Technologie spánku: nejnovější ve sledování spánku

Jak technologie pokročila, jsme nyní schopni sledovat tolik aspektů našich životů, které jsme dříve nemohli. Jedním z nich je spánek. Prostřednictvím různých zařízení nyní máme schopnost monitorovat náš spánek kvůli nezdravým vzorům, které by mohly ovlivňovat naši kvalitu života.

To je skvělé, protože spánek je tak důležitou součástí našeho života. Pokud spíme správně, pak bychom měli být v snoozeville sedm až devět hodin v noci, ale není důležité jen množství času, který trávíme spánkem, je to kvalita spánku, který máme.

REM spánek je možná nejdůležitějším typem spánku, který máme. To je, když naše těla vstupují do nejhlubší fáze spánku a vědci si myslí, že jde o nejdůležitější fázi spánku, kterou lidé procházejí. Pokud máte pocit, že spíte dobře, ale probouzíte se vyčerpaní, může to být proto, že nemáte dostatek spánku REM.

Nyní můžete sledovat jednotlivé fáze spánku pomocí několika spánkových technologických zařízení. Zde jsou některé z nejnovějších průlomů ve sledování spánku.

  • Fitbit nyní sleduje chrápání!

Fitbit sledují spánek nejdelší dobu, ale nedávno do svých zařízení pro sledování zdraví přidali nový prvek. Zařízení Fitbit nyní aktivují mikrofon, který naslouchá chrápání a sleduje frekvenci a intenzitu. Jeho závěry si budete moci prohlédnout spolu s ostatními statistikami spánku.

Poté vyhodnotí vaše chrápání podle toho, co se naučí. Mírné chrápání je chrápání, ke kterému dochází až 10% v noci, zatímco časté je více než 40% vašeho času spánku.

To je důležité, protože chrápání může narušit váš spánek i spánek vašeho partnera.

Fitbit Versa byl nadací Sleep Foundation zvolen jako zařízení pro sledování spánku číslo jedna.

Pokud hledáte něco, co je stylizované trochu jinak, je Go2sleep tracker místo náramku prsten. Sleep Foundation to také hodnotí jako nejlepší hodnotu za peníze.

Go2sleep uvádí, že kapiláry ve vašich prstech poskytují jejich zařízení přesnější informace o kvalitě spánku než zařízení na zápěstí. Jejich zařízení používá tyto informace k tomu, aby vám poskytlo přizpůsobené tipy, jak můžete dosáhnout lepší noci spánku.

Má několik šikovných funkcí, včetně detekce spánkové apnoe, která vibruje, aby vás v případě potřeby povzbudila ke změně polohy spánku.

Go2sleep si můžete zakoupit od přibližně 71 GBP.

Spousta lidí nemá ráda myšlenku nosit si něco kolem zápěstí nebo prstu, aby mohla sledovat svůj spánek. Pokud jste to vy, Tempur-pedic Sleep Tracker je ideálním řešením pro sledování spánku.

Popusťte tuto malou krásku pod matraci a bude sledovat váš spánek i spánkový režim každého partnera, se kterým spíte.

Uživatelé si stáhnou aplikaci a poté si pod matraci umístí speciální sledovače spánku. Poté obdržíte přizpůsobené statistiky spánku do vaší aplikace a e-mailem.

Můžete také použít alarm Tempur-pedic Sleep Tracker, který vás probudí, když jste v nejlehčí fázi spánku, aby vaše tělo neprobudilo.

Toto je další pod sledovačem spánku listů. Nesleduje pouze váš spánek, ale také vaše spánkové prostředí, takže můžete například vyvodit závěry o vlhkosti kolem vás nebo o teplotě v místnosti.

Tento sledovač spánku také nabízí cíle a pokyny, kterými se musíte řídit, abyste v průběhu času zlepšili kvalitu spánku.

Každé ráno dostanete praktické oznámení o tom, jak jste předešlou noc spali.

Existuje několik nevýhod. Tento tracker bude fungovat s většinou matrací, ale ne s vodními postelemi nebo vyhřívanými matracemi, protože díky nim budou výsledky nepřesné. Aby to fungovalo, potřebujete také iPhone, iPad nebo iPod.

Přepracujte svůj spánek pomocí matrace Ely

Pokud se snažíte spát a přemýšlíte proč, problém může být ve vaší matraci. Spousta moderních matrací je vyrobena z syntetických materiálů, které tělu neposkytují skvělé spánkové prostředí.

Matrace Ely jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů, což znamená, že regulují tělesnou teplotu a odvádějí vlhkost. Jsou také přirozeně hypoalergenní, což znamená, že jsou ideální pro ty z vás, kteří jsou alergičtí na roztoče.

Protože jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jsou naše matrace 100% recyklovatelné, takže si je můžete bez obav zakoupit. Matrace Ely jsou vyrobeny z vlny, koňských vlasů a bavlny, takže jsou odolné a vysoce kvalitní. Přicházejí s třicetidenní spánkovou zkouškou a můžete dokonce rozdělit náklady pomocí bezúročného financování.

Chcete-li se dozvědět více o našich matracích, přečtěte si o našich třinácti vrstvách.

Usilujeme o kvalitní a klidný spánek. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak můžete přepracovat spánkovou rutinu, navštivte naši blogovou stránku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *