Novinky o spánku – Nechte spát rodiče, kojence a děti

Ať už jste novým rodičem nebo veteránem, boj o dobrý spánek začíná brzy – a drží se navždy

Spánek může být první a největší výzvou, které noví rodiče čelí. A právě když si myslí, že mají věci vyřešené, jejich děti se rozhodnou, že aktuální program již není přijatelný. Od spánku přes noc k nočním hrůzám až po zajištění toho, že vaše děti spí dostatečně na svůj věk, je dobrý spánek pro rodiče nikdy nekončící boj.

Pokud bojujete se zdravými rodinnými spánkovými rutinami, našli jsme několik zpravodajských zdrojů, které vám a vaší rodině pomohou najít cestu k lepšímu spánku. Zdravé spánkové návyky přece začínají na začátku života a mohou zajistit, aby se z vašich dětí staly šťastní a úspěšní dospělí.

Pokud se dostanete na konec příspěvku, našli jsme výzkumnou studii spánku, která nabízí účastníkům spánek. Zní to jako vysněná práce, že?

Novinky o spánku - Nechte spát rodiče, kojence a děti Rodiče a spánek – boj je skutečný… a dlouhý

Každý nový rodič ví, že jeho spánek trpí, když má děti, a existují důkazy, že se to na chvíli nemusí zlepšit. Zdá se, že tento boj je nejhorší pro prvorodičky, které v prvních třech měsících po porodu spí v průměru o hodinu méně než před těhotenstvím. Vzít zprávu domů?

  • Noční spaní pro kojence (definované jako 6 až 8 hodin nepřetržitého spánku) není běžným jevem – dokonce ani ve věku 6 měsíců.
  • Spánek je u dětí (a dospělých) proměnlivý a spánek přes noc u kojenců by měl být považován za spíš proces než za milník.
  • Spánek rodičů v prvním roce života dítěte je výzvou a po mnoho let se nezlepšuje. Číst dál: com

11 důvodů, proč vaše dítě nebude spát a jak to zvládnout

Spát. Nikdo u vás doma toho pravděpodobně nezíská hodně, zvláště během prvních měsíců. A i když vaše malá přespí celou noc, mohou se občas objevit problémy se spánkem dítěte. Řešení nočních poruch je prostě součástí toho, že jsi rodič.

Většina problémů souvisejících s tím, že dítě nespí, je způsobeno dočasnými věcmi, jako je nemoc, kousání zubů, vývojové milníky nebo změny v rutině – takže se občasné spánkové snafu pravděpodobně nemusí bát. Stále přetrvávající problémy se spánkem, které ztěžují vašemu dítěti (a vám!) Získat zbytek, který oba potřebujete, by mohly být známkou většího problému. Přečtěte si více: whattoexpect.com

Novinky o spánku - Nechte spát rodiče, kojence a děti Co rodiče potřebují vědět o dětské spánkové hudbě

První rodiče, kteří zoufale potřebují, aby jejich dítě spalo celou noc, by se mohli v procesu pomoci obrátit na hudbu spánku dítěte. Dr. Mona Amin, pediatrka, matka a zakladatelka platformy PedsDocTalk, platformy podcastů a sociálních médií, která pomáhá matkám a tátům orientovat se v rozhodnutích o péči, říká, že spánková hudba pro děti je obvykle označována jako „bílý šum“. „Jelikož má napodobovat dělohu, může být prospěšné pro mnoho dětí spát v prvních třech měsících života.“ Protože napodobuje zvuk plodové vody v děloze, může být uklidňující pro uklidnění dětí. “ Přečtěte si více: today.com

Je západní způsob výchovy dětí divný?

Spánek oddělený od našich dětí je relativně nedávný vývoj – a ne ten, který se šíří po celém světě. V jiných kulturách je obvyklé sdílení pokoje a někdy postele s dítětem. To není jediný aspekt nového rodičovství, který lidé ze Západu dělají jinak. Od zdřímnutí podle harmonogramu a nácviku spánku až po tlačení našich dětí v kočárcích, to, co si můžeme představit jako standardní rodičovské postupy, je často všechno.

Klíčem k přemýšlení mimo západní krabici by mohlo být zapamatování si, že děti nás nemají manipulovat, bez ohledu na to, jak lákavé by mohlo být vidět to tak ve 3 hodiny ráno. „To, co skutečně s dětmi potřebujeme, je přestat o nich přemýšlet jako o těžko potěšitelných šéfech,“ říká Debmita Dutta, lékařka a konzultantka v oblasti rodičovství v indickém Bangalore. „Jsou to bezmocné malé bytosti, které přišly na tento svět, a musíme se na ně dívat s empatií a soucitem.“ Přečtěte si více: bbc.com

Výzkum spánku – jak získat spánek

To by mohla být doslova práce snů – vydělávání peněz spaním, včetně noci v pětihvězdičkovém letovisku. „Vybraný kandidát stráví pět nocí spaním v různých prostředích nastavených naším týmem, včetně jedné noci v luxusním 5hvězdičkovém letovisku,“ uvádí se v příspěvku. Uchazeč bude muset každou noc napsat zprávu o svých spánkových zkušenostech a o tom, jak každé ze specifických spánkových prostředí ovlivnilo jejich kvalitu spánku. Všechny příspěvky budou zaslány do 31. března. Přečtěte si více: cnn.com

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living přepravitelná matrace na spaní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *