Koňská vlasová matrace: Výhody používání koňských vlasů v naší přírodní matraci

Koňské vlasy jsou základní složkou textilu po opravdu dlouhou dobu. Zvláště za starých časů to bylo začleněno do luxusních matrací, dokud lidská kapacita vyrábět vyrobené materiály neznamenala, že by bylo levnější místo toho používat nepřirozené věci.

Koňské vlasy se ale v dnešní době obecně používaly pro bohaté a královské lidi a vrací se zpět. Dnes je stále klasifikován jako luxusní produkt, ale naštěstí je mnohem efektivnější z hlediska nákladů.

Koňské vlasy jsou luxusním výrobkem, protože mají mnoho výhod, zejména pokud jde o pohodlí a podporu. Je součástí mnoha nejlepších čalounických vláken dostupných na trhu a je klasifikována jako prémiová výplň. Zde je důvod.

Pokud si chcete koupit matraci do vlasů, podívejte se na matraci Ely.

Je to měkké

Už jste někdy hladili koně? Jsou hedvábně hladké. Koňské vlasy se často používají v matracích a jiném měkkém nábytku, protože jsou to přirozeně měkké materiály a na přírodních pokladech, které Země nabízí, je něco zvláštního.

Nejenže je vlásenka měkká, ale také silná. To je důležité, protože chcete, aby vaše matrace vydržela dlouho. Tvoří také kontury těla, protože je pružné, obvykle proto, že je škádleno – někdy ručně – a tvoří tak miniaturní pružinu.

Je tedy silný, pohybuje se a je měkký. Tři velká klíšťata.

Je přirozeně hypoalergenní

Jste citliví na alergeny? Potěší vás, že koňské vlasy mají hypoalergenní vlastnosti. Co to znamená? Nejen, že koňské vlasy procházejí procesem sterilizace a odstraňování bakterií před jejich použitím, ale jejich struktura napomáhá schopnosti odpuzovat roztoče, což znamená, že jsou méně prašné, a proto nespustí vaše alergie.

Odvádí vlhkost

Koně tráví spoustu času venku. Pokud by absorbovali vodu, bylo by to pro ně velmi špatné. Jejich vlasy, stejně jako vlasy mnoha venkovních savců, se vyvinuly tak, aby odváděly vlhkost, což je pro vás skvělé. Když spíte, potíte se. Pokud ležíte v potu, není to pro vás dobré. Naruší to váš spánek a může začít páchnout. Může také přilákat bakterie a poškodit matraci. Materiály, které odvádějí vlhkost, zastavují tvorbu plísní, které poškozují matrace, takže materiál jako koňské vlasy může ve skutečnosti prodloužit životnost vaší matrace.

Dělá to tak, že je dostatečně dutý, aby umožňoval volnému proudění vzduchu, což povrch rychleji vysuší.

Koňské žíně je odolné

Nějak jsme to zmínili výše, ale zaslouží si to svůj vlastní bod. Díky svým vlastnostem odolnost vůči koňským vlasům znamená, že nejen vydrží dlouho, ale také zůstane pohodlná. Nesnižuje se jako syntetické látky, což znamená, že koňské vlasy v našich matracích pomáhají našim matracím zůstat skákací a pohodlné.

Koňské vlasy nemusí být drahé

Možná si myslíte, že matrace vyrobené z přírodních materiálů, jako jsou koňské vlasy, jsou drahé, ale záleží na tom, jak se na to díváte. Je pravda, že s nákupem přírodních materiálů v jakékoli formě mohou souviset náklady, obvykle proto, že jejich pořízení je nákladnější. Mají však tendenci být kvalitnější, a proto vydrží déle.

Stále jsou pro vás dosažitelné, pokud nakupujete na správných místech. Matrace Ely používá technologii DivideBuy k rozdělení plateb za naše matrace, takže si každý může dovolit investici do matrace, na kterou je poskytována desetiletá záruka.

Je to biologicky odbouratelné

Máte představu, kolik matrací skončí každý rok na skládce? Mnoho. Matrace vyrobené z přírodních materiálů jsou biologicky odbouratelné, což znamená, že se rychle rozpadnou a nepoškodí životní prostředí.

Proces extrakce a použití materiálů, jako jsou koňské vlasy, je také pro životní prostředí výhodnější než vytváření umělých vláken. Vzhledem k tomu, že emise uhlíku jsou v současné době obrovským důvodem k obavám, měli bychom všichni upřednostňovat přechod k používání přírodních produktů.

Další úžasné přírodní materiály

Koňské vlasy nejsou jediným neuvěřitelným přírodním materiálem používaným v našich matracích. Každá z našich třinácti vrstev byla pečlivě vybrána pro své neuvěřitelné vlastnosti.

Například používáme vlnu, protože se přizpůsobuje teplotě, v létě vás ochladí a v zimě zahřeje.

Používáme také bavlnu, která bývala běžnou výplní matrací až do průmyslové revoluce. Stejně jako koňské vlasy je bavlna pružná a prodyšná, což znamená, že umožňuje proudění vzduchu kolem vaší matrace, což je důležité pro udržení dobře větrané matrace a bez zápachu.

Další informace o našich třinácti vrstvách najdete na naší specializované webové stránce. Chcete-li procházet naše matrace, které zahrnují naši dětskou matraci Ely, navštivte náš internetový obchod.

Pokud byste chtěli získat více informací o našich 0% možnostech financování pomocí DivideBuy, najdete více informací na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *