Může hybridní matrace zlepšit váš spánek?

Co je hybridní matrace?Chcete pohodlnější spánek? Hybridní matrace může být pro vás ideální!

Objevuje se nový druh matrací hodných rave a mění to, jak spíme. Hybridní matrace. Toto inovativní řešení (kombinace různých materiálů, které spolu překvapivě dobře fungují) odpovídá na výzvu starodávného problému – jak se lépe vyspat. Už si nemusíme vybírat mezi cívkou (vnitřní pružina), latexem, paměťovou pěnou nebo dokonce gelem – můžeme mít vše v jednom systému sladkého spánku uvnitř vaší matrace.

Myslíme si, že hybridní matrace jsou chytrým trendem na trhu. Navíc nabízejí špičkový přizpůsobitelný přístup k překonání omezení tradičních postelí.

Co je hybridní matrace?

Slovo „hybrid“ se používá k označení produktu, který je vyroben kombinací různých komponent za účelem dosažení podobných, ale vylepšených výsledků. Například hybridní automobil je poháněn jak elektromotorem, tak spalovacím motorem, který se více spoléhá na obnovitelné zdroje, snižuje spotřebu plynu a méně znečišťuje. Dobré pro vaši peněženku a dobré pro planetu.

Hybridní matrace, vícevrstvá jednotka, kombinuje systém innerspring s paměťovou pěnou, latexem nebo gelem – nebo se všemi třemi. Konečným výsledkem je matrace se zlepšeným odlehčením tlakových bodů (díky pěnovým vrstvám) a robustnost tradiční pružinové matrace.

Pojďme odlepit potahy a podívejme se, jak vrstvy hybridní matrace spolupracují, aby poskytly výjimečný noční spánek.

 • Základní vrstva. Tato vrstva, tradičně vyrobená z pěny, stabilizuje matraci a přidává další polstrování a pevnost.
 • Podpůrná vrstva. Podpůrné jádro matrace, které dělá těžké zvedání. Individuálně zabalené, kapesní cívky a pružiny poskytují podporu páteře, kterou vaše tělo potřebuje, aby vám umožnilo relaxovat do hlubokého a klidného spánku. U některých modelů je podpora vylepšena jednotkou mikroprocesoru pro pevnější dosedací hranu a plynulý přechod mezi okrajovou a povrchovou podpůrnou soustavou.
 • Komfortní vrstva. Pro optimální spánek potřebuje naše tělo najít a zůstat v mírné teplotní zóně, čehož lze dosáhnout paměťovou pěnou, latexem nebo chladicím gelem. Tato vrstva také poskytuje odlehčení tlakového bodu a pomáhá omezit házení a otáčení.
 • Vrchní polštář. Tato vrstva, považovaná za třešničku na vrcholu, poskytuje další vrstvu odpružení.

I když všechny tyto materiály samy o sobě mohou zajistit skvělý noční spánek, jejich kombinace zlepšuje jejich účinnost a ve skutečnosti prodlužuje životnost vaší matrace. Někteří odborníci na matrace se domnívají, že hybridní matrace snižují pravděpodobnost otisku těla, protože konstrukční materiály se navzájem podporují způsoby, které jsme nikdy předtím neviděli.

Je hybridní matrace pro vás to pravé?

Hybridní matrace může být pro vás dobrou volbou, pokud odpovíte ano na následující otázky:

 • Spíte na cívce, latexu nebo matraci z paměťové pěny a máte pocit, že tam něco chybí.
 • Spíte v teple a zatímco se paměťová pěna cítí dobře na vašich kloubech, pod pokrývkami je vám nepříjemně teplo.
 • Spíte chladně a zatímco si rádi užíváte vztlak pramenů, v noci prostě nemůžete zůstat v teple.
 • Rádi jste na špici technologie.

Stále si nejste jisti, zda je hybridní matrace pro vás to pravé? Tyto otázky a odpovědi o tom, co je uvnitř vaší matrace, mohou pomoci.

 • Může hybridní matrace zlepšit váš spánek?Jaký je rozdíl mezi hybridní matrací a matrací z paměťové pěny? Hybridní matrace jsou spojením jednotlivě zabalených kapesních cívek a paměťové pěny. Pružiny poskytují příjemnost, kterou lidé milují na matracích Innerspring, zatímco paměťová pěna absorbuje přebytečný pohyb mezi partnery a umožňuje vám ponořit se do matrace.
 • Jaký je rozdíl mezi hybridní matrací a gelovou matrací? Gelová matrace obvykle obsahuje jak gel, tak pěnu – některé nalít gel přímo do pěny. Gel dodává výjimečný povrchový chlad a při použití v hybridních matracích může zvýšit pohodlí spánku po celou noc.
 • Jaký je rozdíl mezi hybridní matrací a latexovou matrací? Latexové matrace jsou často popisovány jako vztlakové, což vám umožňuje spát na matraci spíše než na ní. Kombinace latexu s jednotkou cívky innerspring poskytuje výjimečné proudění vzduchu a vynikající uvolnění tlakového bodu.
 • Je hybridní matrace nejlepší matrací pro bolesti zad? Nejlepší matrace pro bolesti zad je ta, která podporuje vaši páteř a zároveň odpovídá vašemu tvaru. Shodovatelnost popisuje, jak matrace jemně formuje jedinečné křivky vašeho těla. Matrace s dobrou přizpůsobivostí zmírní bolesti tlakových bodů a ochrání vaše záda před bolestmi, což dokonale popisuje hybridní matraci.

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Toužíte po dalších informacích o spánku, které opravdu můžete použít?
Připojte se k našim komunitám na
Facebook a Twitter
a pokračujme v konverzaci.
Rádi bychom slyšeli, co říkáte!

Tento blog neposkytuje lékařskou pomoc. Je určen pro obecné informační účely
pouze a neřeší jednotlivé okolnosti. Není to náhrada za profesionální
lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu a nemělo by se na něj spoléhat při rozhodování o vašem
zdraví. Při hledání léčby nikdy neignorujte odbornou lékařskou pomoc
četli na webu Restonic.com. Pokud si myslíte, že můžete mít lékařskou pohotovost, okamžitě zavolejte svého
lékaře nebo vytočte 911.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *