Průvodce kupujícím přírodní matrace

Tady v Ely věříme, že přírodní matrace jsou budoucností pro vás i pro životní prostředí. Abychom odstranili vrstvy a skutečně se podívali na to, co kupujete s ohledem na zdravější a ekologičtější matraci, sestavili jsme tuto příručku pro kupující přírodních matrací. Pomůže vám určit, na co si dát pozor.

Při hledání nové matrace obvykle hledáme oporu a pohodlí, a to správně. Tato příručka má za cíl naučit, proč bychom neměli přehlížet vrstvy zahrnuté v konstrukci matrace a jejich důležitost.

Je mnoho věcí, které možná nevíte, například skutečnost, že matrace ze syntetické pěny mohou zadržovat teplo, což způsobí přehřátí, což může vést k neklidné noci. Toto je jen jeden příklad něčeho, čeho byste si při nákupu nemuseli všimnout na nominální hodnotě. Může to být něco, co zjistíte později, nebo to vůbec nezjistíte. Do té doby je příliš pozdě, váš spánek je již ovlivněn.

Pochopení důležitosti vrstev zahrnutých v konstrukci vaší matrace je zásadní.

Na trhu jsou tuny matrací a mnoho z nich je vyrobeno ze syntetických materiálů, které jsou pro vás neuvěřitelně špatné. Syntetické materiály jsou často ošetřovány toxickými chemikáliemi používanými jako zpomalovače hoření a některé jsou potaženy PVC vinylem. Každý z nás chce mít materiály, kterým dýcháme, co nejpřirozenější. Nejsme stavěni k vdechování látek, jako je formaldehyd, který se nachází v materiálech, jako je syntetická pěna. Mohou být škodlivé pro vaše zdraví.

Tyto výpary, známé také jako těkavé organické sloučeniny (VOC), jsou spojovány s mnoha zdravotními poruchami, včetně reprodukčních problémů, problémů se štítnou žlázou, s chováním a rakovinou.

Musíme pochopit, že tyto výpary, které se uvolňují také známé jako VOC, byly spojeny s mnoha zdravotními poruchami, včetně:

Nikdy nebylo snazší koupit matraci. Rychlé vyhledávání na Amazonu nebo Googlu ukazuje miliony různých možností, jak nakupovat. Ale s mnoha konvenčními matracemi obsahujícími potenciální nebezpečí je extrémně obtížné najít matraci, na které můžete bez obav spočívat.

Vědět, že vaše matrace obsahuje toxické chemikálie, není dobrý pocit, a proto vám doporučujeme, abyste co nejdříve přešli na přírodní matraci. Ale udělejte si průzkum. Ujistěte se, že vaše přírodní matrace je vyrobena ze 100% přírodních materiálů a neobsahuje pouze některé přírodní prvky. Inzerenti jsou důvtipní a vědí, že spotřebitelé přecházejí na organičtější a přirozenější způsob života, takže se vás mohou pokusit oklamat.

Průmysl matrací je přeplněný a velmi matoucí. Existuje ohromné ​​množství rozmanitosti.

Doporučujeme přeskočit nepořádek a humbuk související s prodejem a zaměřit se na prvky, které produkt obsahuje. Věnujte zvláštní pozornost zdravotním a bezpečnostním prvkům a faktorům životního prostředí spojeným s vaší matrací a dávejte pozor na:

  • Žádné toxické chemikálie
  • Certifikovaná přírodní a organická vlákna, včetně bavlny, vlny a žíně
  • Zkoušky spánku
  • Přírodní materiály, které se přizpůsobují teplotě
  • Hypoalergenní materiály z přírodních zdrojů
  • Přirozená pružnost
  • Přirozeně trvanlivé materiály
  • Etické výrobní metody
  • Od koho nakupujete (jejich étos a oddanost zdraví a životnímu prostředí by měly být jasně zobrazeny.

Musíte pochopit, jak materiály ve vaší matraci přispívají ke kvalitě spánku a vašemu zdraví a pohodě.

Matrace Ely jsou 100% přírodní a jak se tvoří, to se dozvíte, když si přečtete více o našich 13 vrstvách.

Každý materiál, který použijeme, byl vybrán, protože vám pomůže získat zdravou noc odpočinku. Měli byste hledat slova jako prodyšná, přirozeně odolná proti ohni, odolná, pohodlná a podpůrná.

Pamatujte, že ne všechny matrace byly vytvořeny stejné a inzerenti budou lhát, proto si ověřte certifikace a věnujte nějaký čas procházení recenzí.

Ve společnosti Ely jsme se zavázali zajistit, aby naše matrace byly pohodlné, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí, a jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je vyrobit matraci, která je vyrobena ze 100% přírodních materiálů, bez kompromisů.

Jsme si tak jisti svým produktem, že nabízíme 0% financování a 30denní zkušební verzi spánku. Na naše matrace je poskytována desetiletá záruka, protože jsme si naprosto jisti, že vám vydrží tak dlouho, pokud se o ně budete řádně starat.

Matrace Ely jsou vyrobeny z koňských žíní, vlny a bavlny, což znamená, že jsou biologicky rozložitelné a nepoškodí planetu. To je důležité, protože miliony matrací jsou každoročně vyhozeny na skládky po celém světě.

Pokud jste připraveni ke koupi, rádi vás započítáme mezi naše zákazníky. Prohlédněte si naši nabídku matrací pro dospělé a děti ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *