5 klasických vánočních filmů, které nás dostanou v duchu svátků

Nezapomeňte na bonbóny, na které se budete dívat, než se od nynějška až do Vánoc každou noc usnete

5 klasických vánočních filmů, které nás dostanou v duchu svátkůZvony na saních zvoní ve vašem světě? Víme, že jsou v našem. Kamkoli se podíváme, jsou památky a zvuky našeho oblíbeného ročního období. Zářivá světla, barevné dekorace, dekadentní lahůdky, slavnostní hudba. A ano, samozřejmě, filmy, ty, které milujeme, když jsme se objímali s rodinou, velká mísa popcornu a celý večer, který jsme mohli strávit společně. A poté, co jsme se usadili na dlouhé zimní zdřímnutí, víly cukrových švestek ve snech.

Lituji, nemohl jsem odolat.

Vánoční svátky jsou o rodinných tradicích, které pro mnohé z nás zahrnují večer dlouhý seznam filmů a další den chutnou sváteční snídani. Každý má go-to film, který sleduje každou sezónu – bez chyb. Tým Restonic Dream se nijak neliší, a proto jsme se zeptali a zjistili, že náš dav miluje celou spoustu oldies a dobrot. Dokonce jsme našli někoho, kdo si myslí, že spí jako Grinch – ale potřebuje jen kávu a pak je zase úplně veselý.

Naše doporučení? Zapalte oheň, popcorn popcorn a ohřejte horkou čokoládu a utěšte se na těchto 5 klasických filmů, o kterých si myslíme, že by si je každý měl alespoň jednou prohlédnout.

V případě, že hledáte něco trochu nového, posuňte se dolů také na seznam Top 11 moderních klasiků.

Je to báječný život.Je to báječný život

V hlavních rolích: James Steward a Henry Travers

Poté, co si George Bailey přeje, aby se nikdy nenarodil, je na Zemi vyslán anděl, aby splnil Georgeovo přání. Během své cesty si uvědomuje, kolik životů ovlivnil a jak odlišný by byl svět bez něj.

Proč to milujeme: Tento film obstál ve zkoušce času a má brilantní výkony a povznášející poselství. A vždy to vede k šťastným snům o našich životech a lidech, které milujeme.

bílé Vánocebílé Vánoce

V hlavních rolích: Bing Crosby, Danny Kay, Dean Jaggers, Rosemary Clooney a Vera Ellen

Dva praštění zpěváci se připojili k sesterskému činovi, aby provedli vánoční show ve venkovském Vermontu. Narazili na generála Waverlyho, který velil chlapcům ve druhé světové válce. Ve svém venkovském hostinci má finanční potíže, aby mu tato čtyřka pomohla naplánovat vánoční fantastickou zábavu. Cíl? Udělejte vánoční zázrak a zachraňte hostinec.

Proč to milujeme: Zpěv, tanec a vtipné škádlení. Tolik zábavy, že nás vždycky posíláme šťastní do postele.

Vánoční koleda.Vánoční koleda

V hlavních rolích: Reginald Owen, Gene Lockhart, Kathleen Lockhard, Terry Kilburn, Barry MacKay

Ačkoli jej předělal téměř každý filmař v Hollywoodu, jsme fanoušci původní adaptace novely Charlese Dickense z roku 1938. Nemusíme vám říkat, co se stane, když se vánoční nenávistník v rozkroku Ebenezer Scrooge po návštěvě čtyř vánočních duchů procvičí na omylu svých způsobů.

Proč to milujeme: Kdo by nerad viděl špatného člověka vidět světlo? O tom je prázdninový duch a vždy to vede ke snům o tom, co je pro nás opravdu důležité, ty, které milujeme.

Zázrak na 34. uliciZázrak na 34. ulici

V hlavních rolích: Edmund Gwenn

Když starý muž jménem Kris Kringle vyplní opilého Santu na každoroční přehlídce díkůvzdání Macy, je takovým hitem, že ho přinášejí pravidelně vystupovat v hlavním obchodě Macy v Midtownu na Manhattanu. Poté, co Kringle prohlásil, že je ve skutečnosti skutečný Santa Claus, překvapil všechny kolem sebe, a tak se dostal k soudu, aby určil jeho autenticitu a duševní zdraví.

Proč to milujeme: Je to opravdová vánoční klasika, proto. Nesníme také všichni, že skutečně existuje Santa Claus?

Vánoce Charlieho BrownaVánoce Charlieho Browna

Je Vánoce a uprostřed třpytivých světel a jiskřivých dekorací má Charlie Brown vánoční blues. Lucy je samozřejmě plná rad a tentokrát řekne Charliemu Brownovi, že by měl režírovat vánoční hru. Poté, co Charlie během představení přitáhl smutně vypadající vánoční strom, aby se dostal do centra pozornosti, gang si z něj dělá srandu, ale jakmile ho ovládne sváteční magie, všichni si pamatují skutečný význam Vánoc.

Proč to milujeme: Jelikož je sezóna tak rušná, můžeme všichni trochu připomenout zpomalení a soustředit se spíše na lidi v našich životech než na věci v obchodech. A to vždy vede ke snění nových způsobů, jak učinit Vánoce více láskou.

Pokud máte rádi modernější klasiku, těchto 11 filmů je vždy velkým hitem

 • Elf
 • Santa Claus a Santa Claus II
 • Vánoční kroniky I a II
  Polární expres
 • Vánoční prázdniny National Lampoon
 • Špatný Santa
 • Sám doma
 • Grinch ukradl Vánoce
 • Láska nebeská
 • Serendipity
 • Polar Express
 • Rodinný kámen
 • Scrooged
 • Vánoční příběh

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *