Koupit si luxusní matraci znamená koupit kvalitu a dlouhou životnost

Jsou věci, které byste v životě neměli dělat levně. Například krémy na obličej. Nákup levného krému na obličej může znamenat, že si na obličej dáváte nebezpečné chemikálie. Je uznávanou skutečností, že levné jídlo pro vás bývá horší než dražší značky. A nezačínejte s levnými vysavači.

Obecná shoda je, že čím více za něco utratíte, tím je to kvalitnější. Ale nejde jen o to, jak dlouho věci vydrží, ale někdy jde také o to, jak jsou věci bezpečné. To platí zejména, když se podíváme na matrace.

Vaše matrace je velmi důležitá pro vaše celkové zdraví. Spíte přitisknutí k němu osm hodin denně a jste ve velmi zranitelném stavu. Chcete, aby vaše matrace byla bezpečným a zdravým prostředím pro spánek. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je investovat do vysoké kvality.

Víme, že to není vždy možné. Ne každý má peníze potřebné na nákup vysoce kvalitních věcí pokaždé, když potřebuje upgradovat. To je důvod, proč nabízíme naše vysoce kvalitní matrace s 0% finančními dohodami, abyste si mohli rozdělit náklady.

Víme, co si možná myslíte. Je to opravdu tak velký obchod? Nemůžu si koupit tu levnou matraci s doručením do druhého dne, kterou jsem viděl online?

No, rádi bychom vás vyzvali, abyste šlapali opatrně. Zde je důvod.

Levné matrace mohou být zdraví škodlivé

Možná jste to nevěděli, ale levné matrace mohou být někdy vyrobeny z materiálů, které jsou škodlivé pro vaše zdraví. Může to být proto, že k nim byly přidány věci, které pro vás nejsou skvělé, nebo protože pro vás přirozeně nejsou příliš dobré.

Vezměte si například pěnu. Pěna není přirozeně zpomalující hoření, a proto do ní musí být přidány chemikálie, aby byla bezpečná v případě požáru, a je známo, že tyto chemikálie způsobují dýchací potíže. Pěnové matrace také obsahují těkavé organické sloučeniny (VOC), které jsou nevyhnutelnou součástí používání materiálů obsahujících polyuretan. VOC procházejí procesem zvaným odplyňování, který je často velmi páchnoucí. Nejen to, ale některé produkty, které obsahují hodně VOC, mohou být nebezpečné.

Pěna není jediný problém, pokud jde o matrace a vaše zdraví. Matrace vyrobené z nepřírodních materiálů často nejsou prodyšné, což znamená, že se na nich při spánku s větší pravděpodobností potí. To může způsobit nejrůznější problémy. Propocené matrace jsou ideálním místem pro růst plísní a plísní. Postupem času to není špatné jen pro vaše zdraví, ale také pro vaši matraci. Může shnít materiál a znamená to, že vaše matrace musí být vyřazena mnohem rychleji, než byste chtěli.

Ale neměli bychom podceňovat ani dopad, který to má na zdraví. Lidé, kteří mají astma nebo jiné problémy s dýcháním a plícemi, by měli být obzvláště opatrní při nákupu matrací vyrobených z jiných než přírodních materiálů, protože prachové roztoče mohou tyto problémy zhoršit a je pravděpodobnější, že se v těchto typech matrací vyskytují.

To vše ještě předtím, než vůbec zvážíme, jaký vliv může mít propocená matrace na kvalitu vašeho spánku. Pokud je vám příliš horko, je pravděpodobnější, že se v noci probudíte, a pokud to budete dělat často po dlouhou dobu, váš každodenní život bude trpět. Nedostatek spánku je spojen s přibíráním na váze, stresem, depresemi a nedostatkem koncentrace, takže je opravdu důležité, abyste si koupili matraci, na které se vám bude dobře spát.

Přírodní matrace vydrží déle

Až do průmyslové revoluce se matrace vyráběly převážně z bavlny, vybrané proto, že byla prodyšná a odolná. Společnost na chvíli zabloudila a místo toho se na chvíli soustředila na nákladovou efektivitu, ale my se vracíme. Je to proto, že jsme si uvědomili důležitost investic do produktů pro domácnost vyrobených z přírodních materiálů šetrných k životnímu prostředí. To je nákladová efektivita v mnohem pravdivější podobě. Matka příroda nám skutečně nabízí tu nejlepší kvalitu a přírodní produkty, jako je bavlna, koňské žíně a vlna, jsou přirozeně odolné a odolné, což je důležité, když na výrobku osm hodin denně házíte a otáčíte.

Takže i když vás vaše přírodní matrace může na začátku stát více, vyděláte své peníze zpět, když vám vydrží mnohem déle.

Investujte do sebe. Investujte do Ely.

Jsme si naprosto jisti, že byste své rodině dali to nejlepší ze všeho, kdybyste mohli. V těchto časech šťouchání můžete být uchváceni k levnější matraci na základě toho, že si nemyslíte, že můžete zaplatit za dražší. Naštěstí Ely nabízí 0% financování, takže můžete investovat do své rodiny a rozložit náklady na lépe zvládnutelné kousky.

Pro více informací navštivte náš internetový obchod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *