. Je také přítomen v jejich kožních buňkách nebo puchýři.

Tento protein může obsahovat i koňská šalvěj. Ti alergičtí by se měli vyvarovat krmení (nebo líbání) koní.

Když osoba, která je alergická na koňský albumin, s ním přijde do styku, může vyvolat imunitní systém a vytvořit protilátky, které vyvolávají alergickou reakci. Tehdy začnete kašlat a kýchat.

Možná jste nevěděli, že jste alergičtí na koně, pokud jste nebyli v blízkosti jednoho, ale pokud jste alergičtí na psy a kočky, existuje velká šance, že jste alergičtí také na koně. Je to proto, že proteinové proteinové struktury albuminu jsou u těchto zvířat podobné.

Neuvěřitelně, čím více jste kolem koní, tím větší je pravděpodobnost, že na ně budete alergičtí, takže si nedělejte srandu, můžete se jim vystavit a vaše alergie nakonec zmizí. Pravděpodobně se to zhorší.

Horší je, že pokud zjistíte, že se vystavujete koním, může se u nich objevit alergie. Lidé, kteří pracují s koňmi nebo na nich jezdí osobně, nebo ti, kteří přicházejí do styku s koňmi prostřednictvím oblečení na koni, mají větší pravděpodobnost, že budou mít příznaky alergie na koně.

Alergie mohou být tak závažné, že lidé nemohou být kdekoli, kde koně tráví spoustu času.

Mezi závažné příznaky alergie na koně patří:

  • závrať
  • kopřivka
  • nízký krevní tlak
  • nevolnost
  • oteklé hrdlo a jazyk
  • zvracení
  • slabý, rychlý puls

Pokud se u vás vyskytne některý z těchto příznaků po vystavení účinkům koňských vlasů (nebo jakéhokoli jiného potenciálního alergenu), měli byste okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Pokud již víte, že máte tento druh alergie, budete přirozeně velmi znepokojeni tím, že budete mít k pokožce materiály jako koňské vlasy.

Možná vás překvapí, že koňské vlasy se kvůli svým kvalitám používají jako přírodní materiál v mnoha matracích.

Proč se koňské vlasy používají v matracích?

Koňské vlasy se používají v matracích, protože mají přirozeně pružnou kvalitu, díky níž jsou pohodlné a měkké. Je také porézní, což znamená, že odvádí vlhkost. To je u matrace opravdu důležité, protože se při spánku potíme. Chcete, aby byla vaše matrace prodyšná, protože tím zabráníte usazování vlhkosti v materiálu a růstu plísní. Když k tomu dojde, může to matraci úplně zničit.

Používáme koňské vlasy, protože to je skvělá alternativa k umělým materiálům, které nejsou skvělé, když jsou přitlačeny k pokožce. Jsou také hrozné pro životní prostředí, protože se při likvidaci nerozpadnou. Přírodní materiály v našich matracích však ano.

Mohu si koupit matraci Ely, pokud jsem alergický na koňské vlasy?

Technicky ne. Pokud jste alergičtí na koňské vlasy, neměli byste být v jejich blízkosti, zvláště ne v tak těsné blízkosti.

Naštěstí jsme připraveni vám pomoci. Pokud si chcete koupit matraci Ely, můžeme vrstvu koňských vlasů nahradit vrstvou vlny. Pokud jste na to alergičtí, můžeme to místo toho nahradit bavlnou.

V zásadě se můžete rozhodnout odstranit libovolnou vrstvu a nechat ji vyměnit za jinou vrstvu podle vašeho výběru bez dalších nákladů.

A protože všechny naše materiály pocházejí ze zodpovědného a prodyšného materiálu a jsou přirozeně retardéry hoření, můžete si zaručit, že stále dostáváte stejně skvělou matraci.

Při rezervaci jednoduše uveďte náhradu v sekci poznámky.

Proč bych si měl koupit matraci Ely?

Matrace Ely jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a my máme vynikající pověst, že dodáváme nádherné, pohodlné a trvanlivé matrace lidem, kteří chtějí spát na něčem trochu zvláštním.

Naše matrace jsou recyklovatelné, což znamená, že nezlikvidují skládky, když je vyhodíte. Přicházejí s desetiletou zárukou, což znamená, že jsme si naprosto jisti, že vydrží. Nabízíme také třicetidenní zkušební verzi spánku a možnost rozdělit platby, aby se ulehčilo zatížení vaší peněženky.

Byli bychom nadšeni, že vám přizpůsobíme matraci tak, jak to od nás potřebujete, abychom vám zajistili dobrou noc. Při rezervaci nám zanechte zprávu v poznámkách a my se ujistíme, že vaše zbrusu nová matrace zcela vyhovuje vašim potřebám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *