Je přírodní matrace dostupnou volbou?

Lidé, kteří jedí, pijí a nakupují organické nebo přírodní produkty, jsou za tuto výsadu často účtováni více. Produkty jako tyto přicházejí s luxusní pověstí, a tak možná zjistíte, že musíte platit významnou cenu za právo vlastnit něco, co stojí víc a jeho výroba trvá déle. Jsou přírodní produkty vždy dražší? Tady je to, co vám můžeme říct.

Přírodní výhody pro nás všechny

Přírodní produkty by vám měly dát uvnitř pocit hřejivosti a fuzzy, protože nejenže dokonale konkurují konvenčním možnostem, ale to, co za své peníze získáte, je mnohem větší než samotný produkt.

Konvenční trh obecně usiluje o nejnižší možnou cenu, ale často je to na úkor životního prostředí. Existuje pouze jedna planeta a všichni na ní musíme žít, takže i když si musíte trochu připlatit, vy Vím, že váš produkt byl přinejmenším přátelský k planetě.

Nákup přírodních předmětů může stát o něco víc, ale jaké jsou větší investice než do zdraví našeho životního prostředí?

Materiály

Možná tedy existují levnější matrace, ale jaké jsou skutečné náklady na jejich nákup? Kromě skutečnosti, že vyrobené materiály ničí planetu, levnější materiály často představují riziko pro naše zdraví.

Například nízko kvalitní pěnové matrace si nezachovají svůj tvar a mohou způsobit problémy se zády a krkem. Pokud vám to není příjemné, váš spánek bude trpět a špatná kvalita spánku souvisí s nedostatkem soustředění, vyšším stresem a přírůstkem hmotnosti. Z dlouhodobého hlediska by to mohlo vést k dalším nákladům v jiných oblastech vašeho života.

Při nákupu velmi levných matrací od neznámých prodejců byste také měli být velmi opatrní. Všichni jsme viděli online hororové příběhy o lidech, kteří svým dětem koupili hračky v online obchodech a zjistili, že obsahují nebezpečné materiály. Totéž se může stát s matracemi. Ne každý má svědomí. Pokud jde o vaše zdraví, co jste ochotni zaplatit?

Cena často souvisí s kvalitou

Říkají, že dostanete to, za co zaplatíte, a my musíme souhlasit. Cena je obvykle spojena s kvalitou, což znamená, že vše, co si koupíte, do kterého jste investovali více peněz, vám pravděpodobně vydrží déle, což znamená, že nemusíte utrácet peníze znovu po řádcích, nebo ne na dlouhou dobu. . Chápeme, že někteří lidé nemají peníze na zaplacení vysoké částky předem, a možná nákup levnějšího kvalitního produktu je váš způsob, jak rozdělit náklady na několik let namísto rozdvojení najednou, ale pokud je to škodlivé pro vaše zdraví, jak jsme již zmínili, můžete nakonec utratit jinde kvůli problémům způsobeným levnými výrobky.

Je lepší hledat způsoby, jak skutečně rozdělit náklady a investovat do něčeho vysoce kvalitního a dlouhodobého, který netopýr vydrží.

Cena klesá

Vzhledem k tomu, že se přírodní a ekologické produkty stávají běžnějšími, vstupují na trh noví konkurenti. S přidanou konkurencí přichází i konkurenceschopné ceny a jak roste poptávka po organických a přirozeně pěstovaných produktech, zemědělci si mohou dovolit poskytovat své materiály za nižší cenu, než by mohli původně.

Před deseti lety byly bioprodukty bolestně drahé a obvykle byly dostupné pouze bohatým a privilegovaným, ale dnes jsou mnohem dostupnější. Naše matrace jsou 100% přírodní a začínají na 790 GBP, což je mnohem dostupnější, pokud si náklady rozdělíte pomocí Dividebuy. Jsou také garantováni na deset let, což z nich dělá užitečnou investici.

Dividebuy k šíření nákladů bez úroků

Dividebuy je naše odpověď na drahé matrace. Naše možnost bezúročného kreditu znamená, že můžete rozložit náklady na své životní prostředí a zdravotně nezávadné matrace, takže to nebude na váš bankovní účet tak velkým hitem.

Neexistují žádné skryté poplatky a 0% RPSN, navíc máme 96% míru schválení, takže se nemusíte obávat, že byste mohli být odmítnuti. Je to velmi nepravděpodobné.

Aplikace je také opravdu snadná. Můžete vyplnit digitální formulář a podepsat ho elektronickým podpisem, jehož vyplnění netrvá déle než několik minut. Téměř okamžitě zjistíte, zda máte nárok. Je to opravdu tak jednoduché.

V závislosti na hodnotě vaší položky budete mít možnost zvolit rozložení nákladů na tři až dvanáct měsíců.

Více informací o Dividebuy najdete zde.

Po schválení budete mít také přístup k exkluzivním nabídkám maloobchodních partnerů a rychlému placení.

Ano, přírodní matrace stojí za každý cent

Přírodní matrace mohou být o něco dražší, ale to není problém, pokud můžete rozložit náklady. Vydrží dlouho, cítí se lépe a jsou přátelští k planetě, což znamená, že můžete v noci spát s vědomím, že jste investovali do něčeho dobrého, něčeho, co vám vydrží dlouho, a něčeho, co je bezpečné. Nemyslíme si, že to bude mnohem lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *