Na co si dát pozor při nákupu nové matrace?

Vánoce se kvapem blíží a toto je čas, kdy lidé začínají připravovat své domovy s ohledem na pohodlí. V rámci těchto příprav možná uvažujete o výměně matrace.

Nemůžeme říci, že vás obviňujeme. Matrace se obvykle používají osm hodin denně a když jsme nejzranitelnější. Jsou prvořadé pro naše pohodlí, a protože spánek je neodmyslitelně spojen se zdravím, i pro naši pohodu!

Nejsou ani levné, takže pokud chcete investovat do nové matrace, možná budete chtít pečlivě zvážit, kterou si vyberete.

Ať už děláte cokoli, netahejte online a vyberte si první, které najdete. Návštěva showroomu může být také riskantní, protože prodejci jsou placeni za to, aby vám poskytli rady, které vedou k provizi a vysokým ziskům.

V tomto článku vám pomůžeme rozluštit některé z klíčových úvah, které byste měli brát vážně, pokud se chystáte koupit novou matraci.

Z čeho je vaše matrace vyrobena?

Existuje tolik materiálů používaných k výrobě matrací, ale byly všechny vytvořeny stejně? A pokud ne, do jakých materiálů byste měli investovat?

Jsme velkými vyznavači matky přírody a všeho, co může nabídnout. Pokud jde o nás, příliš mnoho věcí, které v dnešní době používáme, je vyrobeno ze syntetických materiálů, které prostě nemají stejně vynikající vlastnosti, jaké planeta nabízí, když věci udržujeme co nejblíže jejich přirozenému stavu.

Ve skutečnosti jsou některé z nich nebezpečné. Například pěna je spojována s několika potenciálně nebezpečnými zdravotními stavy, včetně dýchacích problémů a podráždění kůže.

Pokud sháníte novou matraci, doporučujeme poohlédnout se po matraci z přírodních materiálů. Vlna, bavlna a koňské žíně jsou nejběžnější přírodní materiály používané k výrobě matrací, protože jsou prodyšné, hypoalergenní, regulují teplotu a jsou odolné.

Jak ekologická je vaše matrace?

Miliony matrací jsou každý rok vyhozeny na skládku a díky materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, mnoho z nich přežije lidi, kteří na nich spí. S průměrnou matrací, která se porouchá přes sto let, je velmi pravděpodobné, že matrace, na které jste spali, když jste byli dítě, je stále někde venku a hnisá.

Se 7 miliardami lidí na planetě je téměř nemožné srovnat si, kolik matrací je tam právě teď, zabírají cenný prostor a uvolňují potenciálně nebezpečné plyny.

Když něco nakupujete, měli byste se podívat na to, jak je to šetrné k životnímu prostředí. Věřte nám, poznáte, jestli je to zajímá. Budou o tom křičet, stejně jako my, na celém svém webu.

Ely vyrábí naše matrace z recyklovatelného materiálu a také spolupracuje s třetími stranami na odvozu a recyklaci vaší staré matrace.

Ale druhý nejlepší způsob, jak se ujistit, že kupujete produkt šetrný k životnímu prostředí, je podívat se na materiály, ze kterých je vyroben. Jak jsme již řekli výše, hledejte přírodní materiály. Ty se rozpadají zpět do přírody mnohem rychleji než syntetické materiály.

Jak moc o vás společnost stojí?

Pokud kupujete něco tak drahého a důležitého, jako je matrace, chcete vědět, že společnosti, od které kupujete, o vás záleží. Pokud ne, koho budete kontaktovat, pokud budete mít problém s vaším produktem? Co uděláte, když budete potřebovat finanční pomoc? Jak si můžete být jisti, že vám prodávají produkt, který je odolný, vysoce kvalitní a bezpečný?

Firemní kultura je opravdu důležitou součástí každé kultury a může vám, spotřebiteli, poskytnout zásadní informace o tom, jak s vámi bude zacházet společnost, pro kterou nakupujete.

Firemní kultura je jasná ve všech koutech společnosti, od tónu, který mají na webu, až po příčiny, které je zajímají.

Hledejte společnosti, které dělají víc, než že se vám snaží prodat produkty. Hledejte společnosti, které nabízejí platební plány, které vám usnadní práci. Hledejte společnosti, které mají na svých webových stránkách skutečná telefonní čísla, která vedou ke skutečným lidem, kteří vám mohou pomoci v případě, že se něco pokazí.

Ely miluje naše zákazníky a chceme udělat vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli učinit správné rozhodnutí. Naše matrace jsou vyrobeny ze všech přírodních materiálů – jsou tedy bezpečné a recyklovatelné – a nabízíme třicetidenní zkoušku spánku a 0% bezúročné financování.

Nákupem matrace náš vztah nekončí. Děláme to už čtyři generace a náš specializovaný tým tu vždy bude, aby odpověděl na jakékoli otázky nebo se vypořádal s jakýmikoli problémy, které byste mohli mít.

Pokud se chcete o našich matracích a jejich úžasných přírodních vlastnostech dozvědět více, přečtěte si více o našich třinácti vrstvách.

Pokud jste připraveni nakoupit, navštivte náš obchod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *