Důvtipné rady pro zdravé návyky v roce 2021 od Drewa a Jonathana Scotta, hostitelů majetkových bratrů HGTV

Důvtipné rady pro zdravé návyky v roce 2021 od Drewa a Jonathana Scotta, hostitelů majetkových bratrů HGTV Bratři Scottovi sdílejí své nejlepší tipy a rady, jak zůstat zdraví v roce 2021

Pokud nás rok 2020 něčemu naučil, pak jen to, jak důležité je dobré zdraví a kolik to přispívá k naší schopnosti užívat si života. Karantény a uzamčení nás tlačily nečekanými způsoby a zářily jasným světlem na potřebu emocionální, duševní a fyzické péče o sebe. S výhledem do roku 2021 je čas přezkoumat některé z dobrých návyků, které jsme přijali, poté doladit a přijmout nové. A možná se také zbavíme některých ne tak skvělých návyků.

Drew a Jonathan Scott, hostitelé HGTV’s Property Brothers, na vlastní kůži vědí, jakou roli hraje dobré zdraví při zvládání rušného harmonogramu. Zatímco oni žonglují s odpovědností od navrhování stylových nových nabídek pro Scott Living až po plánování nového čísla Drew + Jonathan REVEAL, jejich nádherný časopis o životním stylu, chápou potřebu starat se o sebe – tělo i mysl. Se vším, co Skotové dělají, se vždy snaží o lepší, chytřejší a zdravější. To platí pro vytváření dobrých návyků do roku 2021.

Spánek – základní kámen zdravého životního stylu

Jak budou Drew a Jonathan řešit spánek v roce 2021? „Stejně jako mnoho lidí jsme měli po většinu minulého roku čas procvičovat si lepší spánkové návyky,“ říká Drew. „Takže teď se cítíme jako profesionálové!“ Moje žena Linda a já jsme zjistili, že lepší spánek je produktem všeho ostatního, co ve svém životě děláme. Pokud jíme lépe, cvičíme a investujeme do vztahů s rodinou a přáteli, přirozeně nám to pomáhá lépe spát. Jedna dobrá věc vede k druhé. “

Mezitím Jonathan zvolil trochu jiný přístup. „Doufám, že už nikdy nebudu mít další přiblížení,“ vysvětluje. „Jsem tak připraven přestat se dívat na obrazovky a začít trávit čas tváří v tvář s našimi rodiči, naším bratrem, opravdu kdokoli.“ Navíc se méně času na obrazovce rovná lepšímu spánku, takže vyhrávejte. “

Jak se mění jejich spánkové návyky, když pracují, oproti jejich vypnutému stavu, když jsou zaneprázdněni? Jak vysvětluje Drew: „Náš plán spánku byl docela konzistentní, protože jsme byli minulý rok tak blízko domova. Linda a já se rádi probouzíme brzy a cvičíme, protože nám to pomáhá dobře začít den. Jen se díky tomu cítíme lépe. “ Jeho sourozenec provedl určité posuny ve svých rituálech. „Myslím, že největší změnou mých spánkových návyků bylo stále více toho,“ říká Jonathan. „Ale oba jsme si podobní v tom, že jsme připraveni vstát a vyrazit, ať už je to pracovní den nebo víkend.“

Stejně jako mnoho zvyků, i zdravý spánkový plán je o rovnováze

„Může být těžké o tom mluvit hned teď, ale je to důležitější než kdy jindy,“ říká Jonathan. „Letošní rok bude o změnách, takže je důležité zajistit si strukturovaný čas jako na dobrou noc.“ Drew je na stejné stránce, ale s jediným rozdílem, který je třeba poznamenat: „Ano, každý může chvíli jít bez rutiny a někdy je dobré se pustit! Ale existuje jen tolik filmů a půllitrů zmrzliny, které můžete projít, než si myslíte, že opravdu potřebuji mít plán. A sněz trochu zeleniny. “

Důvtipné rady pro zdravé návyky v roce 2021 od Drewa a Jonathana Scotta, hostitelů majetkových bratrů HGTVTo je šalvějová rada. Dobrá výživa vyživuje tělo i mysl, ale za poslední rok bylo pro mnohé z nás příliš snadné vklouznout do méně než zdravých návyků, když procházíme novými stresy, od pokusů pracovat doma až po pomoc dětem s online učením . Bratři Scott také identifikovali a jsou odhodláni zrušit tyto ne tak dobré návyky v novém roce.

Jonathan říká, že v roce 2020 se z něj stal vášnivější obhájce otázek, na kterých mu záleží, jako je udržitelnost životního prostředí -, ale musel uznat jeho limity. „Cítil jsem, že musím vědět všechno, co se děje, pořád,“ říká. „Je důležité vědět, co se děje, ale samozřejmě musí existovat limit.“ Nyní se více zaměřuji na několik klíčových problémů a podporuji ostatní, kteří mohou mít různé vášně. “ Drew se také zaměřuje na to, jak letos dát do světa více dobrého. „To znamená méně času na rolování a více času na plánování a přijímání opatření,“ poznamenává.

Šalvějské rady od nás 2020 do nás 2021

V loňském roce proběhlo mnoho lekcí. Co se bratři Scottovi naučili a jaké tipy by jim jejich já 2020 řeklo jejich 2021? Jejich rady stojí za to poslouchat. „Nemějte pocit, že musíte plnit každou hodinu každý den,“ radí Jonathan. „Minulý rok nás přinutil zpomalit, což nejsme zvyklí.“ Obvykle jsme každý týden v letadle od jednoho natáčení k druhému, což se loni rozhodně nestalo! “

Drew má také několik moudrých slov, o která se může podělit. „Řekl bych svému já do roku 2020, aby ocenilo čas, který jsi dostal, i když to nevypadalo tak, jak bys očekával.“ Bylo dobré pověsit si více s Lindou a dohnat přátele a rodinu, a to i na dálku a online. “

Pokud váš seznam cílů do roku 2021 převyšuje lepší spánek, začněte tím, jak začnete svůj den. Přehodnoťte svůj plán spánku pomocí těchto tipů.

Ranní budík

 • Dostáváte spánek, který potřebujete, abyste zůstali zdraví a rozumní?Přestaňte stisknout tlačítko odložení. Opakované odložení alarmu vážně zhoršuje duševní funkce přerušením přirozeného cyklu spánku a probuzení.
 • Nasávejte slunce. Brzy ráno světlo vysílá silný signál probuzení do vašeho mozku, což může dramaticky zlepšit vaši náladu. Nemůžete se dostat ven? Zapněte telefon – podsvícení bude (většinou) dělat stejnou práci.
 • Hydratujte, jakmile se probudíte. Vaše tělo přežilo celou noc bez vody nebo jídla, takže metabolismu popohánějte velkou sklenicí vody (před první kávou) a snídaní bohatou na bílkoviny. Později budete během dne ohromeni vaší schopností odolat chutě.
 • Cvičení. Nyní, když jste naplnili spací palivovou nádrž, je čas použít část tohoto paliva k pohybu těla. Zaparkujte dále od kanceláře, použijte schody místo výtahu nebo vyklouzněte na polední procházku.

Odpolední energizéry

 • Může vás káva ve skutečnosti unavit?Zdřímnutí. Pokud se vám do noci nevejde solidních 8 hodin spánku, vklouzněte do spánku, abyste pomohli vyrovnat deficit.
 • Káva + zdřímnutí = maximální spánek. Vypijte chladný šálek kávy a poté popadněte 20minutovou siestu. Probudíte se, jakmile kofein zasáhne váš systém, a budete připraveni na zbytek dne.
 • Vypusťte energetické nápoje. Ukradnou vám spánek a zdravý rozum a mohou přispět k významnému přírůstku hmotnosti.

Sladké tipy na spánek

 • Nastavte si budík před spaním. Nastavte si v telefonu budík, který vám připomene, kdy je čas vypnout elektroniku a připravit se na spánek. Dokončete své domácí práce 20 minut, 20 minut osobní hygienou a 20 minut tiše si přečtěte nebo odpočiňte, než se na noc rozsvítí. Pokud musíte telefon nechat přes noc, položte jej lícem dolů na noční stolek a kontrolujte příchozí hovory pouze na čísla s nejvyšší prioritou.
 • Může vám levandule opravdu pomoci lépe spát?Čichejte cestu ke spánku. Bylo prokázáno, že aromaterapie (ylang-ylang, levandule a heřmánek) vám pomůže uvolnit se a rychleji usnout.
 • Optimalizujte svou ložnici pro spánek. Představte si svou postel a polštáře jako výkonnostní vybavení. Proveďte senzorický test vybavení vaší ložnice – zrak, dotek, čich, zvuk – to vše přispívá k vašemu dobrému (nebo ne tak dobrému) nočnímu spánku.
 • Použijte noční světlo. Jasná světla probudí váš mozek, takže osvětlete cestu do koupelny pomocí okolního osvětlení nebo malého nočního světla.

Ať se rozhodnete provést jakékoli změny v roce 2021, udělejte je s vědomím. Přemýšlejte o svých rutinách a posuďte, které vám dobře slouží a které ne. Jak zdůrazňují bratři Scottovi, zpomalení – i když trochu – nám dává dýchací místnost, abychom mohli uvažovat o tom, jak žijeme, a rozhodnout se, že to uděláme lépe pro větší zdraví a štěstí.

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *