Odpovědi na vaše nejpalčivější dotazy ohledně velikostí matrací

Získejte přímé zboží o tom, jak nastavit perfektní postel

Dotazy ohledně velikostí matrací zodpovězenyNěkteří lidé považují proces nastavení dokonalého lůžka za záhadný, potenciálně matoucí proces. Cítíme tvou bolest. Můžete si být jisti, že vám poskytneme řešení, pokud jde o moudré odpovědi na vaše nejpalčivější otázky, od nejlepší velikosti matrace po konfiguraci vaší ložnice tak, aby vyhovovala matraci velikosti Queen. Na konci tohoto příběhu budete dobře obeznámeni s uměním vytvářet dokonalou postel vyvolávající snooze. Tady je to, co potřebujete vědět.

Jaká je nejlepší velikost postele pro páry?

Postel velikosti King zaškrtne všechny políčka pro většinu dvojčat. Při šířce 76 palců poskytuje oběma stranám spoustu prostoru, i když je jedním z nich neklidný spáč. S více než 3 stopami prostoru na šířku na osobu poskytuje královská matrace také prostor uprostřed pro spoonery a sdílení postele s domácími mazlíčky a dětmi. V závislosti na velikosti vaší ložnice je vaší další nejlepší sázkou velikost královny. Pokud je vaše ložnice menší, jděte na dvojitou matraci. Čím větší, tím lepší je cesta, ale pamatujte, že budete potřebovat dostatek prostoru mezi zdí a postelí (přibližně 2 stopy), abyste mohli vstát z postele, aniž byste si vyndali kolena.

Dvojitá (plná) matraceJe manželská postel stejné velikosti jako plná postel?

Rozumíme zmatku. Bylo by mnohem jednodušší, kdybychom použili jen jeden výraz, ale manželská postel je stejná jako plná postel – 54 ”široká a 75” dlouhá. Pokud jste zvědaví, pouze 14% amerických párů spí na plné / dvojité matraci, podle údajů z průzkumu Statista. Queen je nejoblíbenější na 47%.

Jak můžete uspořádat svou ložnici tak, aby se vešla do matrace královské velikosti?Queen size matrace

Matrace velikosti Queen má šířku 60 palců, takže musíte v ložnici věnovat pozornost provozu, abyste mohli bezpečně vstávat z postele ve tmě. Pokud máte omezený prostor (a opravdu chcete matraci královny), naplánujte si hyperúpravu svého ložnicového nábytku. Pokud kus nábytku neslouží stanovenému účelu, pak ho vynechejte ze své ložnice. Vyberte si kompaktní víceúčelové kousky, abyste mohli optimalizovat využití dostupného prostoru. Například postel na platformě může místo komody poskytnout dostatek úložného prostoru.

Matrace King size - standard a KaliforniePokud dáte dohromady 2 matrace s oddělenými postelemi, bude to matrace king?

Nějaké, ale ne úplně. Dvě běžné matrace s oddělenými postelemi dohromady „téměř“ tvoří matraci velikosti King – s nedostatkem délky 5 “. Pokud ale vyzkoušíte dvě oddělené postele XL, vyrovnáte si plochu (šířku i délku) standardní matrace King. A proč, zeptáte se, by někdo chtěl dát dohromady dvě dvojčata XL, aby vytvořil krále? Pokud je vaším partnerem v posteli neklidný spáč, budete ušetřeni některých nepříjemných pohybů, které mohou snížit kvalitu spánku. Bonus: Užíváte si čas sounáležitosti v jedné posteli. Dvě dvojité matrace XL mohou být také dobrou volbou v náhradní ložnici, kterou využívají jednotlivci i páry.

Jaký je rozdíl mezi matrací twin a twin XL?

Zde je o něco více informací souvisejících s výše uvedenou otázkou. Běžná matrace o rozměrech dvojčat měří 39 “x 75”. Dvojče XL je 39 „x 80“. Pro vysoké lidi je tato extra 5 ”délka významným rozdílem z hlediska pohodlí.

Jak se srovnávají různé velikosti matrace?

Většina lidí obvykle uvažuje o dvou velikostech matrací podobné velikosti. Zřídka je někdo zmítaný mezi extrémy jako standardní dvojče a kalifornský král. S ohledem na to jsme vytvořili tento jednoduchý podváděcí list.

Který je lepší? Matrace Queen nebo King Matrace?

Královna matrace je 60 ”x 80”. Standardní král je 76 ”x 80”. Jelikož matrace King je širší, je to nejlepší pro páry, které potřebují více prostoru. Matrace Queen může být pro vás ideální, pokud máte rádi mazlení a potřebujete extra prostor pro ulehčení ve své ložnici. Pokud je problémem ekonomika, matrace s matkou bude často menší než matrace s matkou – rozhodující pro mnoho lidí.

Který je lepší? Plná matrace nebo dvojitá matrace?Jaká je nejlepší matrace pro váš věk a životní etapu?

Dvojče je také známé jako samostatná postel a to je přesný popis, protože je zde jen dost místa pro jednu osobu – dvojitá matrace měří 38 „x 75“. Je to nejvhodnější pro děti jako krok nahoru z postýlky nebo jako místo navíc pro spaní v ložnici pro hosty. Plná (dvojitá) matrace je o 16 ”širší, což z ní dělá pěknou matraci typu step-up. Stále považován za příliš těsný pro většinu dospělých párů, bude to v případě potřeby fungovat.

Který je lepší? Plná matrace nebo matrace královny?

Pokud máte spolubydlícího, pak je cesta královna. Je to oblíbená volba pro páry, která dává oběma partnerům trochu kroutit pokoj a přitom stále šetří prostor v ložnici. Ačkoli plná matrace může mít často nižší cenu, neposkytuje dostatek prostoru pro dvojčata. Pokud spíte sami – nebo kupujete pro dospívající – plná matrace nabízí prostor a ekonomiku. V nouzi to bude sloužit jako doplňkové spaní pro návštěvníky v náhradní místnosti.

Potřebujete pružinu, pokud máte plošinovou postel?

Nejprve si promluvme o tom, co je to platformová postel. Někdy se tomu říká kabinová postel, je to v podstatě matrace umístěná na vyvýšeném podstavci, obvykle pevném rámu. Tuhé rošty nebo mřížky pomáhají unést váhu matrace. Standardní výška ložné plochy se pohybuje od 5 do 12 palců. To je docela málo, což může pro některé pražce představovat výzvu, aby se dostali do postele a z postele. Pokud to není problém, můžete se vzdát pružiny boxu. To je součást přitažlivosti postelí na platformě, protože ušetříte peníze pouhým nákupem matrace. Pro většinu lidí je nákup skříňové pružiny stále dobrou volbou pro plošinovou postel. Nabízí nejen potřebnou výšku a pohodlí, ale také poskytuje další podporu matraci.

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *