Matrace Natural Zip and Link – matrace Ely

Matrace Ely je přírodní matrace vyráběná ručně ve Velké Británii – ale věděli jste, že matraci Ely lze objednat také jako přírodní matraci Zip and Link? V minulém roce jsme měli několik žádostí o matrace Zip a Link, takže jsme si mysleli, že tyto informace spojíme, abychom vám pomohli rozhodnout, zda je matrace Ely se zipem a linkou pro vás tou správnou volbou.

První věc je první, co je to „matrace Zip and Link“?

Matrace na zip a na zip jsou v zásadě dvě matrace spojené zipem, aby vznikla jedna větší, celá matrace, často superkrálové velikosti. Umožňuje každé matraci mít různé pocity, což umožňuje párům pohodlně spát, když dávají přednost odlišnému napětí matrace. Umožňuje také pojmout matrace na úzká schodiště nebo chodby.

Začali používat matrace se zipem a linkami v hotelech, kde mohli snadno nabídnout flexibilitu pro hosty, kteří chtěli jedno nebo dvoulůžkové postele na rozdíl od krále nebo super krále. Základ postele by vznikl jako dva samostatné singly, které byly spojeny se spojovací lištou a vytvořily jednu postel, když hosté chtěli párový pokoj.

Proč si koupit matraci Ely Zip and Link?

Je skvělé, pokud je pro vás ideální standardní matrace Ely. Existuje však několik důvodů, proč si někteří zákazníci raději objednají matraci Ely na zip a na odkazy:

 • Sdílejí matraci s partnerem a dávají přednost odlišným matracím
 • Schodiště je obtížné manévrovat se superkrálovskou matrací
 • V Essence jsou to dvě postele v jedné – takže můžete dokonce použít jednotlivé přikrývky a přikrývky, abyste se vyhnuli tomu, že vám během noci bude partner chladit pokrývky.
 • Pokud zkombinujete matraci Ely se zipem a linkou se základnou se zipem a linkami, můžete potenciálně vytvořit dva singly, když přijdou hosté.

V jakých velikostech přichází matrace Zip and Link?

Naše matrace se zipem a linkami se dodává v jakékoli velikosti podle vašeho výběru. Můžeme vyrobit jednoduchou matraci se zipem a linkou, matraci s dvojitým zipem a linkou, matraci king zip a link nebo super king zip a link.

Tradičně vyráběli pouze matrace King nebo Super King jako zip a odkazy, ale protože jsme výrobcem matrací, dokážeme uspokojit vlastní požadavky docela snadno.

Jaké jsou výhody výběru matrace Ely jako možnosti zipu a odkazu?

 • Naše matrace je hypoalergenní, takže to znamená, že odpuzuje roztoče (méně roztočů znamená méně příznaků alergie)
 • Nechemická – přírodní matrace obvykle není ošetřena nebezpečnými chemikáliemi zpomalujícími hoření. Nejsou vyrobeny ze syntetického polyurethanu, který je známým spouštěčem alergie atd.
 • Absorpční vlastnosti odvádějící vlhkost
 • Přirozené protipožární vlastnosti
 • Regulují tělesnou teplotu
 • Šetrné k životnímu prostředí, protože jsou vyrobeny ze 100% přírodních složek, které jsou biologicky odbouratelné.

Důvody, proč si lidé kupují matraci Zip and Link

 • Různé hmotnosti těla dávají přednost odlišným pocitům matrace
 • Pozice spánku určují požadavky na pohodlí
 • Pokud potřebujete univerzálnost nebo flexibilitu při přeměně postele na dva singly
 • Usnadňuje otáčení nebo otáčení matrace
 • Manévrování matrace do stísněných prostor je jednodušší, zejména pokud bude přístup do ložnice komplikovaný.

Cítíte zipy na matraci?

Zipy jsou strategicky rozmístěny tak, že je nebudete vůbec cítit, když si lehnete k odpočinku. Zipy jsou často umístěny po stranách v horní i dolní části matrace a pro šev jsou často umístěny na okraji. Když jsou tedy na zip, sklopí se

Kolik stojí matrace Natural Zip and Link?

Jakákoli verze matrace Ely se zipem a odkazem stojí 10% nad cenou zobrazenou na webu pro jakoukoli velikostní variantu. To platí pro všechny přizpůsobené možnosti matrací jakékoli velikosti. Výroba vaší matrace na zip a odkaz na přírodní matraci může trvat o něco déle, ale s vámi to budeme komunikovat a při objednávce vám sdělíme datum.

Jak mohu objednat matraci Zip and Link?

Máte dvě možnosti, jak objednat přírodní matraci Ely se zipem a odkazem:

Možnost A – Zakupte si matraci na webu a v poznámkách k objednávce požádejte, aby byla vyrobena ve stylu zipu a odkazu. Poté vám zašleme odkaz na zaplacení dalších 10%, než matraci vyrobíme.

Možnost B – pošlete e-mail na adresu info@elymattress.com a požádejte o přizpůsobenou matraci Zip and Link a my vám zašleme odkaz na zakoupení vaší matrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *