Nákup matrace online – vyberte si přírodní!

Hledáte novou matraci, ale možná si trochu nejste jisti, která je pro vás ta nejlepší? V dnešní době je na výběr tak obrovský výběr, takže může být složité vědět, kde začít. Spánek je důležitý pro vaši celkovou pohodu. Cítíme, že výběr matrace je velké rozhodnutí a vyžaduje průzkum, než si vyberete tu nejlepší možnost pro vás.

Zde v Ely Mattresses věříme, že naše matrace jsou ty nejlepší. Strávili jsme více než čtyřicet let v průmyslu matrací, což nás přivedlo k Ely, našemu dosud největšímu výtvoru. Zjistili jsme, co je potřeba k tomu, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší možný spánek, a jsme hrdí na to, že můžeme říci, že máme pocit, že Ely je nejlepší matrace, kterou si můžete koupit.

Ely je matrace, na kterou se můžete spolehnout. Existuje pro to mnoho důvodů, včetně naší oddanosti kvalitě a pohodlí, ale cítíme, že velkým prodejním argumentem je naše použití přírodních materiálů. Jsme velmi zapálení a oddaní výrobě těch nejlepších přírodních matrací.

Použití přírodních materiálů přispívá k tolika úžasným výhodám. Zde je několik.

Řízení teploty

Častým problémem mnoha matrací je, že mají potíže s dobrou regulací tělesné teploty. Přehřívání v posteli je často způsobeno matrací, která není schopna rychle rozptýlit teplo. To je často případ matrací vyrobených z paměťové pěny. Ve společnosti Ely tomuto problému rozumíme a máme pocit, že jsme tento problém vyřešili. Používáme přírodní materiály, jako je vlna Dorset, která umožňuje vašemu tělu dýchat. To vám pomůže v klidu odpočívat s ideální tělesnou teplotou, ať už je venku teplé nebo studené počasí.

Lepší pro vaše zdraví

Mnoho společností bude při výrobě matrace používat syntetické materiály. Hnací silou toho je, že použití těchto materiálů je často levnější, ale mohou být také škodlivé pro vaše zdraví. Tyto matrace mohou obsahovat formaldehyd, retardéry hoření a benzen. Pokud vaše matrace během noci uvolňuje tyto škodlivé toxiny a chemikálie, můžete je během spánku vdechovat celé hodiny. Chemické plyny, jako jsou ty výše uvedené, byly spojeny se zdravotními problémy, jako jsou některé druhy rakoviny.

Použití přírodních produktů znamená, že k výrobě Ely nejsou použity žádné toxické materiály ani chemikálie. Naše materiály byly testovány a testovány, aby bylo zajištěno, že neobsahují žádné škodlivé přísady, vedlejší produkty nebo výpary. Přírodní matrace jsou proto skvělým produktem, který byste měli zvolit, pokud si uvědomujete své zdraví.

Přátelský k životnímu prostředí

Spolu s našimi zákazníky je pro nás životní prostředí velkou prioritou. Naším cílem není pouze poskytovat našim zákazníkům přírodní matrace nejvyšší kvality, ale také minimalizovat světovou uhlíkovou stopu. Použití materiálů, jako jsou koňské žíně, je udržitelnější a znamená, že matrace Ely jsou šetrnější k životnímu prostředí. Naše produkty také pocházejí z místních zdrojů v Yorkshire, abychom podpořili podniky ve Spojeném království.

Abychom pokračovali ještě dále v podpoře životního prostředí, zodpovědně recyklujeme vaši starou matraci bez použití škodlivých chemikálií nebo plynů. To pomáhá snížit počet starých matrací, které končí každý rok na skládkách. Pokud jde o budoucí modernizaci vašeho Ely, použití přírodních produktů znamená, že vaše matrace by měla vydržet déle než jiné produkty. A konečně, protože materiály našich matrací jsou přírodní, jsou biologicky rozložitelné.

Pohodlí nejvyšší kvality

Materiály, které používáme, pomáhají maximalizovat pohodlí a naše matrace jsou vyrobeny tak, aby udržely vaši páteř v jedné rovině. To pomůže s běžnými problémy, jako jsou nevítané bolesti nebo bolesti, které můžeme někdy zažít při spánku. Vrstvy speciálně vybraných přírodních materiálů, které používáme, spolupracují, aby poskytovaly nejlepší možnou podporu. Všechny matrace Ely mají také pětizónovou taštičkovou pružinu, která přispívá k maximálnímu pohodlí pro všechny typy postavy. Bez ohledu na to, jaký typ spánku jste, matrace Ely vám poskytne ten nejlepší komfort.

Proč matrace Ely?

Zde v Ely jsou všechny naše matrace ručně vyráběny s péčí a láskou, aby našim zákazníkům poskytly ten nejlepší možný noční spánek. Cítíme, že není třeba dělat kompromisy v žádné oblasti, pokud jde o matraci Ely, a naší životní vášní je vyrábět vysoce kvalitní produkty za použití přírodních materiálů.

Chceme, aby každý zákazník měl při spánku každou noc co nejpohodlnější a nejpříjemnější čas a měl pocit, že používání přírodních produktů v tom pomáhá. Jsme si naprosto jisti, že naše matrace vám pomůže cítit se připraveni na každý den. Opravdu cítíme, že naše matrace jsou o krok nad ostatními a slibujeme, že budete souhlasit.

Podívejte se prosím na naše matrace a jejich úžasné výhody na našich webových stránkách.

Máte-li zájem si přečíst více o přírodních materiálech, které používáme v našich matracích, přečtěte si o našich třinácti vrstvách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *