Co je třeba vzít v úvahu při nákupu podlahové matrace – přírodní podlahová matrace

Pokud si chcete koupit podlahovou matraci, věříme, že nejlepší volbou je přírodní matrace.

Podívejme se však na důsledky toho, že matraci položíme přímo na podlahu, abychom noc co noc spali.

Matrace umístěná na podlaze někdy vypadá trendy a je dokonalou oporou, abyste mohli blaženě spát. Existuje mnoho výhod a nevýhod umístění matrace přímo na podlahu, na rozdíl od rámu postele, který můžeme prozkoumat v tomto článku. Podíváme se na úvahy při nákupu přírodní podlahové matrace.

Kultura spát na podlaze

V dnešní době lidé spí po celém světě jinak. Někdy to závisí na vaší kultuře nebo prostředí. Východní části světa tradičně spaly na podlaze, často s matrací, ale občas bez matrace a přímo na deku nebo podložce.

V dnešní době je docela trendy umístit matraci přímo na podlahu místo rámu postele. Vidíme mnoho ovlivňujících osob v domácím a vnitřním prostoru, právě to děláme. Krásně oblékají svou podlahovou matraci tak, aby skutečně zdůraznila jednoduchost konceptu.

Jaký druh matrace je vhodný na podlahu?

Pokud jde o výběr základny pro vaši postel – nebo o vynechání jedné – záleží na materiálech použitých ve vaší matraci. Nejlepším řešením pro podlahovou matraci je zajistit, aby použité materiály byly prodyšné, protože materiál bude méně cirkulovat. Je lepší vzít v úvahu také matraci s regulovanou teplotou, abyste se cítili chladněji, a důležité je také správné uvolnění tlaku.

Matrace Ely proto dělá tak dokonalou podlahovou matraci, pokud byste tuto možnost zvážili. Je vyroben z přírodních materiálů a je prodyšný, navíc materiály regulují tělesnou teplotu, takže budete tvrdě spát po všechna roční období.

Zatímco některá lůžka nebudou mít problém s podporou na roštu, jiná jako paměťová pěna a některé modely innerspring budou vyžadovat pevný základ, aby vydrželi.

Jaké jsou výhody podlahové matrace?

Hlavní výhodou spánku na podlaze je zlepšení krevního oběhu celého těla. Spánek na podlaze má řadu zdravotních výhod, včetně snížení bolesti šíje a zad. Bylo také hlášeno, že lidé, kteří se rozhodnou položit matraci na podlahu ke spánku, mají výrazně nižší úroveň skoliózy, což je zdravotní problém, kde má páteř nepřirozenou křivku.

Pokud jde o povrchy, podlahy jsou určitě rovné a pevné, takže nabízejí slušný podpůrný systém pro vaši matraci.

Jedna z největších zřejmých výhod položení matrace na podlahu je nákladná. Není třeba utrácet za rám postele nebo jiný podstavec.

Umístění těla blíže k zemi znamená, že přistupujete k chladnějšímu vzduchu, což je skvělé pro optimální spánek. Nižší tělesná teplota se rovná klidnějšímu nočnímu spánku a snižuje probuzení uprostřed noci v potu. Matrace Ely je fantastická podlahová matrace, protože jde o prodyšnou přírodní matraci regulující teplotu, takže spaní na podlaze znamená lepší respirační funkci a celkový průtok krve.

Co bych měl vzít v úvahu při nákupu podlahové matrace?

Nejviditelnější překážkou spánku na zemi by bylo vystavení prachu, který se hromadí na zemi. Proto je naše hypoalergenní matrace odpuzující prach dobrým výkřikem pro pražce na podlaze.

Pravidelné čištění podlahy pod matrací je však nutností, aby se zabránilo dýchacím problémům a alergickým reakcím.

Ely Matrace – Přírodní matrace na podlahu

Možná jste se nad svou podlahovou matrací příliš nezamysleli a nad tím, z čeho je vyrobena, ale měli byste, pokud chcete spát zdravě. Některé matrace obsahují chemikálie, které by vám mohly být škodlivé, například chemikálie zpomalující hoření nebo lepidla.

Matrace z paměťové pěny procházejí procesem zvaným odplyňování, ke kterému dochází, když těkavé organické chemikálie používané ve výrobním procesu opouštějí materiál a vydávají zvláštní zápach.

Matrace Ely má přirozeně ohnivzdorné vlastnosti, takže je netoxická a bez chemikálií. Matrace Ely je dobrá podlahová matrace, protože:

  • Je vyroben z prodyšných materiálů, u nichž je méně pravděpodobné, že budou zadržovat vlhkost a pot
  • Je přirozeně hypoalergický a odpuzuje prach
  • Poskytuje optimální podporu
  • Odvádí vlhkost a pot
  • Spí na tom, cítí se jako objetí

Zde si jako podlahovou matraci vyberte přírodní matraci Ely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *