Přinášíme vám luxusní spánek a přitom zůstáváme šetrní k životnímu prostředí

Pokud sháníte novou matraci, jste na správném místě. Z první ruky víme, že výběr matrace, která je pro vás ta nejlepší, může být někdy zdrcující. Zde v Ely jsme strávili více než 40 let v průmyslu matrací a věříme, že naše matrace jsou ty nejlepší. Strávili jsme tyto roky opravdu nasloucháním našim zákazníkům a přijímáním jejich zpětné vazby, abychom plně pochopili, co jako zákazník od matrace požadujete. Z těchto důvodů skutečně cítíme, že naše matrace Ely splní všechny vaše požadavky.

V matraci Ely chápeme, že při výběru matrace je zásadní jak luxus, tak pohodlí. Také cítíme, že je důležité starat se o životní prostředí stejně jako my o své zákazníky. S Ely není třeba se spokojit s jedním nebo druhým. Zaměřujeme se na klienty a dbáme na životní prostředí.

Níže najdete to, čím naše matrace vyčnívají z davu, poskytují vám ten nejluxusnější spánek a přitom zůstávají cenově dostupné a ekologické.

Náš příslib pohodlí

Naše luxusní matrace Ely mají v centru komfort. Každá z našich matrací je ručně vyráběna s láskou a péčí, abyste se noc co noc cítili stejně úžasně jako vy.

Jsme si jisti, že naše matrace poskytnou maximální pohodlí každému zákazníkovi jakéhokoli věku, bez ohledu na vaši váhu nebo velikost. Ať už jste klasický spící hvězdice nebo je vaše oblíbená poloha plodu, náš příslib pohodlí zůstává.

30denní zkušební doba, kterou nabízíme, také znamená, že máte dobrou příležitost se na vlastní oči přesvědčit z pohodlí své vlastní ložnice, než se rozhodnete pro matraci Ely.

Pětizónové kapesní pružiny

Každá matrace Ely je ručně vyrobená s pětizónovou taštičkovou pružinou. To poskytuje dokonalý povrch pro pohodlí a pomáhá tělu cítit se maximálně uvolněně. Pětizónové kapsy poskytují pohodlí díky podpoře tím, že během spánku vyrovnávají vaši páteř. To také znamená, že matrace dokonale uvolní tlak a obrys vašeho těla. Nemusíte se bát ani prohýbání nebo zaboření do matrace, taštičkové pružiny se postarají o udržení tvaru matrace. To umožňuje maximální snadné nastupování a vstávání a zajišťuje pohodlný a luxusní zážitek od začátku do konce.

Používáme přírodní produkty

Jsme nadšení pro výrobu té nejlepší přírodní matrace na planetě. Materiály, které používáme k výrobě našich matrací, jsou proto všechny přírodní a pocházejí z místních zdrojů. Mezi naše materiály patří dorsetská vlna, koňské žíně, bavlna a kašmír. Žádný z našich materiálů neobsahuje žádné škodlivé přísady. Mnoho dalších matrací je naplněno produkty, které produkují výpary a chemické vedlejší produkty, které mohou být škodlivé a mít negativní dopad na lidské zdraví. Tyto chemikálie byly spojovány s rakovinou a neplodností. S Ely můžete klidně spát s vědomím, že matrace, na které spíte, působí nejen luxusně, ale je také zcela bezpečná pro vaše zdraví.

Naše materiály mají další výhodu v tom, že jsou dobré pro životní prostředí. Biologicky se rozkládají a pocházejí z etických zdrojů.

Regulace teploty

Bylo zjištěno, že běžné typy matrací, jako je paměťová pěna, způsobují problémy s teplotou. Výzkum zjistil, že mnoho lidí se při spánku na matraci z paměťové pěny příliš zahřívá kvůli materiálu, který uchovává tělesné teplo. S našimi pětizónovými taštičkovými pružinami a přírodními materiály umožňují naše matrace vašemu tělu dýchat a podpoří vás při regulaci tělesné teploty během spánku. Materiály, které používáme, jako je hedvábí a kašmír, vám pomohou zůstat po celou noc v chladu a zajistit tak dokonalý spánek.

Náš příspěvek planetě

Péče o planetu spolu s péčí o naše zákazníky je pro nás opravdu důležitá. Chápeme, že je důležité snížit uhlíkovou stopu planety a dělat naši práci co nejekologičtějším způsobem. Děláme to různými způsoby, včetně toho, že vám dáváme možnost recyklovat vaši starou matraci bez použití nebezpečných nebo škodlivých chemikálií nebo plynů. Protože při výrobě našich matrací používáme přírodní materiály, většina našich komponentů také. Podle našeho názoru „odpad by se neměl rovnat skládkování“. Použití přírodních materiálů, jako je hřbetní vlna a koňské žíně, je také šetrné k životnímu prostředí a pochází z místních zdrojů. Toto je náš způsob, jak přispívat místním podnikům. Investicí do matrace Ely můžete pomoci životnímu prostředí i vy!

Proč si vybrat matraci Ely?

Kvalitní matrace vám může pomoci při spánku a poskytovat maximální pohodlí, takže budete noc co noc spát luxusní. Zde v matraci Ely bereme pohodu a štěstí našich zákazníků vážně. Vytvořili jsme ty nejlepší matrace s celou řadou výhod, abychom vám dali tu největší šanci na skvělý noční spánek a zároveň udělali něco pro planetu. Neváhejte a prohlédněte si naše matrace a jejich úžasné výhody prostřednictvím našich webových stránek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *