Průvodce léčením krystalů – Jaké léčivé vlastnosti mají dobře známé krystaly?

Starověké léčebné postupy vstoupily do hlavního proudu. Jóga a solná terapie jsou nyní oblíbeným obdobím pro mileniály i Gen Z. Byly doby, kdy lidé ani nevěděli, o co jde. Nyní se zdá, že to dělají všichni.

Krystaly už jsou venku, ale rozhodně také přicházejí a přicházejí. Krystaly nejsou jen hezké; mají ty nejúžasnější vlastnosti. V tomto článku vám o tom vše povíme.

Co jsou krystaly?

Krystaly se tvoří pod zemí a jsou to minerály vytvořené z trojrozměrných opakujících se vzorů atomů. Přicházejí v různých barvách, tvarech a velikostech, od velmi malých po velmi velké.

Vývoj krystalů trvá tisíce let, což znamená, že pokaždé, když jeden držíte, máte v sobě kus historie Země.

Na co se používají krystaly?

Krystaly věřící používají z různých důvodů. Říká se, že vám mohou přinést mír, sounáležitost, klid a dokonce zvýšit vaše spojení s duchovním světem. Lidé věří, že jsou potištěni nějakou pamětí, což znamená, že mají vzpomínky.

Mohou pomoci mentálním, fyzickým, duchovním a emocionálním aspektům vašeho života.

Čirý křemen

Clear Quartz je skvělý krystal pro začátečníky. Je to krásný průsvitný kámen a je považován za ‚mistra léčitele ‚. Clear Quartz prý zvyšuje energii tím, že ji absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje.

Čiré krystaly jsou dobrou volbou, pokud se necítíte dobře, protože se říká, že posilují imunitní systém. Je to také skvělé pro ty, kteří meditují, protože dodává energii a náboj vašim záměrům.

Ametyst

Ametyst je krásná tmavě fialová barva a používá se k léčení mysli. Může vám pomoci uvolnit se po náročném dni nebo usnout. Podporuje klid. Říká se, že pokud si to dáte na čelo, pupek nebo srdce, pocítíte, že z vašeho těla odchází hněv, frustrace a zuřivost.

Ametyst má duchovní význam a praktici jej stále používají při posvátných změnách.

Citrin

Citrin je krásný, jasně oranžový kámen, o kterém se říká, že vyzařuje štěstí a radost. Pokud se cítíte smutně, je to kámen, po kterém byste měli sáhnout. Čistí čakry a otevírá vaši intuici a zjevně přitahuje bohatství, prosperitu a úspěch.

Citrin také říká, že zvyšuje sebeúctu a sebevědomí a stimuluje mozek. Můžete očekávat nárůst motivace, kreativity a sebevyjádření. Uvádí se také, že pomáhá lidem s cukrovkou, zbavuje se infekcí ledvin a močového měchýře, pomáhá při očních problémech, detoxikuje blog, zmírňuje zácpu a odstraňuje celulitidu!

Obsidián

Obsidián je krásná černá barva a je to přirozeně se vyskytující vulkanické sklo vytvořené jako vytlačená magmatická hornina. Je to doslova láva. Obsidián je štít proti fyzické a emoční negativitě a zbavuje se emocionální blokády. Pokud použijete tento krystal, můžete očekávat zvýšení síly, jasnosti a soucitu. Může také pomoci při trávení a zmírnit bolest a křeče.

Tygří oko

Tiger’s Eye je nádherná oranžovo-žlutá barva, ale může být také tmavě červená. Většinou pochází z Indie a Spojených států, ale vyskytuje se také v Jižní Africe a Austrálii. Je klasifikován jako ochranný kámen a může pomoci vyrovnat a léčit emoce.

Říká se, že Tiger’s Eye prohlubuje meditaci, podporuje duševní jasnost, soustředí mysl a přitahuje štěstí. Tygří oko byste měli umístit blízko předních dveří vašeho domu nebo k velkému oknu.

Mohou krystaly dělat špatné věci?

Kdykoli přijde něco takového mystického, je přirozené být opatrný. Ale nebojte se, krystal může ublížit jen ve špatných rukou. Vaše ruce nejsou špatné, věřte nám.

Kde si mohu koupit krystaly?

Pokud si chcete koupit krystal, nedoporučujeme příliš mnoho zkoumat. Navštivte obchod s krystaly a zavřete oči, na chvíli si vyčistěte mysl, poté otevřete oči a seberte všechny krystaly, které vás přitahují. Možná vás překvapí, když zjistíte, že krystal, který jste vybrali na základě intuice, byl přesně ten, který jste potřebovali.

Pokud