Průvodce nákupem nejlepší dětské matrace

Vaše dítě je pro vás tou nejcennější věcí na světě. Jako rodiče chceme, aby naši blízcí byli vždy v pohodlí. Protože vaše dítě stráví většinu svého raného života spát, je důležité věnovat čas přemýšlení o tom, jak zútulnit vaše dítě v zemi zavřeného oka. Také by vám to mohlo pomoci dobře se vyspat!

V průměru váš malý balíček radosti stráví spaním až sedmnáct hodin denně. Každé dítě je jiné a možná si vaše dítě nebude brát tolik času, ale bez ohledu na to vaše dítě stráví spoustu času přímo spojeného s materiály, z nichž je vaše matrace vyrobena.

Tady jsou naše tři hlavní věci, na které si musíte dávat pozor, když provádíte všechny důležité nákupy.

1. Prodyšnost.

Prodyšné matrace jsou důležité pro kojence i dospělé. Aby byla matrace prodyšná, musí být schopen procházet vzduch přes propustnou plochu spánku matrace. To je opravdu důležité pro pohodlí a pohodu pro každého, ale obzvláště důležité, když kupujete matraci pro dítě. Proč? Protože pokud se vaše dítě převalí na neprodyšnou matraci, mohlo by mu hrozit udušení.

Děti nám nemohou říct, že něco není v pořádku, takže se musíme cítit bezpečně a nechat je na odpočinek. Nejlepším způsobem, jak zajistit, aby vaše dítě bylo v bezpečí před udušením, je koupit prodyšnou matraci.

To není jediná výhoda prodyšnosti. Nedýchatelné matrace mohou často zadržovat teplo, které může ovlivnit tělesnou teplotu vašeho dítěte. Prodyšné matrace rychle schnou, takže nebudou nasyceny potem (nebo zvracením, pokud máte dítě, které je otravné!). Tím se snižuje riziko růstu nežádoucích bakterií a roztočů. Nikdo nechce na svém dítěti chyby.

2. Bez chemikálií

Existuje více matrací, než bychom si přáli připustit vyrobené z potenciálně škodlivých chemikálií. Například pěnové matrace obvykle obsahují lepidla, rozpouštědla a pryskyřice. Při uvolňování do ovzduší mohou tyto produkty produkovat těkavé organické sloučeniny, které mohou mít řadu negativních účinků na zdraví. Mohou způsobit podráždění, infekce, kožní problémy, dušnost a mnoho dalšího. Nejsou to dobrý nápad pro vaše malé dítě, které má jemnou pokožku a plíce.

Místo toho hledejte netoxické matrace vyrobené z přírodních materiálů. Mají celou řadu výhod, včetně toho, že neobsahují chemikálie.

3. Hledejte přírodní materiály

Kromě své prodyšnosti a skutečnosti, že obvykle neobsahují chemikálie, mají přírodní matrace obrovský seznam kladů.

Jsou typicky hypoalergenní, což znamená, že je menší šance, že vaše dítě bude trpět podrážděním pokožky respiračními problémy, které někdy způsobují matrace, které zachycují prach.

Přirozeně také zpomalují hoření. Například vlna je přirozeně odolná vůči plamenům, což znamená, že v nejhorším případě je vaše dítě chráněno matrací, která se nehoří. Je to tak děsivá věc, o které se mluví, ale je to důležité.

Zmínili jsme se o tom trochu výše, ale přírodní materiály pomáhají regulovat tělesnou teplotu vašeho dítěte, ať už je trochu příliš horké nebo trochu chladné.

A konečně, pokud vám záleží na životním prostředí, matrace vyrobené z přírodních materiálů se snadněji recyklují a rychleji se rozkládají, takže snižujete dopad, který máte na planetu při každém nákupu. Nikdo nechce kupovat výrobky od někoho, kdo z planety dělá tip na odpad pro děti, které milujeme.

Co jiného byste měli hledat?

Matrace nejsou levné. Víme, že se chcete rozhodnout správně, když se rozhodnete investovat do jednoho, ať už je to pro vaše dítě nebo pro sebe.

Hledejte společnosti, které nabízejí dlouhé záruky. To znamená, že tak srdečně věří ve svůj produkt, že jsou ochotni dát své peníze tam, kde mají ústa. Dalším dobrým důkazem jsou spánkové zkoušky. Pokud je společnost ochotna vám nechat matraci po dobu třiceti dnů bez závazků, můžete si být jisti, že věří ve svůj produkt, a to pravděpodobně proto, že je vysoce kvalitní.

Jako ekologicky šetrná společnost vám doporučujeme koupit si dětskou matraci od někoho, komu záleží na planetě. Pouze ve Velké Británii skončí každý rok na skládce 167 000 tun matrací. V Americe je dvacet milionů matrací hodeno do koše. Trvá mnoho let, než se rozloží. Prvky vaší matrace by vás mohly přežít! Předejme tuto planetu další generaci v nejlepším stavu, v jakém můžeme.

Hledejte společnosti, které nabízejí recyklační programy, protože to znamená, že organizace bere svůj dopad na planetu vážně.

Ely dětské matrace

Matrace Ely jsou vyrobeny z přírodních materiálů a neobsahují toxiny. Jsou plně recyklovatelné a dodávány do místnosti podle vašeho výběru. Nabízíme třicetidenní zkušební dobu spánku a desetiletou záruku. Další informace naleznete na stránce Ely Baby Cot Matrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *