5 nápadů na květinový design interiéru pro vaši ložnici

Ložnice je považována za nejosobnější pokoj v domě; ideální bezpečné místo k vyjádření osobnosti prostřednictvím interiérového dekorace. Váš pokoj může být cokoli chcete, takže si pečlivě rozmyslete, jak chcete, aby vypadal a vypadal.

Pokud obdivujete květinový styl, pak je zřejmým výchozím místem květinový dekor. Kde máte tolik možností, z čeho vybírat? Ne všechny květinové vzory byly stvořeny stejně. Můžete si vybrat ze současných, středověkých, historických a mnoha dalších. K dispozici jsou barevná schémata a potisky v květinovém stylu, které vyhovují vkusu a ideálům každého.

Matka příroda je zde vaším přítelem a může být dokonalou inspirací. Poskytne vám tolik barev na výběr.

Květinové je klasické. Zachovává si svou eleganci a šarm a vytváří nadčasový vzhled výzdoby ložnice.

Zde je 5 květinových návrhů interiérů pro vaši ložnici.

Současný dekor se mění a je užitečné si uvědomit, že současný znamená, že jde o současný styl. Protože právě teď je v módě, může se rychle stát nemoderním.

Příroda v nejčistším vrozeném smyslu je základem a pozadím pro moderní květinový design.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení můžete vytvořit moderní prostor s květinami, a to zahrnutím stylů z 20. století a začleněním mnoha prvků do designu. Současné květinové často zahrnuje měkčí a přirozenější styl.

Tmavé květinové vzory jsou nesmírně trendové. Jasné letní styly jsou venku a nyní máme mnohem gotičtější atmosféru některých květinových vzorů. Použití sytě inkoustově modré a jiných tmavých odstínů je nový přístup k květinám a lidé jsou všude. Náladové barvy vnesou do vaší ložnice zcela novou atmosféru.

Pokud jde o skutečný vzor, ​​tmavé květinky jsou obvykle spojeny s nadměrně velkými květináči, včetně dahlí a chryzantém. Jen pozor, nepřehánějte to se zbytkem dekoru. Ať už představujete své tmavé květinové květiny všude, mělo by to být tvrzení. Nepřidávejte příliš mnoho dalších vybíravých věcí.

Klíčovým slovem je zde expanze. Květinová expanze znamená použití květinového stylu, ale v širších souvislostech, konkrétně tedy včetně tropických nebo lesních květinových vzorů.

Začlenění zvířat, jako jsou ptáci nebo sloni, dává květinovému designu nový význam a osobitost a umožňuje vám tento klasický design použít úplně jiným způsobem.

Při vyhledávání hledejte výrazy „botanický“ nebo „divoká zvěř“ a najdete spoustu zajímavých designů, od odvážných a jasných až po tlumenější styl chaty.

Dokud má květiny, stále se počítá jako květinové!

Tradiční květinový tisk je cokoli, co vypadá, jako by to mohlo být v Little House On The Prairie. Přemýšlejte o malých, drobných květinách a spoustě z nich. Tým s oblíbeným doplňkem této sezóny, suchými květinami!

Tento styl v polovině století je velmi sympatický a stará klasika, ale pravděpodobně se nejlépe hodí do domů ve stylu chaty, kde je tradiční výzdoba všude.

Pokud hledáte květiny ve velkém stylu, můžete zvážit světlé a odvážné výtisky, které skutečně povedou k tomu, kdo jste a jaké barvy máte rádi. Velmi odvážné květinové obrazy, ložní prádlo nebo tapety mohou vykřiknout vaši osobnost.

Navrhujeme, abyste si vybrali jedno místo, které bude zahrnovat váš jasný a odvážný květinový design a zbytek pokoje ponecháte prostý, abyste místnost nepřekonali.

Proč se nepodívat na vytvoření zdi galerie? To znamená, že můžete své světlé a odvážné květinky změnit na něco jiného, ​​pokud vycházejí z módy nebo již nejsou vaším vkusem. To je také skvělý způsob, jak začlenit světlé a odvážné květinky, aniž byste rozbili banku.

Květinová móda je nadčasová a stylová, i když se postupem času mírně mění. Je to skvělý způsob, jak předvést svůj styl a přitom stále zůstat trendy, a protože ve vaší ložnici je tolik prvků – vaše stěny, koberec, postel a výzdoba – je to ideální místo pro experimentování s květinovým designem.

Pokud si nejste jisti, který design se vám líbí nejvíce, doporučujeme vám vyzkoušet květinové rozšíření. Existuje tolik neuvěřitelných květinových expanzních vzorů, že jsme si absolutně jisti, že najdete něco, co máte rádi, a obchody s nábytkem jsou plné doplňků, které budete moci spojit s vašimi novými květinovými věcmi. Dokončením vzhledu můžete dokonce použít nové rostliny a květiny.

Tady v Ely milujeme přírodní věci! Proto jsme vytvořili matraci Ely, která je vyrobena ze všech přírodních materiálů. To znamená, že je recyklovatelný, přirozeně hypoalergenní a ohnivzdorný.

Vyrobeno ze třinácti vrstev dobroty – včetně koňských vlasů, vlny a bavlny – je naše Matrace pohodlná a prodyšná. Dodává se s třicetidenní spánkovou zkouškou a 10letou zárukou.

Pokud opravujete svou ložnici, začněte s matrací! Je to místo, kde budete trávit většinu času, když jste tam.

Chcete-li procházet naše produkty, navštivte naše webové stránky. Pokud chcete více informací o třinácti vrstvách, které používáme v naší matraci, navštivte naši vyhrazenou stránku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *