Představujeme naše matrace dědictví a dědictví

Pokud Ely sledujete už nějakou dobu, budete vědět, že už nějakou dobu nabízíme jednu skvělou matraci. Věc je, že to bylo tak úžasné a tolik z vás to chtělo koupit, ale věděli jsme, že to není možné pro všechny z vás. Vytvořili jsme tedy další matraci Ely, která vám pomůže získat stejnou skvělou kvalitu Ely bez cenovky. Je to luxus bez cenovky.

Rádi bychom vám tedy bez dalších okolků představili matrace Heritage a Legacy plus jejich výhody, které vám pomohou učinit jedno z nejlepších rozhodnutí, která můžete pro své zdraví a pohodu udělat.

Na naši matraci Heritage se vztahuje desetiletá záruka a je to otočná matrace vyrobená ze všech přírodních materiálů. Má 4000 vnořených kapesních pružin pro tablety a 1000 5 Zone VP ActiveEdge® Perimeter Performance kapesních pružin, což znamená, že má přidanou sílu až k samému okraji. To je ideální pro lidi, kteří se snaží vstát nebo vstát z postele.

Tato matrace je vyrobena z hypoalergenní bavlny a je prodyšná, což znamená, že odvádí vlhkost a zastavuje růst plísní nebo zachycování prachu. Je vyroben ze třinácti vrstev žíně, bavlny a vlny, je přirozeně odolný proti ohni a trvanlivý.

Heritage je původní matrace Ely a máme tisíce extrémně šťastných zákazníků, kteří podporují její pověst.

Matrace Legacy poskytuje stejné skvělé funkce, jaké nabízí Heritage, ale se sedmi vrstvami místo třinácti je to zlomek ceny.

Heritage je stále vyroben z koňských žíní, vlny a bavlny, takže je stále pohodlný, odolný a prodyšný. Je stále přirozeně nehořlavý a hypoalergenní. Stále je pohodlné a bezpečné spát, jen je tu o něco méně vrstev a 3 000 pružin místo 5 000, proto ji můžeme nabídnout za mnohem levnější cenu.

The Legacy je naše nabídka pro ty z vás, kteří chtějí matraci Ely, ale nemohou si dovolit matraci Heritage, nebo kteří nemají pocit, že by potřebovali tolik vrstev a raději by ušetřili peníze.

Stále má neuvěřitelnou oporu až na samý okraj, takže se budete stále cítit více podporováni než na běžné matraci.

V čem je Ely skvělá?

Ať už si vyberete jakoukoli matraci Ely, stále získáte ty nejlepší kousky naší organizace. Naše matrace jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou dodávány s dodávkou pro dva muže do jakékoli místnosti, kterou si vyberete, a také se zkušebním spánkem na třicet nocí.

Naše materiály jsou tam, kde opravdu svítíme. Pečlivě jsme vybrali to nejlepší, co Země může nabídnout díky jejich úžasným vlastnostem, zejména pokud jde o bezpečnost a pohodlí.

  • Vlna: Vlnu jsme vybrali kvůli její úžasné schopnosti odrazit se. Už jste někdy viděli plochou ovci? Je to proto, že ovčí rouno je přirozeně trvanlivé. Časem se nezničí bez ohledu na to, jak velký tlak na něj vyvíjíte nebo jakému velkému tření čelí. Účinně také odvádí vlhkost a pomáhá regulovat vaši tělesnou teplotu, takže vám bude v zimě tepleji a v létě chladněji.
  • Bavlna: Bavlna je jedním z nejlepších divů přírody. Dříve to byl materiál pro matrace číslo jedna, dokud se nevyráběly levnější alternativy, ale ty nejsou přirozené. Bavlnu používáme, protože je odolná, přirozená a má schopnost dýchat.
  • Koňské vlasy: Koňské vlasy jsou jako tisíce malých pramenů, a to znamená, že se na nich pohodlně spí. Protože je dutý, je to perfektní materiál odvádějící vlhkost a neexistuje mnoho přírodních materiálů, které by se mu mohly rovnat. Pokud koňským vlasům zatřepete, když jsou mokré, okamžitě uschnou. To znamená, že je to perfektní materiál na spaní, protože okamžitě schne pot, což znamená, že nespíte na matraci, která přijímá vlhké tělní tekutiny.

Jak si mohu vybrat mezi Heritage a Legacy

No, hodně to souvisí s tím, co si můžete dovolit. Heritage je zdaleka nejlepší matrace, ale to se samozřejmě odráží v ceně. Má více pružin, více vrstev a je s delší zárukou, takže si rozhodně přijdete na své, pokud si teď můžete dovolit vystříknout.

Ale pokud si to nemůžete dovolit – nebo pokud vás neobtěžuje mít ze všeho to nejlepší – jděte do Legacy. Stále budete mít pětiletou záruku, sedm vrstev svěžesti a neuvěřitelný styl a pohodlí, jen za zlomek ceny.

Pokud potřebujete více informací, přečtěte si o našich třinácti vrstvách. Pokud jste připraveni nakupovat, navštivte náš obchod a dozvíte se více o našich úžasných matracích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *