Investice do vašeho spánku – V posteli přece trávíme třetinu života …

Je šílené přemýšlet o tom, kolik svého života strávíme v posteli. Pokud to děláte správně a dostáváte doporučených osm hodin v noci, strávíte třetinu svého života odložením. Je to proto, že spánek je opravdu důležitý a naše těla jsou neoblomná, děláme to co nejvíce.

Je tedy opravdu dobré, že jim pomůžeme tím, že jim dáme nejlepší možnou šanci na spánek nejvyšší kvality, zvláště pokud nezvládáme celých osm hodin. Práce, děti a rušný společenský život někdy znamenají, že nemůžeme věnovat svým postelím tolik času, kolik bychom chtěli. jsou tam se musíme ujistit, že to děláme správně.

Děláme to investováním do spánku. Zde je našich 5 nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout.

Nepodceňujte důležitost vysoce kvalitní matrace. Možná ani nevíte, že vaše současná matrace je špatná, dokud nezkusíte úplně novou, takže i když máte pocit, že je vše v pořádku, je dobré matraci vyměnit, pokud je starší než osm let, pokud skřípe , pokud se potopí nebo je na něm kdekoli poškození.

Doporučujeme matraci vyrobenou z vysoce kvalitních přírodních materiálů, protože to jsou:

 • prodyšné (což znamená, že nejsou náchylné k plísním),
 • trvanlivé (což znamená, že vydrží déle než matrace vyrobené z vyrobených materiálů),
 • hypoalergenní (což znamená, že jsou skvělé pro lidi, kteří jsou náchylní k alergickým reakcím),
 • přirozeně zpomalující hoření (což znamená, že k jejich bezpečnosti nejsou potřeba žádné nepříjemné chemikálie).

Na matrace Ely je poskytována desetiletá záruka, a protože jsme tak přesvědčeni, že vyzkoušení jednoho zlepší váš spánek tak dramaticky, že nebudete moci snést odloučení, třicetidenní zkušební verze spánku.

Udělejte ze své ložnice útočiště klidu

Pokud se vám nedaří spát, možná je na čase opravit vaši ložnici. Vymalování a odstranění nepořádku může mít překvapivý dopad na náš spánek. Modrá, žlutá, zelená, stříbrná, oranžová a růžová jsou nejlepší barvy pro ložnici, protože pomáhají snižovat stres a uklidňují nervový systém.

Pokud máte tendenci hromadit, je načase získat pomoc a odmítnout. St Lawrence University v New Yorku zjistila, že ti, kterým hrozí hromadění, spí hůře než ti, kteří nemají spoustu nepořádku. Nepoužitelné ložnice a méně pohodlné nebo nefunkční postele zvyšují riziko kognitivní dysfunkce, deprese a stresu.

Rozjímání

Můžete si myslet, že je to všechno hippie nesmysl, ale bylo prokázáno, že meditace zlepšuje nespavost.

Možná si nemyslíte, že máte čas se oddat, ale deset minut denně meditace je vše, co potřebujete ke zlepšení celkové nálady a kvality spánku.

Pokud jste nováček, můžete si stáhnout spoustu aplikací, které vám pomohou naučit se provazy. Naučí vás, jak vypnout mysl pomocí vedené meditace a uklidňující hudby. Za chvilku z vás bude profík!

Sladké vůně

Váš nos je mocný nástroj. Komunikuje s vaším mozkem a řekne vám, kdy je čas k jídlu, nebo je třeba se něčeho obávat, nebo si pes udělal nepořádek v obývacím pokoji. Může vám také říci, kdy je čas jít spát.

Následující vůně byly spojeny s ospalostí:

 • Levandule
 • Kozlík lékařský
 • Bergamot
 • Heřmánek římský
 • šalvěj muškátová
 • Sladká majoránka
 • Cedrové dřevo

Tyto vůně můžete koupit ve formě esenciálního oleje, jako kadidlo, nebo chcete -li snadný život, jako svíčky. Dej je do své ložnice a oni řeknou tvému ​​nosu, aby tvému ​​mozku řekl, že je čas jít spát.

Investujte čas

Víme, že život je zaneprázdněný a můžete mít pocit, že sezení a sledování televize jsou životně důležité pro vaše zdraví a pohodu, protože máte téměř žádný volný čas, ale věřte nám, když vám řekneme, že investování více volného času do spánku bude znamenat budete se cítit mnohem lépe.

Zjevně to není vždy možné, ale pokud se můžete zbavit některých věcí, které děláte, když můžete spát, a místo toho investovat čas do spánku, zlepší to vaši celkovou náladu i zdraví a pohoda.

Začněte svou matrací

Pokud jste dnes připraveni zlepšit svůj spánek, prohlédněte si naši nabídku matrací. Jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů a mají třicetidenní zkušební verzi spánku a desetiletou záruku.

Náš dvoučlenný tým vám doručí matraci a recykluje vaši starou, takže doručení bude bezproblémové.

Pojďme proměnit váš spánek. Investujte do matrace Ely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *