Přírodní produkty do ložnice, které milujeme

Pokud jde o materiály ve vašem domě a kolem něj, věříme, že přírodní je nejlepší. Je to proto, že tato planeta byla stvořena dokonale a my s jistotou víme, že věci, které vytváří, jsou pro nás ty nejlepší. Čerstvý vzduch místo znečištění. Přírodní vůně místo vyrobených. A výrobky vyrobené z vlastních zásob Matky Země místo plastů a jiných vyrobených materiálů denně chrlíme.

Vaše ložnice by měla být obzvlášť pečlivě oblečená, protože tam spíte a strávíte tím přibližně třetinu svého života. Když spíte, jste zranitelní a zhluboka dýcháte. Spánek je navíc časem odpočinku a relaxace a nic není pro lidské tělo uvolněnější než příroda a přírodní produkty.

Bez dalších okolků uvádíme pět nejlepších přírodních produktů do ložnice.

Matrace Ely

Samozřejmě začneme s našimi vlastními úžasnými produkty. Matrace Ely jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů, což znamená, že jsou:

  • Hypoalergenní: což znamená, že na nich můžete spát bez obav z alergické reakce na materiály nebo prach zachycený na většině běžných matrací.
  • Prodyšná: protože koňské žíně, bavlna a vlna jsou všechny porézní, znamená to, že vaše matrace Ely propustí vzduch, což znamená, že okamžitě odvede veškerou vlhkost. To je důležité, protože pot se zachycuje v materiálech a je živnou půdou pro plísně a jiné nepříjemnosti.
  • Odolnost: Matrace Ely jsou vyrobeny z některých nejodolnějších (ale pohodlných) materiálů, což znamená, že vydrží opravdu dlouho. Ve skutečnosti jsme si tak jisti, že vaše matrace vydrží dlouho, takže vám dáme desetiletou záruku.
  • Recyklovatelné: protože v našich matracích nejsou žádné vyrobené materiály, jsou na konci své životnosti plně recyklovatelné. To je důležité, protože miliony matrací se každý rok vyhodí na skládku.

Matrace Ely se dodávají ve velikostech pro dospělé a děti. Pro více informací si můžete přečíst o našich třinácti vrstvách, nebo pokud jste připraveni nakupovat s bezúročným financováním, můžete nakupovat náš sortiment již nyní.

Tato teplá a kořeněná svíčka je ideální před spaním, protože má uklidňující a útulnou vůni. Obsahuje tóny cedrového dřeva, zázvorového květu a muškátového oříšku pro opravdu hřejivou vůni, díky které se budete cítit připraveni do postele.

Vyrobené ze sóji, ekologické, bez syntetické přísady, a bez použití včelího vosku, čisté esenciální oleje používané k tomu, aby tyto svíčky získaly svou vůni, jsou vyráběny tak, aby byly dlouhodobé, takže je nebudete muset mít dlouho inspirovat hodiny lahodných vůní. Dodávají se v opravdu pěkném hnědém skleněném držáku, který dodá vaší ložnici nádech třídy a stylu.

Sušené květiny jsou teď tak trendy. Jsou krásné jako čerstvé květiny, ale vydrží déle, protože jsou vysušené. Květiny od Mud Urban Flowers mohou vydržet přes rok, pokud se o ně budete starat, což vám nejen ušetří peníze, ale o to více květin zůstane tam, kde mají být; v zemi. To je pro včely tak důležité.

Přineste si tedy krásné květiny do svého domova udržitelným způsobem. Absolutně milujeme tuto kytici Mini Baked Alaska, o které si myslíme, že dodá noblesní a dekorativní nádech absolutně každé ložnici v jakémkoli barevném schématu.

Držíme se neutrálních tónů a naprosto milujeme tento přehoz ze 100% bavlny od made.com. Je perfektním doplňkem k jakémukoli neutrálnímu dekoru, a protože se jedná o bavlnu, znamená to, že bude prodyšný, což je skvělé pro horké letní noci. Znamená to, že veškerá vlhkost, kterou vyloučíte, bude odvedena pryč. Ve spojení s matrací Ely, která je rovněž vyrobena z bavlny a směsi vlny/koňských žíní, se budete zcela bez potu!

Jutové koberce jsou vyrobeny ze sušených rostlinných vláken, což znamená, že jsou velmi odolné a nenáročné na údržbu. Jsou k dispozici v neutrálních materiálech nebo s tkanými vzory, takže jutový koberec bude absolutně bez ohledu na styl vaší ložnice.

Pokud jste fanouškem boho nebo rustikálního vzhledu, jutový koberec se bude hodit ke zbytku vašeho interiéru.

Pokud si nejste jisti, zda je jutový koberec sám o sobě dostačující, zvažte jeho použití jako základ. Navrch položte další koberec vyrobený z jiného přírodního materiálu, abyste získali jinou atmosféru. Tyto koberce pak můžete vyměnit, kdykoli se vaše nálada změní, abyste změnili prostředí a vytvořili jinou atmosféru.

Nejlepší tipy

Pokud chcete nakupovat přírodní materiály, ujistěte se, že to, co kupujete, je skutečně přírodní, nikoli pouze jako „přirozeně vypadající“. Spousta prodejců si je vědoma přirozeného trendu a snaží se dostat na palubu, když jsou jejich produkty čímkoli jiným. Udělejte si průzkum a vždy si přečtěte recenze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *