Matrace Ely – žádná léčba zpomalující hoření

Nalezení matrace bez chemikálií bez protipožární ochrany může být snadné, pokud víte, co hledáte, ale nenechte se zmást.

Možná si myslíte, že matrace bez ohně ve skutečnosti není to, co chcete. Oheň je nebezpečí a poslední věcí, kterou chcete, je, aby matrace neodhazovala plameny nebo – ještě hůře – povzbuzovala je.

Ale co kdybychom vám řekli, že vaše matrace může být přirozeně nehořlavá a vyrobená z přírodních materiálů, protože mnoho přírodních materiálů má vlastnosti zpomalující hoření? To je to nejlepší z obou světů.

Na matraci strávíte osm hodin denně a poslední věcí, kterou chcete, je být tak dlouho tak blízko chemikáliím. Umělé retardéry hoření jsou však chemikálie, a právě v tom je problém.

Jsou člověkem vyrobené retardéry hoření bezpečné?

Hlavní chemickou skupinou, která ve Velké Británii vyvolává obavy o matrace, jsou zpomalovače hoření. Použité jsou rozděleny do dvou hlavních typů:

  • Bromované
  • Chlorované a organofosfáty.

Používají-li se na krycí látky, pak se smíchají s oxidem antimonitým.

Co to znamená?

Mnoho retardérů hoření jsou chemikálie narušující endokrinní systém a mají schopnost vstoupit do vašeho těla, obvykle když jsou obsaženy v prachu a poté požity nebo vdechnuty. Nezáleží na tom, kolik prášíte, protože se tvoří, když se rozloží zadní vrstva povrchu, což způsobí jeho oddělení. Stává se to, když položky stárnou, a je to něco, s čím se musíme všichni vypořádat. Přesto je neškodný, kromě případů, kdy prach obsahuje potenciálně škodlivé chemikálie.

Domy ve Velké Británii mají větší procento zpomalovačů hoření obsažené v prachu než kterýkoli jiný národ. Ve Velké Británii neexistuje zákon, který by uváděl, že tyto chemické přísady musí být uvedeny na matraci.

Neexistuje také žádná policie, což znamená, že kdokoli může inzerovat svou matraci jako chemickou látku a látku zpomalující hoření, i když tomu tak není.

Nejlepší způsob, jak si je všimnout, je vědět, co hledáte. Například matrace, které tvrdí, že jsou přírodní a přesto obsahují pěnu, nemohou být bez chemikálií, protože je třeba je ošetřit, aby vyhověly CRIB 5. Tyto matrace jsou nebezpečné, buď proto, že ve skutečnosti nebyly ošetřeny, nebo proto, že obsahují nebezpečné látky Chemikálie.

CRIB 5 je také známý jako zdroj vznícení 5 a týká se matrací a nábytku testovaných tak, aby vyhověly požárním předpisům Spojeného království. Samotná zkouška nezhoršuje produkt, ale snižuje riziko vznícení a potenciálně zachraňuje životy.

Tady v Ely vás máme krytého. Můžete si být jisti, že naše matrace nejen neobsahují škodlivé, člověkem vyrobené retardéry hoření, ale jsou také plně protipožární, což znamená, že nenahrazujete jedno zlo druhým.

Ručně vyrobené v Yorkshire, matrace Ely jsou vyrobeny z přirozeně retardujících materiálů, jako je vlna, koňské vlasy a bavlna. Kdy jste naposledy viděli ohnivou ovci? Přesně.

(Prosím, nepokoušejte se zapálit ovci).

Naše matrace ve skutečnosti neobsahují žádné chemikálie a toxické materiály. Jsou 100% přírodní a biologicky odbouratelné, což znamená, že jsou bezpečné nejen pro vás, ale také pro životní prostředí. Chceme vám zůstat zdraví a zároveň chránit planetu, na které žijeme.

Věříme, že matka příroda to ví nejlépe. Vracíme se k tradičnější metodě přírodní výroby, vracíme se do doby, než tisíce levných, člověkem vyrobených materiálů předběhly zdravý rozum a výrobci začali hledat, jak rychle vydělat.

Naše matrace jsou také hypoalergenní a jsou prodyšné, takže regulují tělesnou teplotu bez ohledu na počasí. Naše produkty splňují britské požární standardy bez dalšího ošetření a lze je zakoupit za finanční prostředky, takže nedojde ani k poškození vaší peněženky.

Matrace v Ely

Ely prodává tři produkty, matraci Ely, matraci Ely do postýlky a chránič matrace. Všechny byly vyrobeny s ohledem na spotřebitele a jsou:

  • nákladově efektivní
  • dlouhotrvající
  • komfortní
  • biologicky odbouratelný
  • ohnivzdorný.

Na naše matrace se vztahuje desetiletá záruka. Můžeme to nabídnout, protože jsme si jisti, že přežijí průměrnou sedmiletou životnost běžných matrací, což znamená, že ji budete muset měnit méně často.

Abychom vám za ně mohli zaplatit, nabízíme také 0% financování, takže si můžete náklady rozdělit tak, abyste nákup v peněžence trochu usnadnili. A náš dvoučlenný tým dodá vaši matraci do místnosti podle vašeho výběru. Protože neexistuje žádná pěna, nedochází k odplyňování, což znamená, že na ní můžete okamžitě spát bez strašného zápachu.

Vezmeme vám dokonce vaši starou matraci. Kde můžeme, recyklujeme.

Ely prodává matrace, které jsou lepší pro vaše zdraví, lepší pro vaši peněženku a lepší pro tento svět. Na co čekáš?

Nakupujte zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *