5 důvodů pro koupi matrace Ely

Je tam tolik matrací. Je opravdu těžké bojovat s hlukem. Pokud hledáte nový, můžete být zmateni tím, který byste si měli koupit. Nepochybně budete zvažovat ceny a materiály, společnosti a recenze.

Rádi bychom využili této příležitosti a připravili vám matrace. Existuje mnoho důvodů, proč si jeden koupit, ale zde je našich pět nejlepších.

Dostupnost

Jistě, existují levnější matrace. Jsou i dražší. Ale myslíme si, že se nám podařilo vytvořit dokonalé mezi; mimořádně kvalitní matrace za velmi rozumnou cenu, zvláště když uvážíte, že vám vydrží přes deset let. Jsme si tak jisti, že vám dáme desetiletou záruku.

Matrace Ely jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů, jejichž nákup a výroba do produktů je drahá. Ale jsou absolutně nejlepší. To znamená, že za své peníze dostanete více zpět, protože získáváte to nejlepší z nejlepších materiálů, ale za mnohem levnější cenu, než by vás stálo v některých jiných obchodech.

Naše materiály

Už jsme o našich materiálech trochu hovořili, ale dovolte nám, abychom jejich chválu dále zpívali. Matrace Ely používá k výrobě našich matrací 100% přírodní materiály, protože věříme, že to, co příroda nabízí, je určitě měkké, odolné a přirozenější, a když spíme, je to důležitější než kdy dříve.

Na výrobu našich epických matrací Ely používáme vlnu, žíně a bavlnu a tyto materiály jsme vybrali z řady důvodů.

Za prvé, jsou odolné. To znamená, že vám můžeme nabídnout úžasnou desetiletou záruku. Jsme si naprosto jisti, že naše matrace zůstane pevná a pohodlná, i když jste velmi zdatný spáč.

Přirozeně zpomalují hoření, což znamená, že neobsahují žádné nepříjemné chemikálie, které by je chránily. To je opravdu důležité, zvláště když spíte s kůží opřenou o matraci a dýcháte velmi zhluboka.

Jsou hypoalergenní, což znamená, že jsou ideální pro ty z vás, kteří kašlou a prskají si cestu životem.

Jsou prodyšné, což znamená, že nezachytávají prach a je méně pravděpodobné, že se zpotíte, což znamená, že zůstanete chladnější po celou noc a vaše matrace nebude cítit tělesný pach.

Jsou přirozeně pružní. Už jste někdy viděli plochou ovci nebo koně? Ne? Má to svůj důvod.

Myslíme si, že tyto tři materiály jsou ideální pro matrace, když jsou proporcionálně spojeny, a naši zákazníci by s tím souhlasili.

Dodávka pro dva muže

Víme, že shromáždění vaší matrace a její umístění na místo může být opravdu obtížné, zvláště pokud žijete v bytě nebo v domě s malými chodbami a dveřmi. Náš dvoučlenný tým doručí vaši matraci Ely do místnosti podle vašeho výběru, takže si nemusíte dělat starosti, jak ji k vám dostanete.

A protože neexistuje paměťová pěna, nemusíte se starat o zplynování, což znamená, že můžete okamžitě spát na své matraci a nebudete mít nepříjemné ani nepříjemné pachy.

Přátelský k životnímu prostředí

Náš dopad na životní prostředí bereme velmi vážně, a proto opravdu tvrdě pracujeme na tom, abychom byli co nejšetrnější k životnímu prostředí. Všechny naše materiály jsou přírodní, což znamená, že k jejich vytvoření není tolik potřeba tradičních a ekologicky škodlivých procesů, a my vaši starou matraci odebereme a recyklujeme se skupinou pro recyklaci nábytku. To je opravdu důležité, protože miliony matrací končí každý rok na skládce. S naší pomocí si nemusíte dělat starosti, že byste situaci ještě zhoršili.

Přidány doplňky

Chceme proces nákupu matrace co nejvíce usnadnit, a proto jsme přidali několik dalších výhod, o kterých si myslíme, že vám pomohou.

Pokud máte málo peněz, ale přesto chcete matraci Ely, můžete po určitou dobu platit prostřednictvím bezúročného financování. To znamená, že si stále můžete užívat svou zbrusu novou postel, aniž byste se museli obávat, že jste tolik utratili za nový produkt.

A pokud si nejste úplně jisti, že je matrace Ely pro vás, nabízíme také třicetidenní zkoušky spánku, abyste si je mohli před koupí vyzkoušet. Děláme to proto, že jsme přesvědčeni, že si svou matraci zamilujete natolik, že se od ní už nikdy nebudete chtít odloučit.

Prohlédněte si řadu Ely

Pokud si myslíte, že jste připraveni ke koupi, prohlédněte si naši nabídku matrací Ely, která zahrnuje naši řadu dětských postýlek Ely a náš úžasný chránič matrace, aby váš nový nákup zůstal déle čistý a čerstvý.

Pokud se chcete dozvědět více o našich úžasných materiálech a dopadu, který budou mít na váš spánek a vaše zdraví, přečtěte si o našich třinácti vrstvách.

Šťastné nakupování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *