Milostivé umění pohostinství, díky pomoci od Biltmore®

Jak vytvořit příjemný a příjemný domov pro návštěvu přátel a rodiny

Biltmore je již dlouho synonymem umění laskavé pohostinnosti. Když se George Vanderbilt v roce 1898 oženil s Edith Stuyvesant Dresser, jejich domov ve francouzském renesančním stylu se rychle stal místem setkávání přátel a rodiny. Obklopen přírodními krásami pohoří Blue Ridge, 250 pokojový dům (s 35 ložnicemi) sloužil jako odpočinek od stále rušnějšího světa.

Milostivé umění pohostinství, díky pomoci od Biltmore®George a Edith nastavili vysoký standard pro laskavou pohostinnost. Po příjezdu do Ashvillu zařídili, aby řidič pozdravil hosty na vlakovém nádraží, a poté je pomalu vedl přes panství – někdy se zastavil na osvěžující piknik – předtím, než byli uvítáni doma, jejich oblečení už bylo vybalené a vyžehlené.

Stanovení bezkonkurenčního standardu excelence, odhodlání George a Edith pohostinství trvá i dnes. Více než sto let po stavbě společnost Biltmore nadále inspiruje a těší návštěvníky z celého světa. Návštěvníci moderní doby mohou nejen navštívit dům, zahrady a statky, ale také navštívit vesnici Antler Village a přenocovat v hotelu Village na Biltmore Estate® nebo The Inn on Biltmore Estate®, který sídlí na kopci, kde George původně plánoval hotel, který má být postaven.

S blížícími se svátky – a začínáme se připravovat na naši dovolenou zábavou s návštěvou přátel a rodiny – je vytváření našich domovů místem odpočinku od rušného světa stejně důležité jako kdykoli předtím. Pokud hledáte nové způsoby, jak přivítat ty, které máte rádi, vřelým a laskavým pohostinstvím, Biltmore má několik návrhů.

Jak můžeme učinit naše domovy jedinečnými a vstřícnými k našim hostům?

Milostivé umění pohostinství, díky pomoci od Biltmore®James Lally, ředitel pro provoz pokojů, The Inn on Biltmore Estate® navrhuje začít tím, co je na vašem domě nejatraktivnější, a přilákat k tomu hosty. Pokud jste navštívili The Inn – a měli jste to štěstí, že jste si rezervovali pokoj s úchvatným výhledem na hory – závěsy jsou ponechány otevřené, takže první věc, kterou si v místnosti všimnete, je výhled. Vytvoření tohoto „smyslu pro místo“ je pozvánkou – dorazili jste na toto krásné místo s tímto krásným výhledem a vaším jediným cílem je užít si vše, co vám nabízíme.

Pokud nemáte pohledy podobné Biltmoreovi, rozhlédněte se po svém domově a zvažte, v čem se liší, co na něm máte rádi víc než cokoli jiného. Může to být dědictví vaší babičky, zrekonstruovaný starožitný rám obrazu nebo možná domácí kutilský projekt. Ať už je to cokoli, přemýšlejte o tom, jak na to můžete zaměřit pozornost a vytvořit si vlastní pocit místa pro své hosty.

Jaké podrobnosti můžeme dodat, že jsme vás očekávali a rádi vás přivítáme u nás doma?

Není žádným tajemstvím, že když hosté dorazí do našich domovů, ať už po dlouhé nebo krátké cestě, náš pozdrav je vždy plný lásky a přivítání. Ale po objetí a slzách jde o pohodlí stvoření, že?

V hotelu Inn on Biltmore Estate® jsou hosté vítáni občerstvením v hale – často tematicky zaměřeným na roční období nebo svátky. Například letos na Den díkůvzdání budou hosté vyzváni, aby ochutnali jednotlivě balená karamelová jablka.

Zaměstnanci Inn si také všímají preferencí svých opakovaných hostů, stejně jako George a Edith ve své době. Pokud mají hosté oblíbené občerstvení nebo květinu, budou připraveny předem, takže vše je připraveno k odeslání na pokoj před příjezdem.

Jak můžeme k pobytu našich hostů přidat několik dalších zvláštních úprav?

Být promyšleným hostitelem začíná předvídáním toho, co mohou vaši hosté po příjezdu potřebovat nebo chtít, říká Lally.

  • Milostivé umění pohostinství, díky pomoci od Biltmore®Uvítací karta v místnosti, která uvádí vaše heslo k Wi-Fi a cokoli dalšího, co by během pobytu mohli potřebovat vědět.
  • Koš nebo podnos naplněný potřebami, které si hosté mohli zapomenout zabalit, například šampon a kondicionér cestovní velikosti (to je skvělý způsob, jak spotřebovat doplňky z hotelů), břitva, vatové tampony…
  • Na nočním stolku čerstvá květina spolu s osvětlením příjemným na spaní, tichým budíkem a nabíjecí stanicí pro jejich elektroniku.
  • Extra přikrývky, polštáře a ručníky v blízkosti, takže vaši hosté mají přístup k tomu, co potřebují, aniž by vás museli neustále žádat.
  • AC nebo topení je nastaveno na příjemnou teplotu.
  • Pokud je v místnosti televize, přepněte stanici na tichou hudbu a vytvořte uklidňující a uklidňující smyslový zážitek.

Můžete také zvážit přidání županů a pantoflí pro hosty, ať už umně položených na postel, nebo zavěšených na místě, kde je uvidí. A každou noc si na noční stolek přidejte láhev vody a na polštář sladkou pochoutku.

Cokoli jiného můžeme udělat, abychom zajistili, že si naši hosté u nás užijí svoji návštěvu?

Milostivé umění pohostinství, díky pomoci od Biltmore®I když se chcete ujistit, že jsou vaši hosté v pohodlí a mají vše, co potřebují, nechcete, aby se pokoj cítil jako vzdálený a chladný hotelový pokoj. Váš pokoj pro hosty je ideálním místem pro milovaná umělecká díla nebo rodinné fotografie, které vyprávějí příběhy vašeho života. Vezměte své hosty na procházku po paměťové uličce se svým dekorem a budete odměněni poutavými konverzacemi na večeři o těch příbězích za obrázky.

Místnosti pro hosty příliš často dědí matrace, které byly vyměněny v jiné místnosti. Ale Lally nám připomíná, že chceme, aby naši hosté byli v pohodlí a dobře se vyspali – čehož by na staré matraci mohlo být těžké dosáhnout. Investice do podpůrné matrace, plných polštářů a luxusního ložního prádla způsobí, že vaši hosté budou zuřit nad tím, jaký skvělý noční spánek měli u vás doma. Není to vůbec nejlepší kompliment?

Stále si nejste jisti, že jste udělali dost pro vytvoření laskavého a příjemného pokoje pro hosty? Spěte v pokoji sami. Tikají noční hodiny příliš hlasitě? Máte dostatek polštářů a přikrývek – a je snadné najít doplňky? Jaké je osvětlení u zrcadla? Existuje snadno přístupná zásuvka pro telefony? Vaši hosté ocení, že jste si všimli maličkostí.

Inn on Biltmore Estate®, ochutnávka pohostinnosti Vanderbilt

Pokud uvažujete o návštěvě Biltmore v této sváteční sezóně, připravte se na to, abyste si ji dopřáli. Od chvíle, kdy projdete branami, uvidíte stejnou úroveň pohostinnosti, pohodlí a uvolněné elegance, jakou Vanderbiltovci nabídli své rodině a přátelům, když žili v Biltmore House.

Milostivé umění pohostinství, díky pomoci od Biltmore®Hostinec na Biltmore Estate® poskytuje nádherný výhled na pohoří Blue Ridge za francouzskou řekou Broad. Jedná se o stejný poklidný kopec, kde George Vanderbilt předpokládal vybudování hotelu pro hosty, kteří si chtěli užít panství, takže už sám vám řekne, jak dobře považoval vyhlídku za.

Od laskavého přivítání, které obdržíte při příjezdu, až po promyšlené úpravy, které zajistí, že váš pobyt bude výjimečný, poskytuje The Inn klid, i během někdy hektických dnů před Vánoci a Novým rokem.

  • Počínaje víkendem po Dni díkůvzdání členové týmu Biltmore’s Floral Displays – stejný tým, který zdobí největší americký dům v USA Vánoce v Biltmore a vánoční svíčky při svíčkách – balíček The Inn se vším zvláštním sezónním dekorem, díky kterému jsou svátky tak magické.
  • V tomto ročním období není nic úžasnějšího než procházka po vesnici Antler Hill Village, kde můžete zažít noční osvětlení vytvořené pro potěšení hostů. Tunel vinařství jiskří, vesnická zelená září a stromy poblíž stodoly Antler Hill jsou plné oblíbených oblíbených. Půvabné, tekoucí prameny vodopádových světel – to je kouzlo!
  • Představte si, jak se procházíte a nakupujete do sytosti, vychutnáváte si řemeslné koktejly a speciální jídlo ve Village Social nebo lahodné hospodské občerstvení v nedaleké hospůdce Cedric’s® Tavern, poté obdivujete všechna světla, než se vrátíte do svého pohodlného a příjemného pokoje v Village Hotel na Biltmore Estate®. Všechno – včetně vinařství – je během vaší návštěvy jen pár kroků od vašich dveří.

Vítej doma!

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Biltmore® a obrázky Biltmore House jsou ochranné známky společnosti The Biltmore Company a jsou používány společností Restonic® na základě licence. © 2020 všechna práva vyhrazena.

Nakupujte matrace Biltmore

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *