Naučte se historii kapesní pružiny

V srdci vysoce kvalitní matrace jsou kapesní pružiny. Tato malá, důmyslná zařízení jsou základní součástí, která má tak velký význam, a měla by být uznána a chápána.

V tomto článku se ponoříme do srdce toho, co je kapesní pružina a jak vám pomůže zajistit pohodlný spánek.

Kapesní pružiny jsou nejlépe popsány jako jednotlivé drátěné pružiny obalené tkaninou nebo materiálem. Často jsou spojeny v luxusnějších modelech nebo slepeny pro levnější verze, aby vytvořily kombinovanou a propojenou jednotku složenou z jednotlivých kapesních pružin.

Tyto jednotlivé pružiny umožňují, aby osoba spící na matraci byla nezávisle podepřena každou kapesní pružinou. Kapesní pružina poskytuje bezkonkurenční podporu ve srovnání s nepřetržitou konkurencí cívek.

Spojité cívky jsou řady cívek tvořené jediným kusem drátu. Nejsou tak pružné jako kapesní pružiny.

Kapesní pružiny reagují na váhu a držení těla mnohem flexibilnějším způsobem a mohou konturovat tělo bez reakce celé matrace. To zase pomáhá vylepšenou podporou a zastavuje narušení spících partnerů.

Mnoho společností inzeruje své matrace jako ortopedické, bonnelovy cívky, kontinuální cívky, miracoil nebo opencoil, což jsou všechny systémy s odpružením v kleci a jsou obvykle levnějším řešením.

Pokud hledáte vysoce kvalitní matraci, věnovat pozornost tomu, jak jsou pružiny inzerovány, je opravdu dobrý způsob, jak toho dosáhnout, protože kapesní pružinové matrace jsou mnohem lepší a budou inzerovány jako takové.

Před více než 100 lety, v roce 1899, vynalezl první kapesní pružinovou matraci muž jménem James Marshall, anglický inženýr a strojník, který-v éře nepřetržitých pružinových a otevřených matrací-představil něco převratného pro průmysl. Byl představen jako „Marshallova cívka“. Mnoho společností tuto změnu přijalo, aby zlepšilo pohodlí svých produktů.

Na počátku 20. století se Marshallova cívka stala celosvětovým standardem pro konstrukci matrací a také čalounění. Později na časové ose – v roce 1914 – měli z tohoto designu prospěch spotřebitelé z celého světa a odkaz tohoto vynálezu se rozšířil. Díky rázné inovaci to vedlo k pokroku v kvalitě a standardech designu matrací a tyto pokročilé metody navrhování kvalitních matrací používáme dodnes.

Když si koupíte matraci s kapesními pružinami, získáte zlepšení oproti předchozím souvislým metodám. Upgradujete. Kupujete vysokou kvalitu a inovace.

Díky přizpůsobení kapesních pružin v průběhu let a šíření po celém světě je stále několik věcí, které je třeba pochopit o kapesních pružinách a proč jsou na dnešním konkurenčním trhu lepší.

Ne všechny kapesní pružinové matrace byly vytvořeny stejné. Čím vyšší je počet kapesních pružin, tím lepší je kvalita matrace. Důvodem je, že čím více kapesních pružin obsahuje, tím větší oporu vaše matrace nabídne.

Kapesní odpružené matrace s vysokým počtem pružin jsou nejen pohodlnější, ale i déle vydrží. Je menší šance, že se časem prověší a bude trpět, zvláště ve srovnání s pěnovými matracemi.

Pokud máte kapesní odpruženou matraci, pravidelně ji překlápějte, abyste prodloužili její životnost.

Kapesní odpružené matrace Ely obsahují kapesní pružiny 5000 5 Zone VP ActivEdge®Perimeter Performance a vnořené kapesní pružiny. Různé zóny umožňují, aby nejtěžší části vašeho těla zůstaly v jedné linii se zbytkem těla po celou noc, což pomáhá při držení těla a předchází bolesti, která někdy přichází se spánkem na matraci, která vám nenabízí plnou oporu.

ActivEdge® poskytuje dynamickou podporu od okraje k okraji a eliminuje pocit „odvalení“, který získáte na standardní matraci, a zajišťuje tak trvale klidný spánek každou noc.

Několik přírodních vrstev pracuje společně, aby se přizpůsobilo vašemu tělu, odvádělo vlhkost, regulovalo teplotu a hlavně vymýtilo dýchání škodlivých chemikálií na třetinu života. Měkké vlněné trsy pomáhají udržet výplně uvnitř bezpečné, protože nepoužíváme žádné lepidlo. To zvyšuje trvanlivost vaší matrace.

Špičková technologie nám umožňuje získat nejvyšší dosažitelné počty pružin, abychom zajistili absolutně nejlepší kvalitu, pokud jde o pohodlí.

Kapesní pružiny mohou nabídnout obrovské množství podpory. S rostoucím počtem vložených kapesních pružin se matrace stává pevnější. To umožňuje, aby hmotnost a rozložení byly vyšší než vyšší počet pružin, což pomáhá rozložení hmotnosti a pohodlí. Pochopení těchto informací vám umožní vybrat si požadovanou úroveň pevnosti.

Tady v Ely jsme tuto informaci zvážili a nabízíme dvě různé úrovně pevnosti; měkké-střední a středně pevné.

Od svého uvedení do provozu poskytly kapesní pružiny luxus průmyslu matrací. I když je zde třeba vzít v úvahu osobní preference, věříme, že neexistuje lepší pocit než kapesní odpružená matrace se správnou pevností, zvláště je -li kombinována s přírodními vlákny a materiály, a vše zabaleno do jednoho konečného produktu, který napomůže zdravé noci spát.

Budeme rádi, když si koupíte matraci Ely. Budeme tam, abychom váš nákup podpořili na každém kroku tím, že nabídneme bezplatnou zkušební verzi spánku na 30 nocí a možnost koupit si matraci na základě smlouvy o bezúročném financování.

Zde si můžete prohlédnout naše produkty.

Další informace o našich třinácti vrstvách dobroty Ely najdete na naší určené stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *