Vylepšení vaší pěnové matrace na přírodní matraci

Nákup nové matrace je obrovské rozhodnutí a velká investice. Dobrá matrace vám vydrží deset a více let, takže se chcete ujistit, že kupujete vysoce kvalitní matraci, která vám nabízí dekádu pohodlí a podpory. Je však třeba vzít v úvahu mnohem více věcí, včetně toho, co si již myslíte, že víte o vysoce kvalitních matracích. Existuje spousta dezinformací o tom, co dělá dobrou matraci a co je luxusní produkt. Pokud si nedáte pozor, můžete nakonec koupit špatnou věc.

Chcete se ujistit, že je vaše matrace v první řadě pohodlná a podpůrná, ale také to, aby bylo zdravé spát a bylo šetrné k životnímu prostředí.

Pokud máte pěnovou matraci, mluvíme konkrétně s vámi. Pěnové matrace nejsou udržitelné a pokud skončí na skládce, poškozují životní prostředí. Miliony matrací každý rok končí ve špičce, kde stráví stovky let rozpadem. Pokud jste dříve vlastnili matrace vyrobené z neudržitelných materiálů, každá z nich vás přežije. To je děsivá myšlenka, když čelíme zničení naší planety a změna našich zvyků je na mysli každého.

Pěnové matrace jsou také potenciálně škodlivé pro vaše zdraví. Procházejí obdobím odplyňování, které souvisí s člověkem vyrobeným materiálem, z něhož jsou vyrobeny – a je známo, že způsobuje příznaky, jako je poškození kůže a dýchací potíže.

Ale to není vše. U pěnových matrací existují další problémy.

  • Negativně ovlivňují vyrovnání vašeho těla. Paměťová pěna je považována za polyurethan s nízkou odolností, což znamená, že nenabízí odrazovou akci, která by vám pomohla s přirozeným zarovnáním. To je obzvláště špatné pro starší lidi nebo pro lidi s problémy s klouby nebo svaly.
  • Paměťová pěna nereguluje vaši tělesnou teplotu, protože není propustná a prodyšná. To znamená, že vám bude v létě velmi teplo. Váš pot by pak mohl spočívat na pěně vaší matrace a to se stalo živnou půdou pro bakterie.
  • Můžete mít problémy s pohodlím. Pokud máte tendenci se ve spánku pohybovat, vaše matrace se přizpůsobí pomalou odezvou, což vám může způsobit, že se budete cítit nepodporovaní a nepohodlní.
  • Odplynění zanechává nepříjemný zápach a možná ho na chvíli nevydržíte.
  • Matrace z paměťové pěny nereagují na počasí. To znamená, že vás v létě neochladí a v zimě zahřeje.

Přírodní je lepší

Pokud hledáte bezpečnost, pohodlí a spolehlivost, myslíme si, že přírodní matrace jsou lepší. Zapomeňte na to, co jste slyšeli v minulosti. Pěnové matrace nejsou symbolem stavu, za který se vydávají. Nejsou skvělé na bolesti zad a nejsou luxusem. Abyste toho dosáhli, musíte se vrátit k Matce přírodě a ke slavným materiálům, které nám nabízí k použití.

Tady v Ely vyrábíme naše matrace z těch nejlepších materiálů. Jsou vyrobeny ze 100% kvalitních materiálů a jsme si tak jisti, že vám přinesou pohodlný noční spánek, že nabízíme třicet nočních zkoušek spánku a desetiletou záruku.

Kromě toho jsou skvělé pro životní prostředí. Protože jsou materiály přírodní, znamená to, že když s nimi skončíte, mohou být recyklovány. I když tomu tak není, degradují se jako přírodní materiály, a to způsobem, který nepoškozuje životní prostředí.

Věnovali jsme spoustu času konstrukci dokonalé matrace a míchání úžasných materiálů společně s ohledem na životní prostředí. Naše základní materiály jsou:

Vybrali jsme tyto materiály, protože jsou:

  • Prodyšné – mohou regulovat tělesnou teplotu a zabránit usazování vlhkosti na vaší matraci.
  • Odolné – protože jsou to nejodolnější materiály přírody, vydrží opravdu dlouho.
  • Pružný – protože tyto materiály jsou přirozeně pružné (viděli jste někdy plochou ovci?), Jsou přirozeně skákací a proto pohodlné.

Nejlepší je být bez pěny

I když není pochyb o tom, že pěnové matrace byly úspěšné (a jsme si jisti, že tam jsou lidé, kteří na ně stále přísahají), myslíme si, že přirozená je cesta vpřed. Nakonec jsme se vyvíjeli desítky tisíc let pouze s materiály, které nám Země dala, než jsme začali do našich životů vhánět nepřirozené.

Proč potřebujete pěnu a ve vašem životě jsou to nepřirozené materiály, když máte na výběr z mnoha odolných a zdravých materiálů? Materiály, které nepotřebují stříkat nepřirozeným zpomalovačem hoření, protože jsou skvěle zpomalovač hoření bez dalších sprejů! Materiály, jejichž výroba nevyžaduje celou výrobní zátěž!

Tady v Ely nám opravdu záleží na vašem pohodlí, stejně jako na vašem zdraví, ale také na životním prostředí. Proto jsme vytvořili matraci, o které si myslíme, že je ta nejlepší. Jsme si tak jistí, že nabízíme bezplatnou třicetidenní zkušební dobu spánku a desetiletou záruku.

Další informace najdete v našem sortimentu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *