Bavlněná matrace UK – přírodní vlákna a kapsa odpružená

Zvažovali jste výhody nákupu bavlněné matrace? Máte právo se soustředit zejména na to, na co v noci spíte, protože váš odpočinek a spánek je zásadní z mnoha důvodů. Průměrný člověk stráví v posteli zhruba jednu třetinu svého života. Proč byste tedy neměli a neměli byste mít nejlepší matraci? Pokud se chystáte do čehokoli v domácnosti investovat, mělo by to být ono. Výhod dobré matrace je mnoho. Tady v Ely začleňujeme bavlnu, přírodní vlákna a kapesní odpružené techniky do naší konstrukce, abychom vytvořili směs, která prospívá vašemu odpočinku a spánku. Čtěte dále a zjistěte, jak je pro vás bavlněná matrace lepší.

Pokud jde o nejlepší noc odpočinku, věříme, že je důležité vybrat si přírodní matraci, která vám poskytne podporu i pohodlí. Ely poskytuje luxusní, vysoce kvalitní přírodní matrace, které mají mnoho skvělých výhod. Naše matrace jsou dodávány s přírodními výplněmi, které vás podpoří i uklidní. Investujeme spoustu času do toho, abychom věděli, co víme o tomto odvětví, abychom vytvořili směs, která bude nejen dobrá pro vás, ale bude přínosem pro životní prostředí.

Bavlněná matrace pro vítězství

Až do 20. let 20. století byla bavlna výplní číslo jedna používaná pro matrace. Od zavedení pěny používá mnoho společností tuto alternativu, protože je levnější. Proč tedy Ely používá bavlněná přírodní vlákna? Víme, že pěna není přírodní materiál a přichází s dalšími komplikacemi. Myslíme si, že bavlna je vynikající materiál. Má tři hlavní výhody; je to přirozené, odolné a prodyšné.

Ely odolnost a proč je lepší

Všíváním matrace jsme se rozhodli stlačit naše bavlněné podložky, abychom prodloužili životnost a prodloužili jejich životnost. Ale co to znamená? Díky této technice vaše matrace vydrží déle, takže ji nebudete muset měnit každých sedm až osm let, jak je doporučeno.

Rovnoměrné rozložení po obou stranách matrace znamená, že získáte dvojnásobnou výhodu. Pěna – nejoblíbenější náhrada za bavlnu – se obvykle vybírá, protože zvyšuje ziskové marže a zvyšuje prodej. Ale jste to vy, kdo tady chybí. Vysoké ziskové marže se stanou prioritami a negativně ovlivní kvalitu produktu.

Bavlněná matrace Ely je prodyšná

Vaše tělo se snažilo regulovat teplotu, když spíte, a chcete, aby vám s tímto procesem pomohla vaše matrace.

Přehřátí během spánku vás může nejen vyrušit, ale může mít také nepříznivý dopad na vaše zdraví.

Bavlna jako přírodní materiál přichází bez těchto rizik, a proto je skvělým materiálem pro vaši matraci. Je prodyšný, což znamená, že ním proudí vzduch, a reguluje tělesnou teplotu. Přírodní vlákna mají tuto schopnost, protože byla vytvořena dokonalou přírodou. Není na nich nic umělého, takže přicházejí bez úskalí a nedokonalostí, které lidé vytvářejí. To je důvod, proč se používá také ve vysoce kvalitním oblečení a prostěradlech.

Pokud jste pravidelně spaní, je bavlna klíčovou ingrediencí, kterou byste měli hledat, stejně jako další přírodní materiály, jako jsou koňské vlasy. Vyvarujte se syntetickým materiálům typu paměťové pěny, protože tyto absorbují teplo a zadržují vlhkost, což vede k nepříjemné noci spánku.

dodatečně

Bavlna je známá svým pohodlím. Kromě toho je toto přírodní vlákno také hypoalergenní a netoxické. Díky tomu jsou ideální pro lidi s citlivostí a alergiemi.

Co jsou to přírodní vlákna?

Přírodní vlákna se dělí do dvou kategorií; rostlinná vlákna a živočišná vlákna. Když se používají v matraci, výrazně ji vylepšují. Jelikož jsou prodyšnější než protějšky ze syntetiky a pěny, jsou obecně pohodlnější a jejich přirozená odolnost znamená, že pravděpodobně vydrží déle.

Příklady přírodních materiálů v matracích zahrnují bavlnu, vlnu a koňské vlasy.

Měli byste být opatrní. Mnoho matrací z přírodních vláken obsahuje pouze jedno až tři procenta přírodních vláken. Někdy jsou smíchány s polyesterem a jinými levnějšími vlákny, takže se ujistěte, že vaše matrace z přírodních vláken je 100% přírodní (jako ta naše!).

Další informace o přírodních vláknech a o tom, jak je používáme, najdete v našich třinácti vrstvách.

Co je to taštičkově odpružená matrace?

Kapesní odpružená matrace obsahuje jednotlivé pružiny zabalené do jejich vlastních látkových kasin. Úlohou každého jednotlivého jara je podporovat váhu člověka a následně poskytovat relaxační, pohodlný a podporovaný noční spánek. V zásadě existuje o tunu více pružin, takže se pohybují a vytvářejí pohodlí a podporu kolem těla a jeho křivek. Nezávislá dlažba jednotlivých pružin se přizpůsobuje tělu, aby vás objala a poskytla plnou podporu.

Kapesní odpružené matrace Ely jsou vyrobeny z obvodových výkonných kapesních pružin 5000 5 Zone VP ActivEdge® a vnořených kapesních pružin tablet. Tyto zóny umožňují, aby nejtěžší části těla zůstaly po celou noc v souladu se zbytkem těla, čímž se snižuje riziko bolestí. ActivEdge® poskytuje dynamickou podporu od okraje k okraji a eliminuje pocit „odvalení“, který získáte na standardní matraci, aby byl zajištěn pokaždé klidný spánek.

Chcete-li se dozvědět více o pěti tisících pružinách zabalených do přírodních vláken a o tom, jak mohou změnit váš spánek, přečtěte si více o našich matracích zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *