Feng Shui vaše ložnice pro lepší spánek

Možná jste už slyšeli o Feng Shui a výhodách jeho používání ve vašem domě, abyste si vytvořili více relaxačního prostoru. Jeho výhody nejlépe pocítíte ve své ložnici, kam si jdete odpočinout.

Možná nerozumíte tomu, jak vám toto starodávné umění může pomoci spát, ale může změnit celé vaše spánkové prostředí k lepšímu.

Možná si říkáte, co je to Feng Shui. V doslovném znění znamená „vítr a voda“. Tyto prvky jsou spojeny s dobrým zdravím a štěstím. Umění Feng Shui, odvozené a provozované původně v Číně, je implementováno po celém světě. Skládá se z uspořádání prostoru a předmětů v prostředí způsobem, o kterém se říká, že dosahuje harmonie a rovnováhy. To zní jako perfektní koktejl pro zasněný noční spánek.

Feng Shui vytváří harmonickou oblast, která údajně podporuje zdraví, pohodu a štěstí.

Mnoho lidí věří, že ano. Feng Shui údajně pracuje na vytváření léčivé a vyživující energie, která dramaticky zlepšuje zdraví vašeho spánku. Když je v místnosti dobrý Feng Shui, říká se, že přináší zlepšení úrovně relaxace, a všichni víme, jak důležitá je relaxace pro dobrý spánek.

Říká se, že Feng Shui buduje prostor, ve kterém se budete cítit milovaní a v bezpečí, a co víc potřebujete pro zdravý spánek.

Feng Shui vám může připadat matoucí, ale nemusí to být náročné. V tomto článku vám dáme několik jednoduchých nápadů, jak můžete dosáhnout Feng Shui ve své ložnici, a dále vysvětlíme, jak může zlepšit váš spánek.

První věc, kterou musíte udělat, je zajistit, aby vaše postel byla správně umístěna, v takzvané „velící poloze“. Aby byla vaše energie chráněna při spánku, měla by být vaše postel umístěna u zdi a měla by obsahovat pevné čelo. To vám poskytne další podporu a sníží pohyb energie nad vaší hlavou, což vám umožní mít klidný spánek.

Zrcadla by neměla směřovat přímo k vaší posteli, protože to může během spánku vyčerpat vaši energii a cílem spánku je obnovit.

Také se snažte nesrovnávat postel s dveřmi. V tradičním umění Feng Shui tato poloha představuje morbidní prohlášení, ve kterém je rakev odnesena jejíma nohama.

Otevírání oken během dne je technika Feng Shui, která umožňuje světlu a vzduchu protékat vaší ložnicí a vyčistit ji, než si lehnete do postele. Zkuste to dělat každý den, pokud můžete.

Chcete -li dosáhnout Feng Shui, musíte odstranit nebo rozdat nežádoucí nepořádek nebo předměty ve své ložnici. Všechno, co máte ve svém pokoji, by mělo podporovat pocit relaxace, lásky a harmonie.

Nejlepší je místnost bez elektřiny, ale chápeme, že to není pro každého, takže snížení spotřeby elektrické energie je dobrý začátek. Elektřinou rozumíme technologie, včetně televizorů, chytrých telefonů a notebooků.

Magnetická pole, která produkují, mají schopnost způsobovat zdravotní problémy a problémy se spánkem.

Účelem ložnice je čistě relaxace a zdravý spánek, vyhněte se tedy procházení krmivem nebo dohánění novinek. Pokud něco musíte udělat, může být dobrou alternativou meditace nebo čtení knihy.

Může to znít hloupě, ale opravdu to funguje. Nabídněte díky svému čistému a relaxačnímu prostoru tak často, jak můžete. Feng Shui je šamanská tradice, která věří, že vše žije, a to včetně vaší ložnice. Vaše ložnice vám dává odpočinek, takže byste si jí měli vážit a oslavovat, co může nabídnout. Díky vaší vděčnosti se můžete s tímto prostorem více spojit.

Skutečné živé umění matky přírody může přinést klid, což je přesně to, co chcete přilákat, když se ve své ložnici Feng Shui snažíte dosáhnout zdravého nočního spánku. Přirozený život může mít mnoho podob, ale umístění několika pokojových rostlin, hladkých kamenů do nádoby na vašem nočním stolku nebo naturistické provedení může mít na váš spánek pozitivní vliv.

Nenavrhujeme, abyste začali malovat, ale barvy, které začleníte do své ložnice, by měly být klidné a relaxační barvy. Při výběru barevné palety myslete na dřevo, oheň, Zemi, kov a vodu a použijte tyto prvky.

Ať už si vyberete cokoli, měli byste začlenit některé odkazy na Zemi, ať už barevné nebo objekty, protože ty vytvářejí výživnou energii. Je to skoro jako by vás někdo objal.

Matrace vyrobená z přírodních materiálů zapadne do vaší ložnice Feng Shui a pomůže vám dobře se vyspat. Matrace Ely jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů. Chcete -li zjistit více, přečtěte si o našich třinácti vrstvách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *