Mám vyměnit svou futonovou matraci za přírodní matraci

Futonová matrace sedí na futonovém rámu, což znamená, že se zdvojnásobuje jako postel a pohovka. Je skvělé, pokud hledáte úsporu místa v domácnosti, ale s největší pravděpodobností vám neposkytuje nejlepší možnou kvalitu spánku. Zde prozkoumáme, zda je čas místo toho vyměnit vaši futonovou matraci za přírodní matraci.

Co přesně je futonová matrace?

Futonová matrace je matrace, která je speciálně vyrobena pro rozkládací pohovku, takže se zdvojnásobí, aby vám umožnila přeměnit ji na postel, kdykoli budete chtít, ale polštáře se sklopí, takže ji můžete použít také jako pohovku. Princip futonu spočívá v tom, že se dá sklopit do postele nebo na pohovku. Některé futonové rámy jsou dodávány s matrací, zatímco jiné mají polštáře.

Tradičně futonové matrace pocházely z Japonska a byly naplněny materiály jako seno, zvířecí srst a rákos. V dnešní době jsou často vyplněny pěnou, pružinami nebo kombinací cívky a pěny.

Moje futonová matrace je nepohodlná – mohu si místo toho koupit přírodní matraci?

Futon matrace jsou ve srovnání s typickými matracemi určenými pouze pro postel poměrně tenké, ale jsou funkční. Někdy chceme více než funkční, a proto je přírodní matrace tou nejlepší volbou, pokud hledáte luxus a chcete zlepšit kvalitu svého spánku.

Někteří lidé si futon koupí spíše jako postel pro hosty než jako primární postel, ale tento typ nábytku se používá jen znovu a znovu. Pokud chcete matraci, která je pro vás zdravá, pak je přírodní matrace rozhodně lepší volbou.

Jak dlouho vydrží futonová matrace ve srovnání s přírodní matrací Ely?

Nejsme fanoušci pěny na Ely Matrace, jak víte, pokud jste si přečetli náš blog zde. Bez zmínky o tenčí kvalitě matrace má však také kratší životnost pro optimální použití.

Futonová matrace obvykle vydrží 5 let, zatímco přírodní matrace, jako je ta naše, vám vydrží přibližně 10 let, pokud se o ni budete starat podle doporučení.

Kupte si matraci Ely ještě dnes a vyměňte svůj Futon

Pokud hledáte upgrade své staré futonové matrace a chcete něco, co je pro vás 100% přirozené a zdravé, pak už nehledejte. Matrace Ely zatrhává všechna políčka!

S Ely investujete do svého spánku. Získáváte matraci, která se bude doslova cítit jako objetí a získáte extra polstrování, které si po náročném pracovním dni zasloužíte!

Před nákupem se můžete podívat na matraci Ely, kde se dozvíte více o jejích výhodách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *