Jak proměnit ložnici v hotelový pokoj pro lepší spánek

Proměňte svou ložnici v hotelový pokoj9 odborných tipů, jak proměnit svou ložnici v domácnost, stejně jako ve vašem oblíbeném letovisku

„Jaký byl váš pobyt?“ Je to otázka, kterou často slýcháme při odhlášení z hotelu. U mnoha lidí závisí odpověď na tom, jak dobře se vyspali. A přiznejme si to, hotely vědí něco o tom, jak vytvořit optimální prostor pro skvělý noční spánek. Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit kvalitu spánku, zvažte půjčení některých osvědčených strategií z vašich oblíbených míst k pobytu.

9 taktik návrhu ložnice podporující spánek, které můžeme ukrást z hotelů

1. Vytvořte tichou místnost. Hluk je nepřítel spánku. Je těžké dostat vaše tělo do uvolněného stavu, když vás rozptyluje vše od zvuků dopravy až po mluvící lidi. Chytře navržené hotelové pokoje jsou dobře izolovány, aby blokovaly co nejvíce hluku. Ve svém vlastním domě můžete použít těžké závěsy k blokování venkovního hluku, koberců nebo koberců ode zdi ke zdi, které absorbují zvuk a zajistí tiché zavření dveří ve vašem domě. Pokud se potýkáte s nevyhnutelným šumem, přemýšlejte o použití bílého šumu k jeho zablokování. Vyzkoušejte ventilátor na nízké úrovni, aplikaci ve smartphonu nebo se připojte online k online přehrávači bílého šumu hotelového řetězce IHG, kde si můžete vybrat zvuk deště, zpívající mísy nebo oceánu, které vás uspí.

2. Ztmavnout. Existuje rozsáhlý výzkum, který ukazuje, jak světlo, ať už z vašeho smartphonu nebo záře televizoru, může narušit váš spánek. Hotely obvykle odvádějí skvělou práci a zajišťují, aby pokoje neobsahovaly okolní světlo pomocí zatemňovacích záclon a žaluzií, které nabízejí úplné pokrytí. Zvažte jejich instalaci do svých ložnic. „Zatemňovací závěsy nebo rolety jsou synonymem pro hotelový zážitek,“ říká Megan Dufresne, designérka designu, MC Design v Los Angeles. „Tyto okenní kryty vám poskytnou úplnou kontrolu nad okolním světlem ve vašem prostoru.“ Chcete -li to nakopnout o další stupeň, mít závěsy nebo rolety na dálkovém ovladači, které můžete ovládat odkudkoli v místnosti, z vás skutečně udělá krále nebo královnu vaší domény. “

Pokud kupujete zatemňovací závěsy, vyzkoušejte jejich schopnosti blokovat světlo pomocí funkce baterky ve smartphonu. U kvalitních závěsů byste neměli vidět světlo baterky prosvítající skrz látku. Pokud vám v ložnici uniká světlo, vyzkoušejte tyto triky:

  • Pomocí kolíčků na prádlo uzavřete mezeru na závěsech
  • Srolujte si osušku a položte ji před dveře vaší ložnice
  • Přesuňte digitální budíky z nočního stolku na podlahu nebo je zakryjte ručníkem

Proměňte svou ložnici v hotelový pokoj3. Udržujte to minimální. „Hotelové pokoje jsou často ve svém designu minimální, takže pohodlí má přednost před vším ostatním,“ vysvětluje Dufresne. „Čisté linie, omezené textury a několik dekorativních akcentů vytváří pocit klidu.“ Můžete začlenit větší kusy nábytku, jako jsou dvojité noční stolky nebo další posezení, ale vyhněte se zbytečnému nepořádku nebo nadměrné výzdobě. “ V malých prostorách použijte zrcadla k vytvoření iluze prostornosti.

4. Vyberte správné světlo. Pokud pobýváte v hotelu, který nabízí službu rozestavení, personál ztlumí světla, aby vám pomohl skončit a připravit se na spánek. „Hotely často mají v prostoru více světelných zdrojů,“ poznamenává Dufresne. „Horní osvětlení, stojací lampa a osvětlení úkolu poblíž postele, to vše pomáhá vytvořit správný pocit ve správný čas.“ Udržujte funkční osvětlení ložnice, ale také si trochu užijte design. “ Vezměte si příklad z hotelů a nainstalujte stmívače nebo žárovky, které vám umožní upravit úroveň osvětlení.

5. Vyberte si lepší ložní prádlo. Dobré hotely nešetří povlečením a povlaky na polštáře. Vybírají prodyšnou bavlnu s vysokým počtem nití – a stojí za to je utratit. „Nejlepší součástí každé špičkové hotelové ložnice je velká pohodlná postel,“ říká Martin Orefice, odborník na domácí design společnosti Rent to Own Labs. „Začněte prostěradly, které jsou čerstvě vyprané a vylisované.“ Protože se snažíme o pohodlí, rozhodněte se pro špičkový bavlněný perkál a žehličku s trochou lněného levandulového spreje, abyste podpořili pocit spánku v luxusu. “ Navrhuje vyrobit si vlastní relaxační levandulový lněný sprej smícháním 20 kapek esenciálního oleje s několika kapslemi vodky v láhvi destilované vody o velikosti půllitru. „A je to. Máte recept na skvělý noční spánek, “dodává.

6. Zamíchejte si polštáře. Některé hotely nabízejí nabídky polštářů, což umožňuje hostům objednat si typ polštáře, který jim nejlépe vyhovuje. A nemusí to být jen jeden typ. Doma si můžete postel ozdobit polštáři různé pevnosti, takže si můžete vybírat podle polohy spánku, roční doby a pokojové teploty. Společnost Fluff Co například nabízí cenově dostupné a srovnatelné polštáře a peřiny s těmi, které používají pětihvězdičkové hotely. Používá stejné továrny, které vyrábějí vysoce kvalitní verze pro luxusní značky jako Four Seasons a Ritz-Carlton, a její prachové peří a peří pochází z etických zdrojů. Pokud nemáte alergie, péřové polštáře jsou dobrou volbou, protože jsou prodyšné a nezachytávají vlhkost ani teplo.

Proměňte svou ložnici v hotelový pokoj7. Pořiďte si lepší postel. Srdcem dobrého spánku je kvalitní podpůrná matrace. Hotely vědí, že tento kousek hádanky může způsobit nebo zlomit, jak se host v hotelu cítí. Pokud se často probouzíte unavení a bolaví (myslíte na bolavá záda nebo krk), možná je načase se blíže podívat na vaši matraci. Pokud je starší než 7 let nebo má problémy s prohýbáním nebo svazkováním, je načase vyhledat prodejce matrací ve vašem okolí a vylepšit spánek.

8. Zachovejte chladnou hlavu. Nastavte termostat na přibližně 18 ° C. Je to teplota, která je příjemně chladná a ideální pro spánek.

9. Návrhy designu pro vaši sadu doma. Můžete si všimnout, že mnoho hotelů používá pro pokoje neutrální barevné schéma. Uklidňující barvy v monochromatickém schématu vytvářejí pocit míru. Doma použijte barvu jako akcenty v drobných doplňcích, jako jsou dekorativní polštáře, malé koberečky, vázy, svíčky a podobně. Rovněž představte doteky se zábavnými vzory, které budou přitahovat pozornost, jako je kostkovaná deka umně přehozená přes jednobarevné křeslo nebo puntíkované stínidlo.

Nejlepší část vytváření pokojů inspirovaných hotelem? Výzkum. Strávte noc ve stylovém resortu nebo B & B poblíž vás, abyste našli více inspirace, jak si můžete vytvořit ložnice ve stylu „hostince“.

Dobře odpočívejte a probuďte se!

Lepší spánek dává vzniknout lepším ránům, soustředí se na vaše cíle a sny na dosah. Máte hlad po dalších informacích o spánku? Kopat do těchto příspěvků:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *