Doporučené podložky pro matraci Ely Matrace

Pokud kupujete novou elegantní matraci, možná vás zajímá, jaký typ podložky do postele byste s ní měli používat. Chápeme to. Poslední věc, kterou chcete udělat, když jste investovali do něčeho drahého, je riziko jeho zničení spárováním s nesprávným typem něčeho jiného.

Matrace Ely jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů. Jsou prodyšné a pohodlné; perfektní doplněk matrace do bezpečného útočiště ve vaší ložnici. Jakou základnu postele byste s ním měli použít?

Zde probereme nejlepší možnost – roštový rošt – usnadnit rozhodování o základu vaší matrace Ely tak snadno, jak doufáme, že bylo rozhodnuto o koupi.

Proč jsou lamelové postele nejlepší

Rošty jsou poměrně běžné. Jsou to ty, které mají jednotlivé kousky dřeva, které slouží k uchycení matrace. Možná nemají designový vkus, ale mají jeden opravdu skvělý atribut; umožňují matracím dýchat.

Matrace Ely strávila opravdu dlouhou dobu zajišťováním prodyšnosti našich matrací. Naše materiály – vlna, bavlna a žíně – byly vybrány částečně pro jejich prodyšné vlastnosti. Prodyšná matrace umožňuje cirkulaci vzduchu, což znamená, že z matrace získáte to nejlepší.

Proč jsou roštové matrace nejlepší pro prodyšné postele?

Přehřátí je častým problémem, když lidé spí, ale věděli jste, že potit se v posteli může být ve skutečnosti nezdravé?

Když se potíte, vaše tělo uvolňuje vlhkost, která pak sedí na vaší matraci a stává se živnou půdou pro plísně a choroboplodné zárodky. To nejen poškodí vaši matraci v průběhu času, ale také to může být pro vás velmi nezdravé.

Pokud je matrace Ely správně dýcháno, jsou úžasné v odvádění vlhkosti, takže se už nikdy nebudete muset bát, že na vaší matraci a ve vaší matraci žijí zpocené nechutnosti.

Protože materiály, které používáme, jsou podle definice prodyšné, je velmi nepravděpodobné, že se budete i tak potit.

Roštové matrace mají mezery, které umožňují cirkulaci vzduchu, což dále zvyšuje prodyšnost materiálů.

Výběr roštové postele

Samozřejmě vám doporučujeme, abyste při nákupu roštové postele byli opatrní. Ne všechny lamelové rošty byly koneckonců stejné.

Musíte se ujistit, že lamely jsou dostatečně blízko u sebe, aby se vaše matrace nemohla prohýbat, ale ne příliš blízko u sebe, aby matrace nemohla dýchat. Mezi každou lamelou by měly být asi tři nebo čtyři palce. A vaše matrace nebude schopna správně dýchat. Méně a budete se časem prohýbat.

To, zda si vyberete tři nebo čtyři palce, závisí na míře podpory a úrovni pevnosti, která se vám líbí. Možná se nezdá, že by to hodně změnilo, ale je to tak!

Materiály

Poté, co jste se zabývali roštem, měli byste zvážit, z čeho je vyrobena vaše základna postele. Jako společnost šetrná k životnímu prostředí (všechny naše matrace jsou 100% recyklovatelné) vám doporučujeme, abyste si koupili základnu ze všech přírodních materiálů. Lůžka z lamelového dřeva jsou dobrou volbou, ale z důvodu trvanlivosti se můžete podívat také na železné postele. Je mnohem pravděpodobnější, že vydrží dlouho, takže je mnohem méně ukládá na skládky.

Zvažte upcyklování

Chápeme, že ne každý si může dovolit pěknou, novou, přirozenou postel. Pokud jste to vy, doporučujeme vám hledat dobrou postel z druhé ruky na webech, jako je Freecycle nebo Facebook Marketplace. Spousta lidí prodává nebo rozdává levné a naprosto adekvátní postele jen proto, že si koupily novou, takže můžete ušetřit naprosto dobrou postel ze skládky za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za novou.

Pokud kupujete novou postel, nezapomeňte, že lamelové postele se dodávají v nejrůznějších různých provedeních. Tyto postele na platformě od Made.com absolutně milujeme. Jsou minimalistické a v trendu a jsou dokonalým druhým vydáním do vaší ložnice.

Pokud jste si svou matraci Ely ještě nekoupili …

Na co čekáš? Matrace Ely mají celou řadu výhod, včetně skutečnosti, že:

  • prodyšné: jak jsme zmínili výše, naše přírodní materiály znamenají, že naše matrace jsou prodyšné, což reguluje tělesnou teplotu a pomáhá předcházet plísním,
  • recyklovatelné: protože jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů, matrace Ely jsou 100% recyklovatelné,
  • odolný: protože naše materiály byly vybrány zčásti kvůli jejich odolnosti, jsme schopni vám nabídnout desetiletou záruku,
  • přirozeně hypoalergenní: víme, že se vám z nás chlubí naše materiály, ale jsou také přirozeně hypoalergenní, což znamená žádné svědění a kýchání,
  • přirozeně ohnivzdorný: myslíme si, že možná víte proč, takže nebudeme zmínit, jak úžasné jsou naše materiály znovu!

Pokud stále nejste přesvědčeni, rádi bychom vás prostřednictvím toho probrali. Volejte na číslo 0203 476 3805 nebo pošlete e-mail na adresu info@elymattress.com.

Pokud jste připraveni nakupovat, projděte si naši úžasnou nabídku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *