Naše oblíbené značky etického spánku

Pokud jde o spánek, matrace nestačí. Dobrou noc máte spoustu aspektů, včetně krásného, ​​pohodlného povlečení, pružného nočního prádla, toho, co děláte (a nosit), než půjdete do postele, a osvětlení.

V dnešní házené společnosti je snadné nakupovat, používat a upínat, aniž by se na životní prostředí vrhla druhá myšlenka. To není něco, k čemu se Ely Matrace přihlásila. Jsme si vědomi napětí na trzích, které působí na naše životní prostředí, a aktivně pracujeme na snižování dopadu, který máme na naši planetu při každé příležitosti. Víme, že je to něco, co naši zákazníci oceňují.

Líbilo by se nám, kdybychom věděli, že naši zákazníci berou své ekologické prostředí vážně a používají jej k výběru produktů pro spaní a spánek, které jsou přátelské k Zemi jako jejich Ely matrace, ale víme, že to může být obtížné. Tyto produkty jsou často těžké najít nebo potenciálně drahé. Jsme si vědomi, že ne každý má čas nebo peníze potřebné k vybudování zcela ekologické ložnice.

Abychom vám pomohli pokračovat ve vyhledávání ekologických značek spánku, jsme ekologicky sestavili seznam některých našich oblíbených v naději, že některé z nich budete moci začlenit do své spánkové rutiny, protože nepotřebujeme několik lidí to dělá perfektně, potřebujeme, aby to každý dělal nedokonale.

Grund prodává řadu ekologických a ekologicky šetrných výrobků do ložnice, od županů a přikrývek až po prostěradla a koberce. Jejich výrobky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a fungují jako organizace šetrná k životnímu prostředí.

Hledáte módní házení pro přehoz na postel? Jejich organická přikrývka je ze 100% bavlny a je k dispozici v různých barvách.

Grund byla založena v roce 1990 a je uznávaná jako přední značka v Asii a Evropě.

Organizace Holy Lamb Organics jsou společností s nulovým odpadem, což znamená, že produkují nikdy nerecyklovatelný odpad. Mají řadu neuvěřitelně pohodlně vypadajících rolích a polštářů na krku, které pomáhají podporovat a vyrovnat krk a tělo během spánku.

Prodávají také řadu přikrývek z organické vlny.

Společnost Holy Lamb Organics uvádí, že jejich posláním je „vytvářet krásné a udržitelně vyráběné ručně vyráběné výrobky ze všech přírodních a organických materiálů pro zdravý a ekologický život a domov.“ Jejich zakladatel, Willow Whitton, se po desetiletí snaží budovat firmu, která prospívá lidem i planetě.

People Tree prodává měkká pyžama vyrobená z bio bavlny s certifikací Fair Trade, od levných cen po dražší. Kromě krásného nočního oblečení v různých uklidňujících pastelových barvách prodávají také šaty a spodní prádlo, takže si budete moci do svého šatníku dát něco krásného.

People Tree sídlí ve Velké Británii a ať už hledáte noční košile nebo pohodlné PJ, budou mít něco pro vás.

People Tree byl založen v roce 1991, tedy před ekologickou revolucí posledních let, což znamená, že vědí, co dělají. Každý produkt je vyroben na nejvyšší úrovni ochrany životního prostředí v souladu se základními hodnotami a vírou jejich zakladatele Safia Minney. Byli oceněni produktovou značkou Světové obchodní organizace a byli první módní společností, která toho dosáhla.

Vlákna do postele prodávají úžasné fair trade noční prádlo, včetně tohoto stylového francouzského lněného pláště, který je k dispozici v různých barvách.

Prodávají také řadu populárních uklouznutí do postele, které jsou navrženy tak, aby byly v pohodě a pohodlí, ať už jste na matraci nebo mimo ni.

Lněné povlečení pochází z lnu, rostliny, která potřebuje k růstu méně vody a méně pesticidů, a jsou stoprocentně uhlíkově neutrální, což znamená, že pracují na vyrovnání své uhlíkové stopy, aby chránily životní prostředí.

Rawqanique prodávají elastické, fleecové botičky z organické bavlny v černé a bílé barvě. Jsou vhodné k použití jako podšívky do bot, spací ponožky nebo domácí pantofle.

Prodávají také 100% bavlněné pyžamo pro obě pohlaví, o nichž tvrdí, že jsou nejudržitelnější a eticky zpřístupněna všechna přírodní pyžama.

Rawqanique prodává chemické a alergické produkty z organických přírodních vláken a specializuje se na konopí. Jejich pyžama a doplňky jsou tradiční, ale trendy a jejich ekologické vědomí se vztahuje na všechny jejich výrobky.

6. Lofter

Někteří z nás jsou ve tmě nepříjemní a raději spí v pohodlí nočního světla. Kromě obav z modrých světel a toho, co mohou udělat s vaším spánkovým vzorem, by měli noční pražci také myslet na dopad jejich spánkových návyků na životní prostředí. Noční doba je, když se váš kout Země vydechne, takže je důležité, aby všechna zařízení, která necháte, byla přátelská k planetě.

Na měkkém houbacím trhu pro malé děti na trhu je trh, ale myslíme si, že je dost stylový, aby se vešel do většiny dekorů. Měkká silikonová hlava a dřevěný podstavec jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň šetří energii, což znamená, že jeho použití není tak drsné pro životní prostředí.

Lofter byla založena v roce 2012 a přestože se samy o sobě neobchodují jako ekologicky šetrná společnost, některé z jejich produktů jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich cílem je přinést klientům špičkové technologie a dát jim snadnější a jednodušší život.

Chcete-li nakupovat naši etickou matraci, navštivte tuto stránku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *