Jak si vytvoříte lepší ložnici? Drew & Jonathan Scott, hostitelé HGTV’s Property Brothers nabízejí odborné rady

Jak vybudujete lepší ložnici? Drew & Jonathan Scott, hostitelé HGTV's Property Brothers, nabízejí designové rady pro váš spánkový prostor.Pokud chcete osvěžit vzhled svého prostoru na spaní, pomohou vám tyto tipy pro chytrý design

S jarem ve vzduchu možná uvažujete o změně vzhledu vašeho domova, renovaci, přepracování nebo dokonce nové výzdobě několika místností. Chápeme to. Za poslední rok jsme si všichni všimli oblastí, kde výzdoba úplně nefungovala – a myslíme si, že ložnice je ideálním místem k zahájení osvěžení. Trávíme třetinu svého života v našich ložnicích (většina spí snad) a výzkumy ukazují, že vzhled ložnice, od její barevné palety přes osvětlení až po umístění nábytku, může významně ovlivnit kvalitu spánku.

Hostitelé HGTV’s Property Brothers, Drew a Jonathan Scott, pomohli vytvořit nespočet úžasných ložnic během své kariéry. Byli dokonalými, kdo požádali o odborné designové tipy, jak vybudovat lepší ložnici. Začněme od základů. Jaké jsou jejich potřeby pro ložnici kromě postele?

Správný nábytek (a jeho umístění) pro vaši ložnici

Zatímco většina moderních pokojů obsahuje skříň, má vestavěný prostor pro oblečení relativně nový přírůstek do scény v ložnici. Před generacemi by stačila skříň nebo armoire – nebo skříň v nedaleké místnosti.

Pokud je vaše ložnice na menší straně a chtěli byste uvolnit více podlahové plochy (a ovládat nepořádek), zvažte přesunutí komody do skříně (pokud je dostatečně velká), kupte si kontejnery, které se zasunou pod postel a místo toho nočních stolků a zavěste televizi.

A eliminujte všechny nepodstatné kusy nábytku – bez zbytečného nepořádku.

Pro Drewa je důležité mít uklizený prostor pro všechny své věci, včetně materiálu na čtení. „Potřebuji prostor pro pár knih,“ říká, „takže dobrý noční stolek je nutností.“ Skvělá alternativa k zvážení – plovoucí police, které šetří místo a poskytují veškerý potřebný povrch. Navíc mi brání v nepořádku v ložnici – něco, co pravděpodobně ocení i váš partner. “

Zvláště pro majitele starších domů Jonathan doporučuje komody nebo armoire, pokud nemají dostatečný prostor ve skříni. Při hledání toho pravého pro vaši ložnici vám radí, abyste hledali kousky se štíhlým profilem, abyste se nemuseli obávat, že byste se kolem něj v noci pohybovali, a co nejvíce ho oddělte od postele k koupelna-cesta. „Vaše prsty vám poděkují!“ on říká.

osvětlení ložniceTo správné osvětlení pro vaši ložnici

Dobré osvětlení je v našich domovech často přehlíženo. Má tendenci být dodatečnou myšlenkou, i když hraje zásadní roli při vytváření funkčních a příjemných místností, včetně ložnic. Jak Drew zdůrazňuje: „Právě teď je nejdůležitějším aspektem osvětlení ložnice to, jak se chystáte přejít do prostředí vhodného pro spánek. Trávíme mnohem více času doma, takže je důležité, aby se naše spánkové prostředí cítilo jinak. “ Jonathan souhlasí. „To je správně. Spousta měkkého osvětlení směřujícího vzhůru pomůže s tímto přechodem a vytvoří uklidňující účinek. “

Žhavým trendem je nyní vrstvené osvětlení. Jonathan vysvětluje: „Vrstvené osvětlení znamená, že přemýšlíte o tom, jak různé světelné zdroje interagují a překrývají se v místnosti. Pokud máte příliš mnoho světelných zdrojů nebo pokud nejsou rovnoměrně rozmístěny, ucítíte to podvědomě, což může zvýšit vaše smysly v okamžiku, kdy by měly být uvolňující. “

Drew je také zastáncem vrstveného osvětlení. „Dosáhnete toho přemýšlením o tom, jak komunikujete s místností,“ říká. „V obývacím pokoji to může znamenat více osvětlení v zadní části místnosti za sedacími plochami, aby mohly nasměrovat světlo tam, kde lidé interagují, s doplňkovými vrstvami ve strategických rozích.“

V ložnici jsou tyto světlé vrstvy omezenější a zvýrazňují konkrétní oblasti, například místa, kde byste si mohli číst například před spaním, nebo šatnu, kde se večer měníte. „Důležité pro osvětlení ložnice je, že by se nikdy nemělo cítit drsně,“ dodává.

Nejdůležitější vlastnost ložnice – vaše postel!

Může hybridní matrace zlepšit váš spánek?Středobodem vaší ložnice je samotná postel. Při rozhodování o tom, jaký druh (a velikost) postele si koupit – a kam ji umístit, musí být hlavním faktorem velikost vaší ložnice. Čím menší je vaše ložnice, tím větší dopad bude mít velikost vaší postele na to, jak se budete pohybovat. „K procházce po posteli potřebujete dostatek prostoru – víc, než si myslíte,“ zdůrazňuje Drew. „Některé rámy postelí jsou záludné a mají vyčnívající nohy, které se vás pokusí vyvést ven.“ Není pokornější zážitek, než když vás sundá vaše vlastní postel. Navíc se můžete zranit! “

To platí i pro vaši matraci, zvláště pokud je nízko nad podlahou. Jonathan navrhuje upravit velikost vaší postele tak, aby odpovídala velikosti vaší ložnice. Jak poznáte, že to není vhodné pro ten prostor? „Pokud nemůžete chodit po posteli, ruce visí přirozeně, aniž byste se museli otáčet, abyste se vyhnuli posteli nebo kusu nábytku, musíte upravit design svého pokoje,“ poznamenává Jonathan.

Místnost na spaní – podle většiny stavebních předpisů – by měla mít plochu nejméně 70 čtverečních stop, což je velikost malé školky (7 „X 10“). Průměrná ložnice v bytě je 132 čtverečních stop, v domě je to 219 čtverečních stop. Tyto velikosti se samozřejmě liší v závislosti na tom, zda jste v NYC nebo na venkově, na malém členění nebo na rozlehlé novostavbě. Aby se postel velikosti King pohodlně vešla do vašeho pokoje, budete potřebovat minimálně 144 čtverečních stop (12’X12 ‚). Postel velikosti queen vyžaduje minimálně 120 čtverečních stop (10’X12 ‚).

Změřte, jak velká postel se vejde do vašeho pokoje, a stále kolem ní procházejte. Pak si položte několik otázek:

  • Mohou se vám hodit noční stolky na obě strany postele?
  • Jaký další nábytek můžete pohodlně umístit do místnosti?
  • Potřebujete více než jeden komoda a / nebo armoire?
  • Máte prostor pro posezení?

Jak tedy najít správnou velikost matrace pro vaši ložnici?

  • Vylomte svinovací metr. Změřte svůj pokoj a kolik místa kolem postele potřebujete. Nezapomeňte měřit dveře, schody a chodby, abyste se ujistili, že se váš výběr hodí do vašeho domova.
  • Nastavit rozpočet. Podívejte se na matrace ve své cenové kategorii a porovnejte vlastnosti s vašimi osobními zdravotními problémy. Pokud potřebujete navýšit rozpočet, budete přesně vědět, co vám navýšení koupí.
  • Zahajte svůj výzkum online. Než vyrazíte do maloobchodní prodejny a vyzkoušíte matrace, vyzbrojte se informacemi.
  • Vyzkoušejte hodně matrací. Nákup nové matrace je tvrdá práce, ale stojí za to. Koneckonců budete trávit více času na matraci než na jakémkoli jiném kusu nábytku ve vaší domácnosti.

Co je hybridní matrace?Vzhledem k tomu, že je vaše matrace velkou investicí, může být lákavé zvolit levnější. To je chyba, říkají bratři. Pokud jde o kvalitu matrace oproti ceně, jejich vedení je křišťálově čisté. „Je to pro mě jednoduché,“ říká Jonathan. „Raději bych utrácel za kvalitní matraci, než abych trávil čas a peníze kvůli problémům se zády – nemluvě o bolesti!“ Dobrá matrace by měla vydržet šest až osm let, takže rozdělte to, co za tu dobu stálo, a bude to mnohem levnější. Jsem rád, že každý měsíc utratím něco navíc navíc. “

Drew odráží city svého sourozence. „Nešli byste jen k hodně autům a vybrali byste si nejlevnější auto bez znalosti historie oprav, spolehlivosti, počtu najetých kilometrů atd.,“ Říká. „Trávíme mnohem více času na našich matracích než v autech.“ Udělejte si čas a získejte informace, které potřebujete k informovanému rozhodnutí. Doslova to změní váš život. “

Závěr: Pokud jde o stavbu lepší ložnice, investujte do svého pohodlí. Navrhněte si ložnici, ve které se budete cítit dobře, klidně a uvolněně – a nezpůsobíte si zranění na cestě do koupelny uprostřed noci. Přemýšlejte o malých i velkých detailech a o tom, jak vám pomohou užít si sladší sny a kvalitní odpočinek.

Potřebujete ve svém životě trochu víc Drewa a Jonathana? Sledujte je na Instagramu!

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *