Užijte si Zdravý rok 2021 s tipy od HGTV’s Property Brothers, Drew & Jonathan Scott

Scott Living HomeNastavte si svůj hlavní plán pro úspěšný rok 2021!

Nový rok vždy přináší sladké očekávání a jak jsme se do roku 2021 – doufejme, že rozloučili s tragédií COVID – jsme naplněni ještě větší nadějí než obvykle. S obnoveným závazkem letos se starat a zůstat zdravější se zaměřujeme také na lepší spánek – základ zdravého životního stylu.

Drew a Jonathan, majetkoví bratři HGTV a zakladatelé společnosti Scott Living, mají několik dobrých nápadů, které vám pomohou osvěžit vaše zdravé návyky, silné myšlení a chytré a dosažitelné cíle.

7 kroků k šťastnějšímu VÁM v roce 2020

1. Dostaňte se do drážky a pohybujte se více cvičením. Ještě nemáte ve zvyku? To je v pořádku. Jak říká Drew: „Hrajte basketbal s několika přáteli, vezměte svého psa na procházku … všechno se počítá!“ Právě začátek je dobrým prvním krokem a zjistíte, že se vám bude lépe spát, když se budete hýbat. Je v pořádku, pokud nejste fanouškem cvičení, ale je dobré najít něco, co vás baví. Koneckonců, jak zdůrazňuje Jonathan, všichni máme různé zájmy: „Vím, že ne všichni milují cvičení tak, jak to dělá Drew. To by bylo super otravné. Ale zvýšení vaší srdeční frekvence opravdu dělá zázraky s vaší energetickou úrovní – a je to pro vás dobré! “

2. Dobrovolněte a podejte pomocnou ruku ostatním. „Je to opravdu dobrý pocit, dostat se ven a pomáhat ostatním ve vaší komunitě,“ říká Drew. Tento skvělý pocit není jedinou výhodou dobrovolnictví. Může skutečně snížit stres a snížit krevní tlak, zejména při činnostech, které zvyšují vaši srdeční frekvenci. Ať si vyberete cokoli, vezměte stránku z Jonathanovy knihy „Najděte příčinu, kterou máte rádi, a zjistěte, jak se zapojit. O to budete šťastnější. “ Protože, buďme upřímní, v životě existuje jen málo věcí, které jsou uspokojivější než vědět, že jste pomohli někomu jinému.

3. Rozloučte se s nepořádkem a přivítejte klid. Každý nový rok přichází s novým odhodláním provádět pozitivní a trvalé změny – a často zahrnuje rozhodování o tom, co zůstane a co musí jít. Jak říká Drew: „Nyní je skvělý čas na zásadní očištění. Vyberte si jinou místnost, kterou projdete každý týden v měsíci, a přehodnoťte, co máte a co skutečně potřebujete. Darujte nebo házejte cokoli, co pro vás v novém roce nebude fungovat. “ Možná budete chtít začít se svou ložnicí. Organizovaná ložnice je prvním krokem k uvolnění cesty k lepšímu spánku.

najděte svůj šťastný rok 20204. Vezměte si zpět přestávku na oběd. V dnešním rychlém světě jsou lidé odměňováni za to, že jsou produktivními přispěvateli. Tvrdší a delší práce však neznamená, že jste produktivnější. Jonathan říká: „Dělat přestávky je stejně důležité jako tvrdě pracovat! Nejste k ničemu, pokud jste vyhoření a ve stresu – věřte nám, byli jsme tam. “ Ať už jdete na procházku, přečtete si knihu nebo si povídáte s přáteli, každodenní krátkodobé odcházení od práce vám může obnovit motivaci, zvýšit produktivitu a snížit stres.

5. Vytvořte konzistentní spánkovou rutinu, která vám vyhovuje. Máme tendenci rádi tvrdě pracovat a tvrdě hrát, ale s pevnou pracovní dobou je snadné, aby se prostoje pomalu vkrádaly do doby spánku a předjížděly ji. Ale spánek je příliš důležitý na to, aby se dalo šetřit, a důslednost je klíčová. Tato konzistence začíná dodržováním harmonogramu zdravého spánku. „Vytvoření speciální rutiny před spaním vám může pomoci se těšit, až půjdete spát,“ radí Drew. „To znamená, že když se jen dobře vyspíš, není to něco, čím by ses sám nadchl!“ dodává Jonathan. Udělejte ze spánku každodenní prioritu pro své celkové zdraví a štěstí.

6. Dopřejte svému mozku trénink a naučte se něco nového. Pokud nás rok 2020 naučil cokoli, je důležité, aby byl váš mozek stále zaměstnán a zůstal fyzicky aktivní. Pokud si uděláte čas na osvojení nových dovedností, váš mozek získá podporu, která může zlepšit paměť a dokonce zpomalit kognitivní stárnutí – ve skutečnosti to změní váš mozek! „Miluji, miluji, rád beru lekce a učím se nové věci.“ A nebojte se jít do all-inu, pokud najdete něco, co vás baví – koníčky jsou skvělý způsob, jak dekomprimovat a odpočinout si a přitom udržet svou mysl (a možná i tělo) aktivní! “ říká Drew. Zavažte se k celoživotnímu učení, abyste zbystřili a posílili svůj mozek.

7. Spojte se s lidmi více a obrazovky méně. Technologie může být zábavná a umožňuje nám dělat věci, které jsme si ani před nedávnem nedokázali představit. Ale, jak zdůrazňuje Jonathan, „Být přítomný u lidí, na kterých vám záleží, je dobrým zvykem rozvíjet. Je také důležité být přítomný i u lidí, které neznáte! Odložte své telefony a tablety a užívejte si společnost – pravděpodobně se budete cítit šťastnější a nabití. “ Bonusem je, že odolávání času na obrazovce může minimalizovat narušení vašeho přirozeného cyklu spánku / bdění, což usnadňuje získání potřebného odpočinku, abyste si udrželi dobré duševní a fyzické zdraví.

Dobře odpočívejte a buďte připraveni jít!

Lepší spánek vede k lepšímu ránu, soustředí vaše cíle a sny na dosah. Hledáte další informace o spánku? Prohlédnout tyto příspěvky:

Scott Living Matrace

Toužíte po dalších informacích o spánku, které opravdu můžete použít?
Připojte se k našim komunitám na
Facebook a Twitter
a pokračujme v konverzaci.
Rádi bychom slyšeli, co říkáte!

Tento blog neposkytuje lékařskou pomoc. Je určen pro obecné informační účely
pouze a neřeší jednotlivé okolnosti. Není to náhrada za profesionální
lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu a nemělo by se na něj spoléhat při rozhodování o vašem
zdraví. Nikdy neignorujte odbornou lékařskou pomoc při hledání léčby kvůli něčemu, co jste
četli na webu Restonic.com. Pokud si myslíte, že můžete mít lékařskou pohotovost, okamžitě zavolejte svého
lékaře nebo vytočte 911.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *