Jak stylovat postel jako profesionál

Všichni tedy chceme mít možnost oblékat se a upravovat styl své postele, nejen proto, aby vypadala nejen dobře, ale také aby se cítila dobře. Někdy se však život postaví do cesty a my všichni nemáme čas upravovat naše postele jako profesionálové. Pokud musíte ráno spěchat, abyste se dostali do práce nebo nachystali děti, může být naše postel poslední úpravou a stylingem. Styl postele je pravděpodobně spodní část seznamu priorit.

Na druhou stranu, o kolik lépe je vědět, že jste to udělali, a lezení do atraktivní postele v noci se cítí skvěle.

Sestavili jsme seznam tipů, které vám pomohou udělat si postel jako profesionál. Toto je další krok v úžasné posteli, takže buďte připraveni.

Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit styl vaší postele jako profesionála, a nejde jen o to, abyste si postel vyrobili. Je to mnohem víc než to. Pomáhá prohlížet vaši postel jako plátno a čeká, až umělec namaluje pěkný obrázek.

Pojďme na to! Zde jsou naše tipy, jak stylovat postel jako profesionál. A pro, máme na mysli Instagram ready.

Obrovským trendem je v současné době oboustranný přikrývka s různými designy na obou stranách. To vám pomůže míchat věci a měnit je každý den, nebo umístit záhyb v horní části přikrývky, abyste si každý den promíchali a přizpůsobili svůj styl.

V závislosti na tom, který povlak na peřinu jste si vybrali, můžete dokonce získat dvě barevná témata z jednoho vzhledu, což znamená, že můžete svůj pokoj napravit pomocí doplňků pro zcela odlišnou atmosféru.

Postel je v centru pozornosti a je pravděpodobně středem pozornosti vašeho pokoje a přehoz, který na ní sedí, udává tón pro zbytek dekoru. Takže jeho úprava kvalitním přehozem je opravdu důležitá.

A profesionálové nemají jen jeden přehoz na postel, mají řadu různých přehozů, často podle ročních období.

Pokud je zbytek vašeho pokoje relativně neutrální, můžete přehoz přes postel úplně změnit, aby zahrnoval jinou barvu nebo vzor. Pokud tomu tak není, vyberte si tři nebo čtyři přehozy se stejnou barvou klíče, ale s jiným vzorem nebo motivem.

Dekorativní polštáře jsou vtipem mnoha filmů. Spousta mužů nevidí jejich smysl a spousta žen zná jejich hodnotu a hodně jich chce. Můžeme pochopit proč. Při správném umístění na posteli vypadají dekorativní polštáře skvěle.

Kolik dekorativních polštářů použijete, záleží na vašem osobním stylu, ale je dobré začít s velkými polštáři vzadu a propracovat se k těm menším a použít směs vzorů a textur k dokončení vzhledu. Pro smíchání vzhledu použijte obyčejné polštáře a jazzové.

Doporučujeme tři dekorativní polštáře pro samostatnou postel a ne více než šest pro královskou velikost.

V současné době je trendy uspořádat je nejednotným způsobem. Pokud měníte přehoz podle výše uvedeného doporučení, sbírejte dekorativní potahy na polštáře, abyste sezónně vyměnili svůj styl.

V současné době je v módě reverzní styling. Místo toho, abyste polštáře položili vpředu a polštáře vzpřímeně vzadu, proveďte naopak a sedněte si vzadu a polštáře vpředu. Můžete to střídat, abyste každý den měli jiný vzhled.

Vaše postel dominuje prostoru ve vašem pokoji a je obrovským ústředním bodem. Pokud byste raději tomu tak nebylo, rozhodněte se pro měkčí tón a odstín, abyste snížili jeho dominanci. Jednoduché prádlo s doplňujícím se přikrývkou a polštářky udrží jeho svěží a ležérní vzhled, což je v tuto chvíli velmi trendové.

Nepřehánějte styl. To je nejlepší způsob, jak zničit vzhled a dojem z postele. Udržujte vše jednoduché a neformální. Pokud si myslíte, že je něco příliš, pravděpodobně je.

Méně je více!

Závěrečné myšlenky

Tyto topy by měly přinést vaší posteli přidaný styl, aniž by vám to ulehčilo, a nabídnout nové zaměření na váš hlavní středobod.

Ale žádný z nich nepřidá pohodlí. Pokud opravdu chcete vylepšit svou ložnici a způsob spánku, doporučujeme vám koupit novou matraci.

Společnost Ely vytvořila matraci Ely ze třinácti vrstev přírodních materiálů. Naše matrace je přirozeně hypoalergenní, nehořlavá a prodyšná. Je také plně recyklovatelný. Dodává se s desetiletou zárukou a třicetidenní spánkovou zkouškou.

Chcete-li procházet naše produkty, navštivte naše webové stránky. Pokud chcete více informací o třinácti neuvěřitelných vrstvách, které tvoří naši matraci, navštivte naši vyhrazenou stránku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *