Měli byste použít chránič matrace?

Vaše matrace je drahý majetek a vyžaduje zvláštní ochranu. Možná si nemyslíte, že je to nutné, ale váš telefon má pravděpodobně mnohem nižší cenu a vy si ho chráníte, že? Notebook nainstalujete antivirovým softwarem, protože chcete, aby vydržel co nejdéle. S notebookem byste neměli zacházet jinak.

Jaký chránič matrace byste si ale měli vybrat? Budete potřebovat ten, který je bezpečný a zdravý a nebude bránit vašemu spánku. Doporučujeme také materiál vyrobený z přírodních materiálů, abyste jej mohli recyklovat a nezpůsobili tak poškození planety.

Chránič matrace je také dobrý nápad, pokud si myslíte, že by vaše matrace mohla být na cestě ven. Může drasticky zlepšit kvalitu vašeho spánku a koupit vám více času, takže je to hodná investice, protože je to zlomek ceny matrace.

Co je chránič matrace?

Chránič matrace je přesně to, co říká, je to zařízení, které chrání vaši matraci. Zakryjí to úplně a drží je na místě odolnou gumou. Chrání vaši matraci před politím a potem. Dají se snadno vyjmout a umýt (nebo vyměnit), což znamená, že si nemusíte dělat starosti s vaší dražší a méně praktickou matrací pod ní. Doporučujeme koupit dva a otočit je, poté je vyměnit, jakmile cítíte, že to potřebují (když jsou páchnoucí nebo se k nim nehodí tak dobře, nebo pokud jsou pokryty skvrnami).

Sedí mezi vaší matrací a prostěradly.

Možná si myslíte, že vaše prostěradla jsou dost, ale protože jsou propustné, vše, co vylijete na matraci, prosakuje skrz a na vaši matraci. Opravdu potřebujete něco mezi tím.

Protože kvalitní chránič matrace je pohodlný, je dobré nejen chránit vaši novou matraci od samého začátku, ale také skvěle přispívá k životu a pohodlí vaší staré matraci. Přidávají další odpružení. Pokud si myslíte, že je vaše stará matrace na cestě ven, měli byste ji koupit. Možná vás překvapí, jak dobře zlepšuje váš spánek.

Proč potřebuji chránič matrace?

Dobrá matrace se postará o vaše záda a pomůže vašemu duševnímu zdraví tím, že vám zajistí dobrý spánek, takže je důležité investovat do její ochrany.

Věděli jste, že v noci potíme zhruba půl litru vody. To se často vstřebává do vašich prostěradel, poté do vaší matrace. Pokud jste hygieničtí, často perete prostěradla, přikrývky a povlečení na polštáře, ale jak se díváte na matraci? Ne bez velkých obtíží.

Chrániče matrací pomáhají zastavit tekutinu v přístupu na exponovaný povrch matrace. To je dobrý nápad, i když vaše matrace odvádí vlhkost (jako naše přírodní matrace Ely). Je to proto, že veškerá vlhkost, která není odstraněna, vytváří živnou půdu pro roztoče a bakterie.

Roztoči způsobují alergické reakce a jejich trus může způsobit ekzémy a rýmy. Chrániče matrací se snadno umývají, čímž se eliminuje riziko, že k tomu dojde. Díky tomu bude vaše matrace (i vy) zdravější.

Jaký je nejlepší chránič matrace?

Tady v Ely se náš chránič matrace nazývá „gardista“. Dodává se ve velikosti single, double, king a super king, takže máme něco pro každého. Je navržen tak, aby zabránil vniknutí tekutin do vaší matrace a aby vás udržoval v pohodě a pohodlí.

Strážce je 100% vodotěsný a bezpečný pro alergiky. Je to prodyšná vrstva, která odvádí teplo z těla tím, že jej zachycuje a absorbuje. Dodává se s desetiletou zárukou, která poskytuje výjimečné pohodlí, které vám poskytne relaxační noc spánku.

Strážce obsahuje hlubokou sukni, která padne jako vypasovaná plachta. Prodáváme také chrániče polštářů, které jsou vhodné pro polštáře standardní velikosti. Ty mají stejnou výhodu a jsou dodávány v baleních po dvou.

Péče o chránič matrace

Mytí

Strážce je možné prát v pračce. Doporučujeme to dělat pravidelně, při maximální teplotě 60 stupňů Celsia. Tím odstraníte všechny alergeny a roztoče, které by mohly ve vašem chrániču žít, a odstraníte všechny skvrny, které by mohly váš chránič udělat nevzhledným.

Sušení

Chránič matrace doporučujeme sušit na nejnižším stupni v sušičce nebo liniové sušení. Strážce má zabudovanou vodotěsnou membránu. Lze jej prát a sušit, jak často chcete, bez rizika poškození ochranných výhod.

Kde mohu získat luxusní chránič matrace Guardsman?

Náš luxusní chránič matrace si můžete koupit na našem webu a my víme, že je to užitečná investice.

V současné době je na trhu široká škála matrací a chráničů, ale zde v Ely doporučujeme naše vlastní výrobky. Přicházejí s desetiletou zárukou, protože věříme tak srdečně, že vydrží, nemáme obavy, že se vrátíte a řeknete nám, že ne.

Jsme si jisti, že budete milovat, jak dobře se stará o vaši matraci a kolik pohodlí přidává vaší spánkové rutině.

Další informace najdete na naší stránce věnované chráničům matrací. Šťastné spaní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *