Jak recyklovat starou matraci: Vyberte si naši udržitelnou matraci Ely

Nešťastnou realitou je, že každá matrace, která vám v průběhu let dobře sloužila, dosáhne svého konce. Obecná shoda je v tom, že byste měli matraci vyměňovat každých 10 let, ale – podle nedávných studií Rady pro spánek – byste ji měli vyměňovat každých 6 až 8 let.

Není divu, že by to říkali, protože mají odkazy na postele. Jedná se o odbor vzdělávání spotřebitelů v National Bed Federation, který je obchodním sdružením pro britské výrobce postelí.

Ale ať už věříte jejich radám, nebo ne, vaše matrace by měla být vyměněna, když je stará. Čím kvalitnější je vaše matrace, tím déle trvá její stárnutí.

Výrobci matrací samozřejmě chtějí, abyste si koupili více matrací, protože vydělávají peníze, když to uděláte.

Na začátek bychom vás proto chtěli požádat, abyste se ujistili, že nyní je naprosto správný čas na nákup nové matrace. Pokud je vaším problémem povědomí o životním prostředí, je to první otázka, kterou byste se měli zeptat.

Jakmile zjistíte, že to je, můžeme přejít k tomu, jak recyklujete starou matraci.

Jak poznám, že je čas vyměnit matraci?

Pokud vaše matrace překročila životnost stanovenou výrobcem, je pravděpodobně čas ji pustit. Neberte to však doslovně. Možná jste si koupili matraci před deseti lety a sotva jste na ní spali, nebo možná jste svobodní a spíte jen na jedné straně. Existují individuální okolnosti, které mohou zvýšit životnost vaší matrace, což znamená, že ještě není čas ji recyklovat.

Některé známky, které musíte rozhodně vyměnit za matraci, zahrnují:

  • Plesající
  • Ztráta pohodlí
  • Páteř již není ve správném zarovnání
  • Ztuhlost a bolestivost, když jste vzhůru
  • Astma nebo alergie se začínají zhoršovat
  • Slzy nebo trhání ovlivňující stavbu
  • Umět cítit pružiny

Pokud jste v této fázi – a začínáte si myslet, že nová matrace zní jako správná věc – zeptejte se sami sebe; jaká je další kapitola příběhu mé staré matrace?

Prostředí je neuvěřitelně důležité a mnoho spotřebitelů si to uvědomuje. To znamená, že hledají společnosti, které by jim pomohly udržet nízkou uhlíkovou stopu. Když kupujete matraci, nejlepším způsobem, jak to udělat, je hledat matracové společnosti, které nejen vyrábějí matrace šetrné k životnímu prostředí, ale mohou vám pomoci recyklovat staré.

Tady v Ely jsme na misi, abychom zajistili, že odpadní matrace neskončí na skládce. Nabízíme možnost recyklovat vaši starou matraci, když si u nás koupíte novou. Společnost Ely si váží životního prostředí a chce změnit způsob nakládání s odpady.

Jen ve Velké Británii si každý rok najde cestu na skládky přibližně 6 milionů starých matrací. Nejen, že jsou plné škodlivých chemikálií, ale jejich rozpad trvá stovky let. Je pravděpodobné, že každá matrace, kterou jste kdy měli, vás přežije. Dochází nám místo.

Dobrou zprávou je, že lidé si stále více uvědomují životní prostředí a ekologii. Chtějí z planety udělat lepší a čistší místo.

Zde v Ely nabízíme produkty, které jsou zcela biologicky odbouratelné, a recyklujeme staré matrace. A nejsme jedinou společností, která takto funguje. Je na vás, abyste se rozhodli správně.

Vyrábíme také produkty, které vydrží déle, což znamená, že je musíte méně vyměňovat, což má pozitivní dopad na životní prostředí.

Jsme partnerem skupiny The Recycling Group, která nabízí skvělé služby. Zodpovědně svléknou vaši starou matraci a recyklují její součásti. Společnost THey do dnešního dne recyklovala více než 1 milion matrací a bezpochyby snížila obrovské množství matrací, které končí na skládkách. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této iniciativy.

Naše matrace jsou ručně vyrobené ve Velké Británii z přírodních materiálů a jsou 100% biologicky odbouratelné a netoxické. Naším cílem je být britským výrobcem přírodních matrací číslo jedna za dostupné ceny. Chceme vyrábět ty nejlepší matrace, které dokážeme, aniž by to mělo dopad na kvalitu nebo poškození životního prostředí, a chceme, aby pro vás byly zdravé a pohodlné na spaní. Budete mít zdravý spánek přátelský k planetě.

Pokud vám záleží na životním prostředí, hledejte organizace, které se chlubí svými environmentálními praktikami, protože to odpovídá jejich fungování. Chcete, aby se každá společnost, od které nakupujete, oženila s vaší etikou, protože to z vás dělá vědomého a zdvořilého kupce.

Hledejte společnosti jako my, které mají spojenectví se společnostmi, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle. Naše partnerství se společností The Furniture Recycling Group usnadní recyklaci vaší staré matrace a přírodní materiály v našich matracích znamenají, že když dosáhnou konce své životnosti, nepoškodíte tak životní prostředí.

Zde v Ely bereme náš dopad na životní prostředí velmi vážně a rádi jej deklarujeme.

Rádi bychom si s vámi promluvili, takže pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás na čísle 0203 476 3805. Můžete nám také poslat e-mail na adresu Info@elymattress.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *