5 udržitelných domácích značek, které na Ely Matrace milujeme

Udržitelnost je budoucnost. Již víme, že se svět rychle stává přelidněným a jeho zdroje vyčerpáváme alarmujícím tempem. Proto lidé vyzývají k používání udržitelnějších značek, když si zařizujeme domovy nebo kupujeme oblečení.

V Ely Matrace nám jde především o to. Vyrábíme vlastní výrobky z udržitelných materiálů, protože víme, jak důležité je chránit Zemi, kde můžeme.

Ale nemůžete žít jen s matrací, a proto vám můžeme představit našich pět nejlepších značek udržitelných domů, abychom vám pomohli vnést udržitelnost do zbytku vašeho života.

Začneme od sebe. Naše matrace jsou vyrobeny ze třinácti vrstev ekologicky šetrných materiálů. Používáme vlnu, bavlnu a žíně, protože jsou udržitelné, odolné a laskavé k Zemi. Jelikož se jedná o přírodní materiály, rozpadají se, když jsou vyhodeny, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí.

To je důležité, protože každý rok se na skládku vrhají miliony matrací a každá matrace, na které jste kdy spali, vás přežije, protože většina z nich je vyrobena z nepřirozených materiálů a ty se nerozkládají snadno.

Další informace o naší řadě matrací Ely si přečtěte o našich třinácti vrstvách.

Kolektivní příběhy se vášnivě snaží o sňatek současného designu s etickým řemeslným zpracováním, aby poskytovaly krásné bytové doplňky z několika zemí.

Zachovávají místní kulturu zadáváním tradičních řemeslných technik v Mexiku, Guatemale a na Filipínách. Všechno, co od nich koupíte, je udržení někoho v jedné z těchto zemí v zaměstnání a výdělek slušné mzdy.

Prodávají nádherné polštáře, koberce a nástěnné umění.

Sběratelskými příběhy můžete vybavit téměř každou místnost svého domu. Absolutně milujeme jejich kategorii „Šťastné nehody“, kde prodávají výrobky, které nejsou dokonalé, ale jsou jedinečné (místo toho, aby je vyhodili).

Společnost Anemone & Basilic se zavázala poskytovat ekologické alternativy všeho, co potřebujete pro svůj život. Poskytují vysoce kvalitní výrobky, které snižují množství odpadu.

Výrobky kategorizují podle místnosti a položky, takže si můžete vybavit kuchyň nebo koupelnu, nebo můžete procházet jejich dárkovou sekci, pokud hledáte něco udržitelného, ​​co můžete dát kamarádovi.

Milujeme jejich sekci „Děti“, kde mají udržitelné dětské hračky a zubní kartáčky. Jejich hračky budou vypadat skvěle jako dekorativní předměty v ložnici vašeho malého jedince.

Nove je britská společnost zabývající se udržitelným osvětlením. NOVE vytváří nadčasové a moderní osvětlení využívající přírodní, udržitelné materiály a pracuje s lidmi z mistrovství. Ani oni se za to nestydí. Jejich designy vypadají jako materiály, z nichž jsou vyrobeny, aby do vašeho domova přinesly nádherné přírodní prvky.

Na jejich webových stránkách můžete nakupovat žárovky, závěsná světla, stolní světla, nástěnná světla a držáky.

Tato nádherná světla budou vypadat krásně v každé místnosti a budou kombinovat krásný design s krásnou moderní estetikou a veškerou rustikálnost, která přichází s tradičním designem.

Obzvláště milujeme jejich stolní světla, která by vypadala skvěle na každém nočním stolku.

Firera je veganský obchod s domácími dekoracemi a životním stylem. Prodávají krásné a odolné výrobky pro kupujícího šetrného k životnímu prostředí.

Společnost začala vyrábět hezké plátěné výrobky, které se vyráběly do krásných kousků, aby pomohly lidem žít záměrněji. Od té doby se rozšířili a vytvořili tuny položek s nulovým odpadem, které pro snadnost kategorizují podle místnosti a tématu.

Neustále rostou, proto pravidelně kontrolujte nové produkty.

Milujeme jejich sekci blahobytu, kde uvádějí vše od svíček po plátěné přikrývky.

Malý dům podporuje pomalý, vědomý a udržitelný nákup. Prodávají výběr řemeslných produktů, které jsou užitečné a krásné, aby se zabránilo bezduchému nákupu pro dům, tělo a život. Milují ručně vyráběné výrobky, přírodní materiály a jedinečné kousky. Podporují sociálně a eticky odpovědné řemeslníky a prodávají krásná pyžama, keramiku, stolní prádlo, svíčky, polštáře, koše a dárky pro každý rozpočet, ať už malý nebo velkorysý.

Obzvláště milujeme jejich sekci Žena a pohoda, kde prodávají obuv, šperky, tašky a kosmetické výrobky pro moderní, udržitelnou ženu.

Klíčem je udržitelnost

Je opravdu důležité, abychom se všichni posunuli směrem k udržitelnosti, a protože existuje mnoho skvělých značek udržitelných domů, je to snazší než kdy jindy. Udržitelné kousky najdete dokonce ve většině obchodních domů, pokud zkontrolujete štítky.

Opravdu neexistuje důvod, proč bychom neměli hledat udržitelná řešení pro vybavení našeho domu, protože to můžeme udělat levně a bez kompromisů ve stylu.

Čím více nakoupíme, tím lepší bude cena.

Další informace o tom, jak matrace Ely přináší udržitelnost do vašeho domova prostřednictvím přírodních materiálů v našich matracích, si přečtěte více o naší třinácti vrstvách.

Chcete-li nakupovat naše matrace pro dospělé a děti, prohlédněte si naši nabídku udržitelných matrací šetrných k životnímu prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *