Návrhy květinových postelí od renomovaných interiérových designérů z celého světa

Květiny jsou zpět v celé své nádherné slávě. Líbí se nám to.

Nejkrásnější na květinovém designu je, že existuje styl květin, který odpovídá vkusu každého. Ať už máte rádi tlumené, jemné designy, moderní minimalismus nebo odvážné a krásné, najdete květinovou postel, která splní vaše potřeby.

V tomto článku jsme se podívali na některé z nejlepších návrhů květinových postelí od některých z nejlepších světových návrhářů interiérů, abychom vás mohli inspirovat. Ať už chcete, aby vaše postel byla ústředním bodem vaší postele, nebo chcete, aby zmizela do pozadí, nebo hledáte vše, co by se dalo spojit dohromady jako jeden velký prvek, hledali jsme maxima a minima Pinterest a internet vám přinesou ty nejlepší nápady, které mohou návrháři interiérů nabídnout.

Dům Caery může být o něco větší než průměrný domov, ale stále se můžeme inspirovat krásnými květinami, které začlenila do této ložnice.

Pomocí barevné palety zelené a oranžové vybrala pro přehoz potisk podobný louce a poté účelově vedle něj umístila několik listových židlí se vzorem, aby téma nesly dál.

Je to hezký a jemný způsob, jak přinést květiny do místnosti, aniž byste je museli převzít.

Olivia Outredová se vyhnula květinám na přehozu a místo toho je zakomponovala do své ložnice na čelo postele a spodní prostěradlo postele. Je to krásný způsob, jak tlumeně zařadit květiny do postele.

Jen si dejte pozor, ať to nebudete mít příliš zaneprázdněné. Pokud jdete s tímto tématem, je dobré nechat přehoz prostý a potenciálně bílý nebo krémový.

Je to tak zajímavý pohled na květiny a chápeme, že to nebude pro každého. Je to pozoruhodné, neobvyklé a funkční, a přestože víme, že celý design není soustředěn kolem postele, postel obsahuje prvky květinového designu zaměřené skrz zeď.

Je to velmi odlišný způsob spouštění květinových motivů ve vaší ložnici a přes postel.

Tato ložnice pro hosty je nadčasový květinový a spadá do kategorie květinové expanze. Ačkoli nezahrnuje květiny přesně, obsahuje další prvky květinové přírody, jako jsou stromy.

Květinová expanze je v současné době velmi populární, zvláště když vezmeme v úvahu nárůst popularity přehozů a tapet s motivem džungle. Toto je tlumenější verze těchto návrhů a byla by ideální pro dům s tématem chaty nebo na venkově.

Černá je v současné době velmi trendová, i když se díváme na květinky. V tomto designu od Richarda Smitha se díváme na odvážný květinový design v monochromatických barvách, ale kde černá převládá bílou jako klíčový prvek v místnosti.

Absolutně milujeme šplouchání zeleně začleněné do tohoto květinového designu a způsob, jakým přehoz ladí se závěsy u postele a tapetami.

Pokud si nemůžete dovolit to všechno udělat – a přiznejme si to, většina z nás to nedokáže – pak zvažte barvu bloku, která odpovídá přehozu na zdi, černá, pokud hledáte ten tmavý, trendový vzhled, a bílá nebo zelená, pokud chcete něco trochu jasnějšího.

Už jsme se zmínili o květinové expanzi, ale je to její skvělý příklad. Nejsou to přesně květiny v tradičním slova smyslu, ale jako květinové to platí.

Viděli jsme tyto jasně zelené listy spárované s obyčejnými a hezkými doplňky – jako v tomto případě – a také s černobílými pruhy a velkými růžovými plameňáky. Klíčem zde je být odvážný. Pokud se chystáte na květinovou expanzi, nestyďte se za ni a vřele doporučujeme začlenit ji jako ústřední bod vaší ložnice přes postel.

Strávili jsme většinu tohoto článku tím, že vám řekneme, abychom ztišili květinu a nepřehnali to, a pak přišla Caroline Gidiere, která dokázala, že to lze udělat stylově.

V tomto příkladu své práce použila stejnou barvu na všechno, podlahy, stěny, čelo postele a přehoz, ale záměrně různé květinové vzory.

Všechno je velmi podobné, ale také nápadně odlišné. Existují velké květiny a malé květiny a vše je spojeno dvěma prvky, růžovým a krémovým.

V dnešní době je kladen tak velký důraz na sladění všeho, je úžasné vidět ložnici, kde se věci záměrně liší. Victoria spojuje tuto ložnici s barvou, ale používá pruhy, květiny a obyčejné blokové barvy pro efekt mis-mash, který si myslíme, že je ideální pro plážový dům nebo podobný.

Obzvláště se nám líbí, jak přehoz neladí s polštáři. To je krásný, jednoduchý dotek a opravdu to dotváří místnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *