Drew & Jonathan Scott, hostitelé Property Brothers, diskutují o technologii spánku

Pokud jde o technologie, pomáhá vám nebo brání kvalitě spánku?

technologie a spánekTechnologie nám zlepšují život, ale pokud jde o spánek, může to být skluz. Elektronická zařízení používaná příliš blízko času, kdy chceme jít spát, mohou narušovat naši schopnost usnout – a mohou způsobit přerušení spánku po celou noc. Naše výzvy s noční technologií podtrhují důležitost stanovení jasných hranic mezi námi a našimi zařízeními v noci. Technologie hraje roli, jak mohou potvrdit Drew a Jonathan Scott, hostitelé Property Brothers – ale co je podstatné? A čeho se můžeme během noci vzdát? Co považují za zásadní?

Rozhovor o „noční technologii“ s Drewem a Jonathanem Scottem

technologie spánkuJak začínáme chápat důležitost spánku a jeho spojení se zdravím, popularita sledovačů spánku stále roste. Někteří lidé hledají pomoc v aplikacích ve svých telefonech, aby pochopili své spánkové vzorce, zatímco jiní preferují nositelná zařízení, jako jsou Fitbit a Apple Watch.

Jonathan používá aplikaci budíku s názvem Sleep Time, bezplatnou aplikaci dostupnou výhradně pro iPhony, která monitoruje pohyb a spánkové vzorce. „Aplikace mě také probouzí pomalu na základě spánkových rytmů, takže se probouzím v čase, který dává mému tělu smysl.“ Drew má jiný přístup. „Nesleduji svůj spánek, ale snažím se držet plánu,“ říká. „V 21:00 jsem v posteli.“ číst a odpočívat, takže jsem schopen vstát brzy a začít den s pocitem energie. Používám Insight Timer pro meditační hudbu, která mi pomáhá zdravě spát, a také aplikaci Breathe, která zpomaluje dech a připravuje se na spánek.“

Síla temnoty, pokud jde o lepší spánek

Klíčovou součástí dobré spánkové hygieny – všechny prvky, které přispívají ke skvělému nočnímu spánku – je světlo. Podle článku publikovaného nadací Sleep Foundation je světlo „nejdůležitějším vnějším faktorem ovlivňujícím spánek“. I když víme, že nedostatek světla – tma – nám pomáhá usnout, nemusíme si uvědomovat jeho plný dopad po celou noc. Světlo hraje ústřední roli při regulaci našich individuálních cirkadiánních rytmů – vnitřních hodin našeho těla. Mezi jeho důležité funkce patří váš cirkadiánní rytmus, který nám díky regulaci spánkového hormonu melatoninu říká, kdy máme odpočívat a kdy se probudit. Tyto cykly mohou být narušeny v důsledku vystavení světlu v nesprávnou dobu, například před spaním.

Nastavitelná postel Scott Living.Jednoduše řečeno, vaše ložnice by měla být co nejtmavší a nejtišší pro nejlepší noční spánek.

Drew používá zatemňovací závěsy Smith & Noble, které nejen pomáhají udržet světlo, ale také tlumí zvuk. Může ovládat osvětlení ve svém domě prostřednictvím aplikace ADT, aby zajistil, že jeho ložnice zůstane tmavá. Při cestování volí cestu low-tech: „Oční masky jsou skvělé. Jeden používám při cestování, abych mohl mít plnou tmu a hlubší spánek. Také užitečné pro rychlé zdřímnutí na natáčení!“

Někdy se Jonathan před spaním rád dívá na televizi ve své ložnici. Aby zmírnil dopad modrého světla, které televizor vyzařuje, ztlumí podsvícení, aby bylo příjemnější. Jeho postel obsahuje nejnovější technologie. Má nastavitelnou postel Scott Living. „Pomáhá mi to zvednout hlavu, když se cítím trochu ucpaný nebo přecpaný z práce na staveništi,“ poznamenává.

Technický základ dobrého spánku – vaše matrace

Matrace se mohou zdát jako docela nekomplikované předměty, ale jsou v nich desítky detailů, velkých i malých. Různé typy pěn, tkanin a spirál jsou jen začátkem rovnice – jak jsou tyto komponenty uspořádány, vytváří optimální spánkový systém, navržený pro vynikající pohodlí a podporu. Jak říká Drew: „Většina lidí pravděpodobně nemyslí na technologii v matraci, ale je tam spousta práce! Naše matrace Scott Living Matrace jsou vybaveny trojitým chladicím systémem s exkluzivní paměťovou pěnou AlumiLast®, která odvádí teplo od vašeho těla po celou noc. Výsledkem je delší, hlubší spánek, který vám pomůže probudit se s pocitem svěžesti.“

Živé matrace ScottTato technologie se rozšiřuje na jednotlivě zabalené cívky uvnitř matrace, které jsou součástí systému Q5™ Twin Support, který poskytuje povrch pro spaní od okraje k okraji, maximální nastavitelnost a pět podpůrných zón pro optimální vyrovnání páteře.

Živé matrace Scott jsou skutečným odrazem osobního stylu Drewa a Jonathana a jeho oddanosti kvalitě. Chladicí systém v designu je u matrací působivým technologickým skokem. Ať už se díváte na matrace Scott Living, matrace Scott Living Signature nebo Drew and Jonathan Home, které budou brzy uvedeny na trh, všechny jejich matrace mají povrch chladný na dotek, díky inovativním chladicím systémům navrženým do konstrukce matrace. . Smysl chladicího systému v matraci? Aby teplo nerušilo váš spánek po celou noc.

Technologie má v ložnici své místo, zejména v matracích. Jak sdíleli bratři Scottové, sledovače spánku, nositelná zařízení a další vychytávky mohou doplnit váš zážitek z lůžka pro ten nejlepší zážitek z odpočinku.

Dobře si odpočiňte a probuďte se připraveni vyrazit!

Lepší spánek vede k lepším ránům, soustředí se na vaše cíle a sny na dosah. Máte chuť na další informace o spánku? Mrkni do těchto příspěvků:

Obchod Scott Living Matrace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *