Co dávat pozor při nákupu přírodní matrace

Pravděpodobně strávíte sedm až osm hodin denně na své matraci. Budete blízko a budete zhluboka dýchat, takže se chcete ujistit, že je zdravé spát. Možná je to něco, o čem jste nikdy neuvažovali, ale věděli jste, že ne všechny matrace byly vytvořeny rovnocenné, pokud jde o zdraví a bezpečnost? Tradiční matrace, jako je paměťová pěna nebo matrace vyrobené z vyrobených materiálů, často obsahují chemikálie. Někdy dokonce vydávají vtipné pachy. Toto nejsou skryté informace, mnoho společností s matracemi nebo maloobchodníci vás otevřeně informují, že vaše matrace by mohla během prvních několika dnů cítit, zatímco uvolňuje plyny uvězněné uvnitř. To je poslední věc, kterou chcete, když se těšíte na spaní na své nové matraci.

Někteří výrobci matrací dokonce prohlašují, že někteří pražci hlásí potíže se spánkem a dýcháním, jakož i astma a nevolnost, a navrhují, aby lidé zůstali daleko od matrace, pokud se u nich vyskytnou příznaky, které omezují účinky.

Přírodní matrace jsou tedy lepší volbou, ale mnoho lidí neví, že existují, nebo, pokud ano, jak vybrat nejlepší typ. Abychom vám pomohli, sestavili jsme tuto příručku k nakupování dokonalé přírodní matrace.

Měli byste to dělat opatrně, protože tisíce vrácených matrací skončí na skládce, takže si matraci kupujte pouze tehdy, pokud jste si naprosto jistí, že se vám bude pravděpodobně líbit, aby se omezil dopad na životní prostředí, ale společnosti, které nabízejí zkoušky spánku jsou obvykle docela jistí, že se vám bude jejich produkt líbit, zvláště pokud mají spoustu dobrých recenzí a posudků.

Pokud hledáte přírodní matraci, chcete se ujistit, že je vyrobena z materiálů, které vám poskytnou všechny výhody, které přináší titul, včetně přizpůsobení teplotě. Z tohoto důvodu byste měli hledat materiály, jako je vlna. Vlna je prodyšná, odvádí vlhkost a izoluje tělo. Když je zima, vlněné vrstvy uzavírají teplý vzduch a chrání pražce. V létě umožňují vrstvy vlny rozptýlit další vlhkost, když se potíte, aby vás udrželi v chladu.

Přírodní matrace by měly obsahovat materiály, které tímto způsobem regulují teplotu těla.

Další výhodou přírodních matrací jsou hypoalergenní materiály. Kromě přizpůsobování se teplotě je vlna také hypoalergenní a má schopnost absorbovat znečišťující látky ve vzduchu. Zachytává také prachové částice, takže pokud jste na něj alergičtí nebo pokud máte sennou rýmu, přírodní matrace vyrobené z materiálů, jako je vlna, vám pomohou spát.

Pokud se zeptáte téměř někoho, co chtějí v matraci, řeknou vám pohodlí. Součástí tohoto pohodlí je obvykle pružnost, obvykle spousta malých pramenů uspořádaných jako vrstva nebo větší prameny v krabici. Přírodní matrace obvykle získají svou flexibilitu z mnoha vrstev pružného materiálu, jako je žíně. Je to jako spát na milionech malých individuálních pramenů. Horsehair neustále skáče zpět a nikdy se nesrovnává, což znamená, že by vaše matrace měla zůstat měkká a skákací po delší dobu.

Jednou z mnoha výhod přírodních materiálů by měla být požární odolnost. Mnoho přírodních materiálů používaných pro matrace má tuto přidanou výhodu. Tam, kde tradiční matrace používají umělé výrobky k tomu, aby byly odolné vůči ohni, by přírodní matrace měly používat materiály s přirozenou odolností proti ohni, jako je vlna.

Matrace vyrobené z přírodních materiálů mohou být někdy dražší než matrace vyrobené z umělých materiálů, ale obvykle jsou vyšší kvality, což znamená, že by vydržely déle, a proto stojí za investici. Přesto je dobré zkontrolovat, zda je vaše přírodní matrace vyrobena z odolných materiálů.

Mezi nejodolnější z přírodních materiálů patří bavlna, která byla klíčovou složkou matrace před celosvětovou dostupností levnějších materiálů. Mnoho výrobců pokračuje v používání těchto materiálů, protože to zvyšuje jejich ziskové rozpětí, přestože netrvají tak dlouho a nejsou tak pohodlné.

Ujistěte se, že vaše matrace je vyrobena z materiálů, jako je bavlna, bude znamenat, že ji nebudete muset nikdy měnit sedm až osm let.

Matrace Ely jsou vyrobeny z přírodních materiálů a třinácti vrstev, včetně vlny, žíně a bavlny. Jsme si jistí, že se vám budou líbit, přijdou s 30denní zkušební dobou spánku a desetiletou zárukou. Jsou šetrné k životnímu prostředí a lze je zakoupit za 0% finančních prostředků. Přicházejí v různých velikostech, včetně naší dětské matrace Ely.

Další informace naleznete v části „Náš příběh“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *