Matrace Ely obsahuje oblíbené podcasty o spánku

Díky bohu za technologii. Kde bychom byli bez toho? Jistě, obvykle není dobrý nápad konzumovat ho příliš mnoho, pokud se chcete dobře vyspat, ale zbytek času je důkladně nápomocný, zvláště pokud naléhavě potřebujete cenné informace.

Pokud se snažíte spát, nebo vás zajímá jen tento přirozený proces, kterým všichni procházíme, a chcete vědět víc, jste na správném místě. Máme fantastické shrnutí absolutně nejlepších spánkových podcastů.

Sleep With Me byl vytvořen v roce 2013 a je jedním z původních spánkových podcastů. To znamená, že jsou tu nejdelší a svou hru opravdu znají. Tvůrce Drew Ackerman vám vypráví opravdu nudný a příliš dlouhý příběh v dulcetním tónu, dokud se filmově nedostanete na snoozevilles.

To je ideální pro lidi, kteří potřebují v noci něco nudnějšího než je jejich den.

Slow Radio, které vytvořila BBC, vám přináší zvukové scény z různých částí planety, takže to není jen uklidňující, ale také zajímavé. Je to ideální stanice pro meditaci. Stačí zavřít oči a budete přeneseni někam jinam.

Ideální pro ty z vás s velkou představivostí.

V naší době není technicky spánek podcast, ale pokud jste ve správném rozpoložení, absolutně vás uspí. Tato dobře prozkoumaná show je o akademických předmětech. Možná zjistíte, že některé jsou opravdu zajímavé a jiné zase ne tak moc. Je to ekvivalent usínání v zadní části třídy a my to milujeme. Možná se také něco naučíte!

Toto je nejlepší podcast pro vás, pokud máte sklon usnout, když byste opravdu neměli.

Proč bychom se měli vzdát poslechu příběhů před spaním? Když jsme byli děti, byla to ta nejlepší část dne. Podcast New Yorker Fiction vypráví příběhy z newyorských archivů. Čtou a diskutují o vyprávěných příbězích s řadou hostů celebrit. Pokud máte rádi beletrii, je to skvělý podcast, který si můžete poslechnout během dne, ale je to perfektní, pokud se také snažíte v noci spát.

Pokud potřebujete něco, co vám odvede mysl od rušného dne, aniž byste přemohli svou mysl, je tento podcast pro vás.

Uvolněte se na sbírku různých zvuků a meditačních zvuků s Casper Sleep Channel, týdenním podcastem představujícím několik docela velkých jmen.

Tento podcast je ideální pro ty z vás, kteří již meditaci absolvovali.

Máte obavy z aplikací na dobrou noc pro případ, že jste byli závislí? „Nic se nestane“ je plné příběhů na dobrou noc s absolutně nulovým napětím, takže můžete přikývnout s vědomím, že vám vůbec nic nechybělo.

Pokud hledáte podcast, který vás zbaví práce a zpomalí vás, nechte Nothing Much Happens jít.

Phoebe Judge je hlasem „Criminal“, ale dnes se zabývá záhadami. Má uklidňující hlas, kvůli kterému se fanoušci divoce divili, ale nedoporučovali bychom, abyste se při poslechu pokusili spát. Naštěstí je Phoebe čte záhadu přeplněná uklidňujícími předměty. Tento podcast, spárovaný s krásným hlasem Phoebe, vám nepochybně pomůže usnout.

Milostné příběhy? Vyzkoušejte to.

  • Skladby k odpočinku: Meditace spánku s průvodcem

Pokud jste ještě nezkoušeli meditaci, určitě byste měli. Lidé, kteří pravidelně meditují, jsou obecně méně stresovaní a spí lépe než ti, kteří nedělají.

Pokud nevíte, kde začít a chcete meditovat konkrétně, aby vám pomohl spát, je tento podcast skvělým místem, kde začít, protože to není jen o tom, že si na určitou dobu vypnete mysl, ale vám pomůže usnout.

Sleep Better, od NPR, je o vědě o spánku a nástrojích a technikách, které potřebujete ke zlepšení své spánkové rutiny.

Existují informace o tom, co dělat před spánkem, například snížení spotřeby kofeinu, a také o tom, jak vycvičit tělo tak, aby se připravilo na spánek, aby bylo snadné odejít – a usnout.

Pokud si chcete rozšířit znalosti o spánku a udělat nějaké trvalé a vážné změny, začněte s programem Lepší spánek.

Běží váš mozek rychlostí sto mil za hodinu? Naše také. Kdyby jen existoval způsob, jak to zpomalit. No, teď je. Spánek šepot je speciálně navržen tak, aby zpomalil vaše myšlenky a přinutil vaši mysl do klidového stavu. Podcast hovoří šeptem o nejrůznějších různých tématech, o nichž bylo vědecky prokázáno, že pomáhají dospělým spát.

Tento podcast je ideální pro poprsí mezi námi.

Snažíte se spát? Může to být vaše matrace!

Pokud se snažíte spát, problém může mít vaše matrace.

Jak matrace stárnou, nebo pokud jsou vyrobeny z nekvalitního materiálu, stávají se méně pohodlnými. Možná si to přímo nevšimnete, ale pokud se kvalita vašeho spánku v průběhu času změnila, může to být způsobeno tím, že vaše matrace stárne a potřebujete novou.

Matrace Ely jsou vyrobeny z přírodních materiálů, takže jsou prodyšné a odolné. Další informace najdete v našich třinácti vrstvách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *