Ely’s Luxury 1000 5zónový VP ActivEdge obvodové kapsové pružiny

Luxus je srdcem absolutně všeho, co děláme. Je to v materiálech, které vybíráme, výhodách, které nabízíme, a jednotlivých komponentech, které tvoří naše matrace.

Chceme vám nabídnout luxusní matraci, protože věříme, že je to to nejlepší pro vás a nejlepší pro životní prostředí.

Dnes žijeme ve společnosti, která chrlí matrace, jako by neměly vůbec žádný dopad na životní prostředí, ale ve skutečnosti ano. Miliony matrací jsou každý rok vyhozeny na skládku a důsledky toho zahrnují více než sto let rozkladu na matraci.

Nejlepší způsob, jak s tím bojovat, je vyrábět více matrací, které jsou vyrobeny z materiálů, které se biologicky rozkládají nebo lze recyklovat, ale také materiálů, které mají dlouhou životnost, aby spotřebitelé nemuseli výrobky každých pár let kupovat znovu.

To jsme se pokusili udělat s matrací Ely. Děláme to pomocí našich luxusních 1000 5zónových VP ActivEdge obvodových kapesních pružin.

Co je to taštičková odpružená matrace?

Nejprve vám pomůže vědět, co je taštičková matrace. Taštičková matrace v zásadě obsahuje malé jednotlivé pružiny, z nichž každá je všitá do vlastní kapsy materiálu. Pracují individuálně a nabízejí extra podporu, což je zvláště důležité, pokud máte problémy s tlakem na určité části těla.

Kapesní pružiny jsou úžasné, pokud jeden z vás vrtí hlavou a druhý je lehký spící, protože jejich nezávislý pohyb znamená, že se můžete házet a otáčet, aniž byste zasáhli svého partnera.

Luxusní 1000 5zónové VP ActivEdge obvodové kapsové pružiny

Nyní, když víte, co je taštičková matrace, dokážete si představit, že 1000 taštičkových pružin je obrovské množství individuální podpory. Možná vás ale překvapí, že čísla v kapse začínají na 600 a končí kolem 6000.

Možná si teď říkáte, že 1000 taštičkových pružin není zas tak mnoho, ale standardní king size matrace má v průměru kolem 600 pružin, a to se bavíme pouze o obvodu. Naše obvodové kapsové pružiny 1000 5 Zone VP ActivEdge nabízejí dynamickou podporu a eliminují pocit „srolování“, který byste mohli mít se standardní matrací. Díky tomu jsou ideální pro každého, ale zejména pro starší osoby nebo osoby s problémy s pohyblivostí.

Naše další prameny

Obvodové pružiny jsou úžasné, ale samy o sobě nejsou dobré. To je důvod, proč kombinujeme našich 1000 5zónových VP ActivEdge obvodových kapesních pružin s 5000 5zónových VP ActivEdge® Perimeter Performance Pocket Springs a Nested Tablet Pocket Springs. Tyto různé zóny umožňují extra podporu nejtěžším částem vašeho těla a pomáhají eliminovat bolest, která je někdy způsobena spánkem.

Způsob, jakým používáme pružiny v naší matraci, znamená, že když na ní spíte, máte oporu od okraje k okraji.

V kombinaci s našimi přírodními materiály, které pomáhají přizpůsobit se vašemu tělu, odvádět vlhkost, regulovat teplotu a vymýtit dýchací problémy často způsobené blízkostí škodlivých chemikálií, to bude opravdu ten nejlepší spánek vašeho života.

O našich dalších materiálech

Matrace Ely se vyrábí nejen neuvěřitelnou technologií taštičkových pružin, ale také z koňských žíní, bavlny a vlny.

Tyto tři hlavní materiály byly vybrány pro jejich úžasné vlastnosti, protože víme, že vytvářejí matrace, které jsou odolné, pohodlné a bezpečné.

To byly běžné výplně matrací až do průmyslové revoluce, kdy levnější alternativy znamenaly, že společnosti mohly maximalizovat zisk prodejem matrací, které, upřímně řečeno, nebyly příliš kvalitní.

Nyní, když tolik lidí upozorňuje na problémy, kterým životní prostředí čelí – a se spoustou těchto problémů způsobených hromadnou výrobou a spotřebou – spotřebitelé hledají nákladově efektivní a ekologicky šetrné způsoby, jak žít svůj život.

Naše tři základní přírodní materiály jsou všechny prodyšné, což znamená, že odvádějí vlhkost, která by jinak vytvořila dokonalou živnou půdu pro plísně a roztoče. To znamená, že jsou ideální pro ty z vás, kteří jsou alergičtí na věci.

Naše materiály jsou také přirozeně ohnivzdorné, takže je nemusíme stříkat nepříjemnými chemikáliemi, které by mohly poškodit vaše dýchací funkce.

Jsou také recyklovatelné, což znamená, že za deset let můžete klidně spát s vědomím, že vaše matrace Ely neucpává skládku a pomalu se nerozkládá. To je důležité, protože miliony matrací se každý rok vyhodí na skládku.

Ke všemu jsou matrace Ely k dispozici s 0% financováním a my vám dáme třicet zkušebních období spánku, abyste se ujistili, že budete s nákupem spokojeni, než se zavážete.

Pokud jste připraveni procházet náš sortiment, navštivte náš internetový obchod.

Pro více informací o našich úžasných materiálech, o tom, proč byly vybrány, a o výhodách pro vaše zdraví, si přečtěte více o našich 13 vrstvách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *